Jak se mstíme na dětech

zobrazeno 851×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 4. 3. 2017 7.51

Článek, který stojí za to pročíst.... http://ottocopy.cz/jak-se-mstime-na-detech

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 19. 11. 2017, 5.57

někdo se blbě vyspal, bohužel vícekrát

vendy.z, 6. 3. 2017, 19.15

pouzarovaj

pouzarovaj, 5. 3. 2017, 21.02

četla jsem také na fcb

Mygara

Mygara, 5. 3. 2017, 18.42

je to težké, asi syndrom vyhoření, někdy jsou děti opravdu chudáci pod diktátem dospělých

Adrianita, 4. 3. 2017, 19.25

Loni v létě u nás postavili nové hřiště a jedno dopoledne jsem tam s dcerou byla úplně sama, pak přišla asi první třída s asi 60-ti letou učitelkou a začlo to. Asi čtvrthodinová přednáška, jak se na hřišti mají chovat, děti tam přešlapovali a nemohli se dočkat až si začnou hrát. Nedá se to tady vše ani moc popsat, to by jste museli vidět, hrozný...

Fuga

Fuga, 4. 3. 2017, 18.43

něž ji potkal byl to pohodový kluk, to je " léčba" skrytých komlexů na dětech

Zdeňka S., 4. 3. 2017, 10.12

Četla jsem ho nedávno na FB

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 3. 2017, 11.06

Tak to bude asi jiný. Tenhle pán zveřejnil včera 😉

dasza, 4. 3. 2017, 10.10

Nikdo nenuti davat deti do klas.skoly kde v 80% se to deje...ale vse je to o tom ze rodice frk decko do skoly.zadny vyber.porovnani vice skol.obejiti skol atd..my skolu resime dost..nakonec mame vybrany dve(psala sem malotridki a alternativni),jeste rozhodnuto neni..ale i v malotridce je skola ktera ialtern.pouziva a nechava deti vic pracovat a hrat si nez se sprtat.... A zazitek ze vcera-s detmi v ms sme sadily rerichu kvitka atd..a sli jsme na vychazku a u zs holky(7trida) hrabali listi a davali do kaliski hlinu...sli jsme si za nima popovidat co delaji a tak..a jejich uca stala oprena o zed s denickem a jen hlasila znamky...asi jak hrabou ci tak..no a deti se ptaji co budou sadit..a holky rikaj my nic.my muzem jen hlinu.sadi si to ucitelky.my bysme to pry nezbladli.....decka z ms hned ale my sme si sadily samy kvitka i rerichu a ted koukame jak roste..a ucitelka nam vstoupi do hovoru a rika prpboha tak male deti nechate sadit??? Nic sem nerekla.jen nashledanou a padily sme pryc..

Jarka mmm, 4. 3. 2017, 11.01

Hm....super .

snany, 4. 3. 2017, 12.21

Paní učitelka asi odpočítávala hodiny do důchodu nebo svoji práci neměla už ráda. K takové se dostat moje dítě tak jsem každou chvíli " na koberečku"

dasza, 4. 3. 2017, 12.30

do duchodu vypadala ze mela hooodne daleko.. hele ja mela decko v ms kde byli ucitelky na ranu.. a trpela sem rok.. porad sem si rikala ze to nebudu hrotit.. uf.. takova chyba.. mela sem ho dat hned pryc.. a ted co mam tu jednu kolegyni.. to je taky kraava na entou. nastesti uz jen 4m a bude vohstena.. nechci ji taaaam:D a deti taky ne..

vendy.z, 6. 3. 2017, 19.17

asi tak..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 3. 2017, 20.11

Každý třeba možnost výběru, u nás je alternativní škola hodně daleko a maminky co nemají auto a musí do práce, nemůžou dítě poslat autobusem samotné Já syna tedy chci dát do místní školy, kde teď dělá ředitelku moje bývalá třídní a vím, že ke všemu přistupuje tak, jak se mi to líbí ALe zatím není ani ve školcee, tak je čas

dasza, 4. 3. 2017, 20.14

Moznost je vzdy... Jezdim do prace nadruhou stranu nez mam ms a zs...a jde to.je to o prioritach...vsude si troufam rict ze je vic skol v okoli((nejen alternativni.tech je stale malo)..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 3. 2017, 20.56

Autem je to snadné, ale veřejnou dopravou moc ne. A prvňáka bych fakt samotného neposlala do jiného města a pak samotného po cizím městě

vendy.z, 6. 3. 2017, 19.17

nepochopím....

L.janicka.l

L.janicka.l, 4. 3. 2017, 9.00

Je to smutne, meli by ucit neco co se hodi do zivota a ne detem zpusobovat trauma uz od mala, ve skolach se uci kraviny ktere k nicemu nejsou, ja to vidim uz jen z toho co jsem se ucila, pak jsem prisla na praxi a bylo mi receno jezis co se to ucite za ... To nikdy nepouzijes

Jarka mmm, 4. 3. 2017, 9.10

Jj,to je blbý,když se pak uceji odborné praktické předměty. Pokud ten učitel není schopný se samovzdelavat,jít s dobou,mít kontakt s praxí a vše má jen z nějakých šílených učebnic,tak je to pak bohužel jen ztráta času pro všechny a jen proto,aby byl podán nějaký "výkon".

L.janicka.l

L.janicka.l, 4. 3. 2017, 9.22

No presne, ono treba takove ucetnictvi, kde se kazdy rok neco meni ale ucitel uci 30 let stejne max si nastuduje novy zakon, ale to ze tohle uz se 10 let nedela nevi...

Katka

Katka, 4. 3. 2017, 8.43

Dcera je ve třetí třídě a chodí domů s pláčem kvůli výtvarné výchově! Učitelka je už týden nutí kreslit nějakou nudnou mozaiku i o přestávkách, nadává jim, že jsou pomalí a vyhrožuje čtyřkou. Dcera nosí svačiny domů, když nemají přestávku kvůli VV, tak něco počítali nebo byl tělocvik. Taky uvažujeme o přestupu.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 3. 2017, 8.51

Je to hrůza mě zas hrozila čtyřka kvůli tomu že jsem zpívala falešně. Je smutné, že se to nezlepšilo

L.janicka.l

L.janicka.l, 4. 3. 2017, 9.02

Me chteli dat 3 z telaku, ze sem nechtela delat kotrmelce ja je neumela ani ve skolce, kazdy na to nebyl.

Katka

Katka, 4. 3. 2017, 10.48

Mě dala jedna inteligentní učitelka dvojku z tělocviku před přimačkama na střední, jinak jsem měla samé a šlo o průměr.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 3. 2017, 20.04

Já měla trojku z těláku několikrát a z výtvarky myslím někdy také. Zato z češtiny jsem měla jedničky a ta si myslím, je pro život důležitější ..

Jarka mmm, 4. 3. 2017, 9.07

Baba jedna. Já bych asi dceři řekla,že je problém v ucitece a když dostane na vizo 4 z VV,tak se na ní zlobit nebudu a ostatní se jí snad smát nebudou. Jak dlouho tu ženskou mají mít?

Katka

Katka, 4. 3. 2017, 10.53

Nešlo o vízo, jen jednu známku z mozaiky, ale buzerovala je celý týden a v pátek dostala dcera za 1, že to dodělala. Že nám nejde o známky ví dcera od 1. třídy, jí spíš trápilo, že se bojí učitelce postavit a říct jí, že ji to nebaví, že v tom nevidí žádný smysl a klidně ať jí tu čtyřku dá. Letos ji snad mají naposledy. Minulý týden prý dala facku klukovi z ADHD.

L.janicka.l

L.janicka.l, 4. 3. 2017, 11.28

Tak ta by tam delat nemela

dasza, 4. 3. 2017, 10.18

Uf.jak v nasi stare ms...pry vas kluk neustale maluje jinak nez my ostatni....to nemuze.ja jim rikam jakou barvu.a jak to bude...a moje kolegyne v ms(ktera je silena kr...) to po detech opravuje..ukaz udelam ti to at to mas hezky..dycky rostu;(

Katka

Katka, 4. 3. 2017, 10.54

To je nejhorší, vést děti k dokonalosti. Ony ty prvorozené už jsou právě až moc precizní.

Jarka mmm, 4. 3. 2017, 11.00

No to je děs...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů