Přípravky do myčky na nádobí

zobrazeno 561×

Vložil(a): Adrianita, 4. 9. 2017 8.38

Holky, tento týden mi konečně dovezou myčku. A mě zajímá, co si mám k ní dokoupit. Kapsle, sůl, přípravky 3v1 nebo raději vše zvlášť. A co odvápňovač? Myčku je asi třeba často odvápňovat, ale používáte třeba kyselinu citrónovou nebo je lepší koupit něco přímo na myčky... Ještě něco budu potřebovat? :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 6. 9. 2017, 20.16

Také mě zajímá....zatím jsme stále u fáze toho, že si jí jednou koupíme

louskacek2, 4. 9. 2017, 21.36

Ja mam v mycce sůl i lestidlo a používám tablety buď jar ci finish. Zkoušela jsem i z dm a taky dobrý. Neodvapnuji jednou za měsíc cca nastrikam přímo do myčky půlku flašky octu a zapnu program s větší teplotou a mycku na pustím. Po probehnuti doporučuji otřít a docistit kolem gumicek a to budete koukat toho sajrajtu a mastnoty😉.

Aliisha

Aliisha, 4. 9. 2017, 21.04

Používám jen kapsle. Kupuji ty, které jsou zrovna v akci.

Kikinka30, 4. 9. 2017, 19.48

Mam kapsle od jaru,jsou vynikajici a nic dalsiho nepridavam

L.janicka.l

L.janicka.l, 4. 9. 2017, 18.27

S timhle neporadim mycku nevedu

Fuga

Fuga, 4. 9. 2017, 16.03

já mám vše zvlášť a myčku čistím kupovanými prostředky, které i odmastí ne jen odvápní

Katka

Katka, 4. 9. 2017, 14.30

Myčku máme 8 let, ještě jsem ji neodvápňovala Kupujeme čistič myčky, jednou cca za 2 měsíce. Zjistěte si, jak moc máte tvrdou vodu a dobře si to nastavte. Dáváme sůl a tabletu, nedáváme vůbec leštidlo. Jinak ty tablety stačí nejlevnější, nezaznamela jsem, že by tablety za 3,5 umyly líp než za 1,6 ;o) V Lidlu se dají v akci sehnat i za 1 kč/1 ks. Každopádně občas myčku zapněte na vyšší teplotu, není dobré mýt pořád jen na 45 stupňů ;o)

Adrianita, 4. 9. 2017, 14.47

Máme středně tvrdou vodu. Není nádobí zapatlane bez použití lestidla? 🙂

Leňulka, 4. 9. 2017, 13.05

já teda myčku nemám ale ségra jedno za čas čistí nějakou solí a jinak na mytí má tablety z Dedry a je spokojená ale je fakt, že tu myčku až tak často nepoužívá

Žofinka

Žofinka, 4. 9. 2017, 12.41

myčku čistím těmy kupovanými přípravky jednou za 3 měsíce, máme vodu jako šutr a přípravky pužívám zvlášť, je to levnější a lépe nastavím dávku soli na tvrdou vodu

Adelinka, 4. 9. 2017, 12.35

Používám somat all in one 8 a jsem spokojená.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů