Volný čas s dětmi

zobrazeno 440×

Vložil(a): LauraI, 7. 4. 2021 21.58

Měla bych dotaz převážně na maminky, co jsou doma s dětmi, tak jak využíváte volný čas ? Jestli teda nějaký máte ? Vždycky když se mi naskytne nějaká volná chvíle, tak bych ji ráda využila a něčemu se věnovala, ale absolutně nevím čemu, tak bych potřebovala trošku inspirace :))

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Madla1, 20. 5. 2022, 11.05

My jsme nedávno byli s dětma v Dinoparku ve Vysočanech, v té galerii Harfa se dá moc příjemně strávit celý den, super jídlo, obchody a z toho dinoparku byly děcka úplně unešený

Jajka, 27. 5. 2022, 17.09

Tam je to super, taky tam chodíme buď jako celá rodina, nebo si tam zajdu ráda i s kamarádkou udělat hezký odpoledne

Madla1, 27. 5. 2022, 17.14

My šli prvně kvůli tomu dinoparku, ale když jsem viděla jak to tam celý vypadá tak se tam určitě vrátíme i jen tak.

Marie007, 26. 5. 2021, 3.24

Ahoj, já i manžel dost pracujeme, takže se snažíme každou naši volnou chvíli trávit s dětmi. Často jezdíme na výlety a na různé akce v okolí. Nejraději ale společně jezdíme na ryby. Milujeme to my s manželem a vedeme k tomu i naše děti. Například náš syn dostal před měsícem k narozeninám své první hlásiče záběru: http://www.sportcarp.cz/rybarske-vybaveni/signalizatory-zaberu/ . Měl hroznou radost!

Pavla T., 1. 5. 2021, 22.22

Šiji, maluji, čtu, běhám, zahradničím, zevlím v houpací síti koukám jak si děti hrají a raději u toho ani nedýchám, aby si mě nevšimly. Plánuji začít se učit angličtinu.

Cestovatelka333, 28. 4. 2021, 14.45

Já jsem si zamilovala tady tento protein na každodenní svačinu https://www.maxxwin.cz/suplement-100-whey-80-cokolada-2200-g

Drahuska, 25. 4. 2021, 22.08

Záleží na počasí, když je hezky jsme venku a když škaredě, tak buď navlíkáme korálky nebo něco vyrábíme

Cortney, 22. 4. 2021, 9.17

Jako velice dobrou svačinu co tě zasytí bych ti doporučila protein.Užívám ho každý den na svačinu a jsem velice spokojená.

Mulatka, 17. 4. 2021, 13.25

Ahoj já jsem začala s dětmi chodit na dlouhé procházky.Mám problém v tom,že bych potřebovala poradit co si mám sebou brávat na odpolední svačinku aby mě to zasytilo a dalo i nějakou energii.

Misska20, 16. 4. 2021, 14.32

ja si na sebe udelam nejaky cas kazdy den, i kdyz je to treba jen 30 minut a někdy hodina. Jdu si zaběhat, cvičím, začala jsem studovat, čtu si knížky a když se mi nic nechce, pustim si serial nebo film ( to většinou večer, když všichni spi)

Minnie, 11. 4. 2021, 19.55

Já dělám autoškolu, takže se učím, pak si ráda přečtu knížku, nebo kouknu na film, cvičím. Ale čas trávím převážně s dětmi, což mi nijak nebrání, třeba kniha se dá číst i na lavičce na pískoviši a děti si hrají.

Leňulka, 11. 4. 2021, 12.31

Jsem s dcerou 24hod. denně 7 dní v týdnu. Teda pokud jí nevezme manžel chvíli ven na kolo. Chodí se mnou do práce, děláme spolu i domácí práce, ve volném čase jsme venku, prohlížíme knížky, tvoříme atd atd. Když teda mám chvilku kdy mám volno jen pro sebe tak ho trávím s knížkou

© 2013 - 2022 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací