Druhý porod a prvorozená. Jak nachystat tatínka na pobyt s dítětem.

zobrazeno 1208×

Vložil(a): Spernakovna, 21. 7. 2017 15.18

Mám těsně před porodem,plánovaný CS tzn. asi 6 dní v porodnici.Dcera je na mě fixovaná.Manželovi rychle dojdou nervy když pláče.Očekávám, že to budou mít hodně těžké.Jak mu pomoci?Co nachystat na jejich pobyt doma, osvědčili se vám nějaké tištěné seznamy, denní programy a jiné?Jak mu jemně připomenout, že má dcera strach poprvé dlouho bez mámy a nechápe co se děje.Budou sami, brát ji do porodnice bude muset.Prosím poraďte :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Spernakovna, 6. 9. 2017, 13.33

Z porodnice

Spernakovna, 6. 9. 2017, 13.30

A jak to dopadlo? První den a noc byli prý peklo, spousta pláče. Nakonec to manžela samotného dohnalo k tomu překopat celý přístup k dceři. A zkoušel to, co jsem mu radila, začal s dcerou víc komunikovat-i když ještě nemluví, vzal to montessori tak trochu "nevýchovným" způsobem a ve všem co šlo a nebylo zásadní nechal dceru rozhodovat, světe div se zabralo to. Postupně se mi ještě v porodnici malá měnila skoro před očima.Sice náš vstah trošku ochladl, asi i díky miminku, zato s tatínkem se utužil. Jsou teď takřka nejlepší kámoši. Co jsem se vrátila z porodnice je víc samostatná, občas smutná, že na ni nemám tolik času, ale jinak veselá holka děkuji všem za podporu a rady.

vendy.z, 8. 8. 2017, 13.42

Určitě to zvládli dobře, ne?

baru86

baru86, 29. 7. 2017, 22.15

Tak pak dejte vědět, jak to dopadlo, určitě se to vše zvládlo

NiFee

NiFee, 25. 7. 2017, 14.34

My sme to robili tak, že partner začal malú krmit, uspavat, brat sam von atd...ked bolo zle bola som po ruke. A vie ju velmi dobre zabavit robia spolu opičky a nahanaju sa. Zo začiatku to bolo tažke kedže som vsetko robila sama ale časom to slo . Teraz nemam strach, že ked za 2 mesiace pojdem do porodnice, že by to spolu nezvladli. No tiež pravda, že sme mali viac času ako vy .

Spernakovna, 24. 7. 2017, 10.46

Zítra nastupuji do porodnice. Moc děkuji všem za rady a podporu. Snad všechno dobře dopadne

Fuga

Fuga, 23. 7. 2017, 20.17

tak seznam rozhodně netiskněte, nebude ho číst...spíše ho co nejvíce zasvětte do toho, co má dcera ráda, co jí, kam chodíte na hřiště apod

martinazab, 23. 7. 2017, 19.44

Možno ich vyskúšajte nechať na jeden deň samých. Aby si vyskúšali.

Žofinka

Žofinka, 23. 7. 2017, 6.49

důležité je, že už trénujete a hlavně dcerce narovinu řekněte, že jdete pryč, když potajnu zmizíte, bude to ještě horší

Spernakovna, 23. 7. 2017, 15.52

To víte že jo. Stejně mě musí s manželem odvést do porodnice, teda pokud se něco nestane dřív a nebudu muset sanitkou.

Gabill, 22. 7. 2017, 21.35

Pripravte nejake drobne odmeny, ktorymi ju manzel "podplati". Nejake male hracky, pripadne nieco na papanie, co ma rada. Tiez by som trenovala uspavanie s manzelom, tak ako tu uz bolo spomenute.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů