Díra jak vrata 😁

zobrazeno 2247×

Vložil(a): katuš, 31. 10. 2020 1.22

Holky jak jste na tom byli s nadobickem po porodu? Malá měla 3,5kg a já bez nastrihu a bez šití. Konci mi šestinedělí a zjistila jsem že nejsem jak bych měla být. Poševní vchod se ne zatáhl a mám díru jak vrata a v ní cosi jako kus masa či co. A při kojení mam hrozný tlak na klitorisu. No úplně se hrozím kontroly😭 snad nebudu muset na plastiku

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

alabud, 28. 1. 2022, 10.40

Zdravím, ráda bych sem přidala i svou zkušenost. Měla jsem obdobné potíže jako Katuš. Cvičila jsem a bylo mi to prd platný. Na další kontrole mi doporučili plastiku. Nejdřív jsem váhala, ale pak jsem si řekla, že pokud chci mít dole všechno v pořádku, nic jiného mi asi stejně nezbývá. Nakonec jsem dostala kontakt od kamarádky, která si prošla podobným problémem, na plastického chirurga. Konkrétně doc. Otčenášek ( https://www.labioplastika-praha.cz/perineoplasitka-a-zuzeni-pochvy/ ) a jsem teda doposud nadmíru spokojená. Myslím, že to že to někde sešijou zadarmo nezaručuje kvalitu, kolikrát ani ne u soukromých, ale jak říkám, já si opravdu nemůžu stěžovat.

katuš, 30. 12. 2020, 20.39

Tak už je to ok, musím cvičit. Močový měchýř trochu sestoupil tak cvičit na to také. Jinak chlap zhodnotil, že je to lepší než předtím. Tak nevím jestli nekecá

Adelinka, 5. 11. 2020, 20.30

měla jsem malý nástřih a vše se v pohodě zatáhlo, tak snad to také budeš mít v pohodě, určitě bych také zkusila to posilování pánevního dna, jak ti již někdo doporučoval

V007A, 5. 11. 2020, 13.11

Já oba s nastřihem, ale takhle je to hrozně brzy, chce to čas na zahojení.

hanabbb, 4. 11. 2020, 13.28

Vydrž jeste je brzy mela jsem to po druhem podobné. Zkus potom posilovat panevní dno. Tak hodně stestí

Janna, 3. 11. 2020, 21.11

Já po prvním porodu velký nástřih a velké sítí a vše v pohodě. Po druhém porodu bez nástrihu, jeden kosmetický steh, který se rozpad a tím pádem se mne rozpadla celá pinda - pak mne nabídli plastiku zadarmo, ale odmítla jsem (zas tak strašný mne to nepřišlo a stejně jsem jim řekla, že přijdu ještě potřetí 😀). Uvidíš po kontrole, co ti řeknou, ale bude to v poho 🙂

vendilka3, 2. 11. 2020, 10.30

Ještě bych určitě počkala, šestinedělí je krátká doba.

Minnie, 1. 11. 2020, 22.50

Tak to jsem sama zvědavá, co ti doktor řekne 🤔 já měla všechny 3 porody bez nástřihu, poprvé šití jen kosmetické, podruhé manžel říká že mě šili dlouho, já vůbec nevím jak dlouho to trvalo, asi jsem to vypustila... a třetí úplně bez šití a u všech jsem byla do 4 týdnů v pohodě...

Lenourecek, 1. 11. 2020, 22.01

Tělo si určitě poradí. Říká se, že kojení podporuje ,,zmenšování" dělohy, tak možná proto divný pocit

Katka

Katka, 31. 10. 2020, 21.28

Na plastiku se chodí většinou po špatném sešití. Bohužel kamarádce to nedokázali pořádně zasit ani na té plastice 🙄takže možná lepší díra než krabate šití 🤐

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů