únava a jak na ni

zobrazeno 1718×

Vložil(a): Pávinka, 9. 11. 2016 14.22

Hezký den maminky, jsem v šestinedělí a mám nyní 4 týdenního chlapečka a ještě skoro dvouletého. Nemáte nějaké dobré rady, jak přežít tu neskutečnou únavu? Nějaké vitamíny apod.? Kolikrát se nestíhám pořádně najíst a šidím se, vím, že to je chyba ale zatím jsem to nevychytala. Co třeba nějaký čas co smí kojící? (kromě kojícího) nebo nějaké tipy, jak si zorganizovat domácnost se dvěma prckama, abych měla více času na sebe? Nemáme nikoho, kdo by na chvilku pohlídal, takže jsem defacto pořád s dětmi i když manžel pomáhá se starším. To noční kojení mě ničí :-D asi sem stará. děkuju všem

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kamila Nová, 20. 3. 2024, 22.30

Dobrý den, gratuluji k příchodu vašeho malého chlapečka. Šestinedělí může být opravdu dost těžké, a to zejména s dvěma malými dětmi. Mám pro vás pár tipů, které mi pomohly, když jsem byla ve stejné situaci. Co se týká únavy, můžete zvážit doplňky stravy, které jsou vhodné pro kojící maminky a můžou vám dodat potřebnou energii. Pokud se nestíháte pořádně najíst, zkuste si připravit jednoduchá jídla předem, které si můžete jen ohřát. Alespoň takhle jsem to dělala já a po ukončení kojení jsem si oblíbila kratom ze stránek https://www.greenherbs.cz/. Držím vám palce.

Nina Červenková, 22. 5. 2020, 17.33

A co třeba zkusit guaranu? Ta mě vždycky "nakopne" Dá se sehnat v různých formách, ale myslím si, že nejlepší je v tabletkách. Já mám ty své tady odtud https://eshop.guaranaplus.cz/guarana tak zkus mrknout.

Romanka40, 5. 11. 2019, 15.11

Satek nebo kdyz sedneme k jidlu tak proste kojim u stolu a po obede si chodivame vsichni lehnout. Spolecne spani v noci je taky zazrak

Mygara

Mygara, 20. 4. 2017, 18.37

asi se pořádně najíst a jít si lehnout odpoledne třeba na hodinu, když manžel vezme oba na procházku

Kikinka30, 28. 3. 2017, 9.10

Me pomáhali ovocne dzusy a kdyz to slo,usnula jsem i venku na lavicce

Peta Johansson, 14. 3. 2017, 13.40

Na mě zabirala čokoláda, nebo vývar, ake začátek je těžký..ci holky z práce, kamarádky, nikdo nechce vozit? Nebo když přijde manžel, tak ho i s dětmi poslat na nákup a schrupnout si ☺

Fuga

Fuga, 27. 1. 2017, 10.02

vykašlat se na úklid, razit heslo špína v bytě zdravé dítě a pokusit se zapojit i partnera. A jít si lehnout, pokud vám oba usnou naráz

Pávinka, 27. 1. 2017, 22.24

dnes sem to udelala mela sem celych 45 uzasny jinak se kluci ve spani stridaji

vivianr, 14. 12. 2016, 15.39

Jedině se vyspat nebo si jít alespoň lehnout, pokud děti spí, nebo chlap hlídá. Taky čekám, kdy začne spát celou noc. Zatím se stalo jen jednou a byla jsem krásně odpočatá.

Aliisha

Aliisha, 8. 12. 2016, 20.39

Spěte přes den, když uložíte malé dítě. Je jedno, že není uklizeno. Důležité je, abyste odpočívala co to jen půjde. Poproste o pomoc třeba kamarádku. Jiště ráda miminko v kočárku povozí a vy si můžete udělat chvilku pro sebe.

Lusesita25, 19. 11. 2016, 4.21

Taky jsem byla na tom stejne. Stačilo pozmenit jidlo, najit si na nej cas i kdyz to bylo chvilema hekticke a potom vitaminove doplnky Nexgen Pro a rybi olej v tobolkach.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů