Revize dělohy po porodu

zobrazeno 5494×

Vložil(a): Janna, 31. 7. 2019 22.06

Mamky, máte některá zkušenost s revizí dělohy (kyretáž, hysteroskopie) po porodu v šestinedělí?? Mám necelé dva týdny po porodu a čeká mě revize dělohy, protože mně tam zbyly zbytky placenty a ne a ne jít pryč. Přenášela jsem skoro dva týdny, tak placenta byla už jetá (ne zkažená). Zajímá mě vaše zkušenost se zákrokem a kojení po celkové narkóze (plně kojim) a jaký režim po zákroku jste musely dodržovat a jak dlouho. Moc děkuju 🌼

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Romanka40, 5. 11. 2019, 15.04

Ja jsem to mela u prvorozene. Mela jsem kojit 4hodiny po narkoze s tim, ze prvni varku odsaju a vyleji. Ale ted uz vim, ze se to nemusi

Nikoll, 3. 8. 2019, 15.18

Já jsem byla, ale až po 9 měsících od porodu, zbyly mi tam nějaký hnusy a udělal se mi myom. Celková narkoza trvala všeho všudy 20min a hned večer jsem šla domů. Ráno se dcera nacucla, řekla fuj a od té doby už prostě nechtěla po zákroku klasické šestinedělí

Katka

Katka, 2. 8. 2019, 10.47

dodržuje se pak zase klasické šestinedělí. Před anestezii budeš muset nakojit a odstrikat do zásoby. Jinak bez omezení.

NiFee

NiFee, 2. 8. 2019, 7.34

ja som nebola ale viem, že kojit sa može

Fuga

Fuga, 1. 8. 2019, 21.10

Já měla revizi hematomu v pochvě, ale kojení jsem ještě rozjeté neměla a normálně jsem měla přikládat dál

Teryk92, 1. 8. 2019, 14.06

Ahojky, já měla revizi dělohy ale hned po porodu. Porodila jsem půlhodiny po půlnoci, pak se čekalo jestli se placenta oddělí ale marně. Uspali mě a pak už nevím. Probudila jsem se asi v pět hodin. Pak mě ještě vycéfkovali. Syna jsem poprvé přikládala až kolem jedenácté dopoledne. Nechtěli mi ho nechat protože jsem se už jen při posazení hrozně motala (ale to bylo asi tím, že jsem při porodu hrozně krvácela). Jinak jsem žádný speciální režim neměla. Mamince dělali tenkrát revizi dělohy pár dní po porodu sestry. Myslím, že žádný speciální režim také neměla. S kojením bohužel nevím ale sestru kojila až do roka, takže asi ok.

V007A, 1. 8. 2019, 9.07

Já byla na revizi hned po porodu a ptala jsem se na kojení a říkali, že kojit normálně můžu.

jkubeso, 1. 8. 2019, 7.35

Kamarádka byla, odstrikala mleko předem, nějakou dobu po narkoze nemohla kojit (už nevím, jak dlouho)

dasza, 1. 8. 2019, 6.33

Byla sem v narkóze několikrát po porodu a vše ok.kluk nic jinýho než kozu nechtěl.nevzalnsi ani odstrikany.takze byl hlady a po probuzení sem trochu odstrikala ale pak mu normálně dávala..a bylo to v pohodě...(nebyla sem na revizi) ale jiný zákroky.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů