Kluk mne hatí plány;)

zobrazeno 523×

Vložil(a): dasza, 5. 2. 2017 18.17

Ja tu několikrat psala,že podporuji.fandim a chtěla bych pro děti ne klas.školu ale alternativni;) nebyla v okoli.tak jsme našli malotřídku s nejbližšim přistupem co chceme..nicméně v okoli se objevila nova alternativní s užasnou cenou za mesic...a tak to nadsene řikam klukovi a on tak suše řekne..mami.ale tam nebudu dostavat 3 a 5. A nebude tam kamoš.ze školky;) Hm...jasne že na prohlidku pujdem všeho a nebudu ho tlacit...a rozhodne se sam kam chce vic .ale ja se smirim s tim ze tu nic neni a ted kdyz je..on ro momentalne docela odmitl .abeb matka mini..decko meni;))))))

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 27. 11. 2017, 12.32

tak než ho do něčeho nutit...

Mygara

Mygara, 8. 2. 2017, 12.16

sranda, jak uvažuje

nikolava, 7. 2. 2017, 20.48

U nás je pouze státní školka/škola a široko daleko jiný výběr bohužel není

Leňulka, 7. 2. 2017, 16.35

U nás na výběr není je tu jedna škola a jedna školka leda by děti potom dojížděli jinam. Takže to máme jednodušší ovšem, znění toho, že matka míní a dítě mění sedí přesně to je normálka a nejde jen o školu, i plánované výlety, návštěvy apod.

vendy.z, 7. 2. 2017, 7.01

Také řešíme kam dát dcerku do ZŠ. ... V naší nejbližší by měla být alternativní třída, snad otevřou i letos...

gosa22, 6. 2. 2017, 22.11

ono je super plánovat skvělou školu...ale ...krom kvalitního vzdělání taky potřebují dobrou socializaci a přátelství...můžete pak natropit spoustu negativního, které předčí to ostatní, takhle malé děti moc neocení alternativu od klasiky...vidí přátelé, zábavu, prima učitelku (byť klasickou, když se povede), náplň výuky pochopí a ocení časem...mě taky štve klasické školství, pokud je przněno zkostnatělými názory a postupy, ale to nemusí alternativa vždy vyřešit...ale musím říct, že bych děti taky ráda viděla v kvalitní škole s kvalitním personálem a metodickými postupy a pomůckami, alternativy mě zajímají, mám obavy, že vyhraje přátelství: mami, Filip jde taky na tu základku...a bude vymalováno...na druhou stranu jsem schopná změnit školu, pokud by to byla fakt tragédie a moje děti by to odnášely...

Aliisha

Aliisha, 6. 2. 2017, 20.46

Tak uvidíte. Třeba se mu tam bude líbit a budete ještě překvapená

Čertice, 6. 2. 2017, 18.50

Ještě aby ta škola měla pokračování. U nás byla do 3ti třídy a pak konec. Ten skok pro ty děti byl šílený

horri, 6. 2. 2017, 9.38

Taky jsem pro alternativní školu, synovi jsou zatím 3 roky, ale chtěla bych, aby pak nastoupil do montessori, tak jsem taky zvědavá jak na to pak bude reagovat, jestli se mu nebude chtít tak ho nutit nebudu. Já myslím, že prohlídkou člověk nic nezkazí, třeba změní názor:-)

Lenourecek, 6. 2. 2017, 9.13

Uvidíte, třeba názor ještě změní a zkuste s ním probrat i pro a proti, určitě už tomu porozumí 😉

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů