Žehlíte, nebo nežehlíte? :)

zobrazeno 877×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 13. 8. 2016 23.44

Maminky, narazila jsem tu na zajímavou diskuzi u vychytávek :D a tak se ptám: Žehlíte nebo ne? Já nemám sušičku a nedovedu si představit nosit nevyžehlené oblečení, takže vše kromě ponožek žehlím.. Máte třeba důvod proč nežehlit? Není to na prádle znát? Nebo žehlíte jen určité věci? Řekla bych, že prádlo je pak měkčí a k tomu hygieničtější.. :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

naseivanka, 21. 8. 2020, 17.37

Dřív, když jsme ještě neměli tolik peněz, jsem se žehlení štítila. Chtěl jsem si pořídit sušičku, abych toto nemusela řešit, ale stejně.. Pak jdete někam do společnosti, potřebujete si přejet košili a to se prostě hodí mít po ruce https://www.testino.cz/parni-generatory Člověk nemusí investovat moc penízků, přesto pořídí kvalitní produkt.

Mygara

Mygara, 19. 11. 2017, 15.33

žehlím jen určité věci, ty které nejsou pomačkané, tak rozhodně ne .-))

Peta Johansson, 8. 3. 2017, 20.45

Vzhledem k tomu, že zehlicka odpočívá za obrimi hromadami nevybalenych krabic, tak jsem letos zehlila jen závěsy. Peru prádlo v programu steam wash s parou a susim venku, takže hygienické je dost. Fígl je v tom hned po vyprani vyklepat a dobře pověsit, po uschnuti rovnou složit. Pak není žehlení nutné. Taky kupovat oblečení co se nemacka (s příměsí elastanu)

Fuga

Fuga, 19. 12. 2016, 11.48

já žehlím jen věci na ven, věci na doma jen vyhladím a poskládám. a se sušičkou právě koketuji kvůli tomu žehlení .-)

Minnie, 19. 10. 2016, 12.16

Žehlím jak kvůli hygieně, tak kvůli estetice a žehlím vše kromě spodního prádla a ponožek (i když nejmladší dceři zatím ještě žehlím i ty ponožtičky ). Žehlím večer u Ordinace aby mi děcka nechodily k žehličce. A docela mě to i baví jen se k tomu vždycky dokopat už se na mě zase směje pěkná kupa a má transparent VYŽEHLI NÁS žehlím fakt cokoliv, ručníky, utěrky, osušky, trička, mikiny, tepláky, dětem pyžama, občas jen nestihnu vyžehlit chlapovi triko ptž ho vytáhne hned jak ho seberu suché ze sušáku

Kamila Pecharová, 19. 10. 2016, 13.45

U nás se s manželem v žehlení střídáme, on by nevyžehlené tričko nepřežil, je schopný si ji kdykoli vytáhnout a třeba i přežehlit tričko z šatny když se mu zdá zmuchlané.. Já žehlím taky večer, ale nejraději se sluchátky v uších!

Minnie, 19. 10. 2016, 15.38

Tak to máte dobré, můj nikdy nežehlil a ani by to nedělal dřív jsem taky žehlila při hudbě, ale já nemůžu mít sluchátka, potřebuju slyšet malou kdyby brečela a co poslouchám to není vhodné pro děti jinak mýmu partnerovi je úplně jedno jestli je to zmuchlané nebo ne, tchyně nikdy nežehlila, tak je zvyklej a neřeší to.

Kamila Pecharová, 19. 10. 2016, 20.54

Když mám sluchátka, musí být samozřejmě doma manžel a děti poslouchá on.. Jinak co se týče hudby, má nejoblíbenější kapela je Horkýže Slíže, takže chápu taky nemá zrovna dětské písničky

Peta Johansson, 8. 3. 2017, 20.47

Tak to není žehlení ale relax, to chci taky ☺ !

nikolava, 17. 10. 2016, 17.08

Žehlím A baví mě to, akorát než se dokopu si k tomu prknu stoupnout

vivianr, 29. 8. 2016, 15.14

Pokud není potřeba, nežehlím. Při produkci prádla, jakou má moje dítě a chlap, bych se od prkna nehnula. Ve skříni se to stejně pomačká, hlavně když chlap potřebuje zrovna to triko, které je vespod.

vendy.z, 20. 8. 2016, 18.26

Žehlím tak 1/4 vypraných věcí

Petra Schoberová, 17. 8. 2016, 8.14

Zehlila jsem jen prckovi teď už vůbec a když je něco potřeba raději si to prezehlim když někam jdeme ať je to pěkné rovné

Topik2, 17. 8. 2016, 7.42

Dokud jsem neměla susicku...žehlička jsem...po pořízení sušičky žehlička leži ladem....krom povleceni... to zehlim stale...občas mám nějaký záblesk a řeknu si že prádlo vyzehlim...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů