Využití odpadu

zobrazeno 874×

Vložil(a): Leňulka, 7. 6. 2017 11.31

Holky tvořilky schováváte si doma různé věci co se normálně vyhazují a potom z toho něco tvoříte? Já mám schované roličky od toaletního papíru, dřívka od nanuků a tak nějak co si myslím, že nějak využiju na tvoření všeho možného. Teď jak byly v coopu magnetky dinosaurů tak to byly čtverečky ze kterých se ti dinosauři vyloupli a zbytek zůstal, to jsem také schovala, že využiji třeba tak že přilepím na pohled nebo nějaký obrázek apod. a budu mít potom jako magnetky pohledy apod. :-) manžel je ze mě hotovej, že pořád skladuji takové zbytky ale když pak něco pěkného vytvořím tak se mu to líbí.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zlata1, 11. 6. 2017, 15.00

My také skladujeme všechno možné. Teď máme doma zrovna roličky od toaletního papíru a vybarvujeme je abychom to pak mohly vlepovat vedle sebe do papírové přepravky a uděláme z toho garáž na malá autíčka. Syn je z toho nadšený.

pincsike, 9. 6. 2017, 21.46

Ja tiež škrečkujem všeličo, niečo z toho recyklujeme pri tvorivých dielňach, ale väčšina sa len kopí v komore😚

vendy.z, 9. 6. 2017, 20.03

Hezké, jste dobrá

jitkamety

jitkamety, 9. 6. 2017, 15.16

Ja tohle neprovozuji dekorace kupuju a dcerka si vyhraje s pastejkama,vodovkama,temperama a papirem

dadinkamaminka, 9. 6. 2017, 15.13

Neschovavam nic Malý si většinou maluje na ctvrtku barvickama... Mame tu krámu až až

klarike1

klarike1, 9. 6. 2017, 6.37

Záměrně moc věcí neschovávám, tak pěknou krabici nebo kartónek, ale dcerka je na roličky od papíru jak divá, musím je vyhazovat tajně, protože když nějakou vidí, už ji schovává na vyrábění. Většinou ji pomaluje a slisuje, případně olepí páskou - šílené

annicka

annicka, 8. 6. 2017, 22.49

clovek nikdy nevi kdy se to bude hodit, ja vzdy neco vyhodim a pak si rikam nojo ted by se to siklo

Mygara

Mygara, 8. 6. 2017, 15.17

já pořád něco schovávám, něco využití najde něco jen zabírá místo

nikolava, 8. 6. 2017, 13.57

Ruličky a jiné nesbíráme, možná až malej povyroste, až bude něco vyrábět

Zdeňka S., 8. 6. 2017, 11.41

Já schovávám pořád a pak většinu vyhazuju

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů