Batoh Boll school nebo smart pro první třídu?

zobrazeno 446×

Vložil(a): snezzenka, 19. 2. 2023 20.51

Ahoj, prosím velmi za vaše zkušenosti. Syn má jít do první třídy za půl roku. Už teď má 125 cm a 25 kg. Jsem na vážkách, který z těchto dvou typů Boll school (20l) nebo Boll smart (24l) mám vybrat. Do kolikáté třídy (nebo do jaké výšky dítěte) vám jednotlivé typy batohů vydržely? A vešlo se učení? Samozřejmě bych byla ráda, kdybychom další kupovali třeba až do té páté třídy. Děkuji všem :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

esterka228, 8. 9. 2023, 17.19

Ahoj, rada bych obnovila tuhle diskuzi, jinak nemam zkusenosti s taskou boll do skoly, ale do skolky a za me super investice. Syn batoh tahal na vylety k tatovi a taska vypada, jako nova. Nicmene jsme mu koupili batoh ted do skoly a stoji zaprd a rada bych sla nekam na jistotu. Slysela jsem o znacce baagl? Vyskakuje to na me na instagramu snad vsude. Mate s tim nekdo zkusenost?

Livka77, 10. 8. 2023, 16.49

No já moje půjde teď do 4 třídy a potřebuji jí taky koupit nějaký pořádný batoh. Mě se teda hodně líbí nápad s batohem s kolečkama od Nikidomroller, že by to nemusela tahat na zádech, ale může to dát na zem a tahnout jak kočár nebo tašku na kolečkách. Nemáte ho někdo?

Helenka88, 22. 8. 2023, 11.05

Hele není to vůbec špatný nápad, my ho doma máme, kupovala jsme synátorovi tento https://www.nikidomroller.cz/nikidom-roller-up-street-style?category=288374. No co ti budu, dělal ve škole machra . Bytelnej a omyvatelnej ,takže za mě do něj jdi určitě.

Livka77, 24. 8. 2023, 11.32

Jé super, to jsem ráda, že to někdo zná. A ty kolečka jsou dobrý? Neupadávají třeba nebo jde s tím vyjet do schodů? A mě přijde že by to šlo případně i třeba někam na dovču ne? Nebo to má striktně jen do školy?

Helenka88, 27. 8. 2023, 11.05

Dívej kola jsou dostatečně velký a vyjedou s tím i schody. Nám se teda ještě nestalo, že by upadly a už ho má dva roky. Ale teda určitě je dobrý se k tomu chovat trochu líp. Spodek je z pevného plastu a vrch je voděodolný. Což je výhoda. My ho brali i na dovču, jasně že to jde a řekla bych že je to super i jako prostě "kufřík".

Aliisha

Aliisha, 26. 3. 2023, 17.05

Vybrala bych ten větší, aby déle vydržel.

Katka

Katka, 20. 2. 2023, 11.05

Vzala bych ten větší. Já mám vyzkoušený Topgal a ten 5 let vydrží.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů