Maminky, hledáte kreativní práci, kterou je možné dělat z domu?

zobrazeno 877×

Vložil(a): Kristyna HF, 6. 11. 2019 12.25

Henceforth.hledá kolegyni na pozic DTP Graphic designer/ možný part time nebo flexibilní úvazek, lze dělat i z domu s občasnými schůzkami u nás v kanceláři. Rozumíš si s Photoshopem, Illustratorem, InDesignem a pracuješ na Macu? Jsi precizní a rychlá při retušování, vykrývání a barevných korekcích fotografií? Máš cit a oko pro detail? Zvládneš předtiskovou přípravu brožur a katalogů? Nabízíme ti zajímavou práci v reklamní agentuře zaměřené na luxusní segment nemovitostí. Čeká tě milý tým, krásné prostředí v centru Prahy, spoustu různorodé práce, ale i odpovídající ohodnocení. Pro více informací napište na: Kristyna@hf.cz

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Macina Nováková, 20. 7. 2020, 19.59

To zní suprově. Škoda, že grafika není úplně můj obor. Mám ale jednu kamarádku, která v tomto oboru pracuje a vydělává si tím opravdu velmi slušné peníze. Zvlášť od té doby, co se jí podařilo najít nové, lépe placené místo. Jestli se nepletu, tak se jí ho podařilo najít přes pracovní portál https://www.hitprace.cz/

Čertice, 12. 11. 2019, 15.41

Já nevím, jestli to umím, protože jsem to nikdy nezkusila ale musí to být moc zajímavá práce

Mygara

Mygara, 11. 11. 2019, 20.17

Já bych nepřidala nic a ani neupravila

Ketris

Ketris, 8. 11. 2019, 16.34

Skoda..

Fuga

Fuga, 8. 11. 2019, 3.42

tak mě určitě nehledáte, jediné co splnuji, je ten flexibilní úvazek

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů