Ex a jeho nová paní

zobrazeno 546×

Vložil(a): Tyna32, 11. 12. 2022 12.03

Po 11 letech jsem ukončila vztah. Ex si našel jinou a dobu to hrál na obě strany. Tak jsem řekla konec. Máme 3leté dítě ( bohužel se stále chová jako dvou leté, což řeším). Ex chce pořád tahat tu svoji novou ke mně domů, když jede navštívit prcka. A nechápe, že ji tam nechci. Když měl slabou chvilku, tak mi o ní něco řekl a nechci aby byl prcek ve styku s tou osobou. Ona už má taky dítě, ve střídavé péči, chudák chodí k psychiatrovi, protože to nezvládá. Ona bere prášky na hlavu, má věčně výmluvy, proč si nemůže najít práci, nedokáže sama nic zařídit, když byla sama dost střídala chlapy a její dítě tomu přihlíželo. Dokázali by jste svěřit dítě ex a takové osobě? Ex se tři roky nijak zvlášť nestaral o prcka( jak citově tak finančně), vše nechával na mně a teď hraje komedii na tatínka. S malým bydlím sama měsíc a malý se zeptal na tátu dvakrát. A to tím stylem, že viděl bílého tranzita. Tím jezdil táta z práce domů. Stačilo mu říct, že to není táta a víc se neptal. Přijde mi zbytečné, malému motat hlavu nějakou cizí paní, zvlášť když mu ani nechybí vlastní táta.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

V007A, 5. 1. 2023, 10.11

Je to vždy těžké, když jsou děti malé a nedá se jim to pořádně vysvětlit. A nedokážou vyhodnotit situaci.

Fuga

Fuga, 18. 12. 2022, 6.44

je dobré nastavit hranice hned od začátku, když přijde k Vám domů, tak zatím bez paní, působí to nepatřičně

Tyna32, 20. 12. 2022, 22.24

Ano, na tom jsme byly domluvení. Že bude zatím za synem jezdit sám, aby si malý zvykl na ten režim. Ale paní mu pořád valí brouky do hlavy a najednou je vše jinak. Chce jezdit s ní. Když jsem se ho zeptala, jestli má problém přijet sám a sám se věnovat malému, tak mi řekl, že ano. Nevím co si mám o tom myslet.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů