Plenkový dort ve tvaru košíku

zobrazeno 1471×

Vložil(a): Meffy, 1. 3. 2019 17.34

Plenkový dort ve tvaru košíku, v němž budou různé drobnůstky pro maminku a miminko se mi moc líbil. Obrázek jsem viděla na internetu. Nemá někdo zkušenosti s jeho výrobou? Zajímalo by mě, jak udělat ucho z plenek přes celý košík. Napadl mě nějaký silnější drát, ale nevím, nevím. Maximálně pojedu výrobu koše bez ucha. Poradíte některá?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Petruskarasovska, 9. 7. 2021, 9.21

Zdravím, s výrobou zkušenost bohužel nemám. Za 3 týdny se má ale narodit neteř a já tak trochu nestíhám momentálně nic vyrábět. Našla jsem tenhle eshop: https://www.chupeto.cz/ kde je prodávají už vyrobené. Kupoval to někdo? Chci vědět, jaký jste s tím měli úspěch, protože jsme koupili zatím jen nějaké hračky a tohle mi přišlo takové milé a praktické hlavně pro maminku.

Minnie, 12. 3. 2019, 16.45

Takhle přímo z ucho z plenek jsem neviděla. Jinak dorty pro miminka sr mi líbí.

Mygara

Mygara, 8. 3. 2019, 15.58

to jsem naživo neviděla, tak neporadím

Ketris

Ketris, 2. 3. 2019, 21.40

Tyjo, to ani neznam

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 3. 2019, 20.35

Urcite by stacil ohnout proutek. Me se takove veci libi, ale potom co jsem dostala plenkovy dort, tak sem tak nadsena nebyla. Kazda plenka byla stocena a s gumickou, po sundani gumucky nasledovalo rovnani pleny a to se moc nepovedlo porad se mi stacela. Pak uz sem rikala, kdyz mi chcete davat pleny tak radeji v baliku neco jineho by bylo z latkovych

Eliška Kozlova, 2. 3. 2019, 22.02

Ja taky; průšvih taky byl, ze zrovna ta značka synovi nesedela, naneštěstí to byla větší velikost, takže to unosil asi až po roce, kdy se stolice upravila a kůže zpevnila. Lepší je z latkovek

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 3. 2019, 22.42

Ja dostala trojku, takze jsem je davala pomerne brzo, byla to nejaka ceska vyroba s krtkem, koupeny v babyobchudku, ktery si tam lidi berou po kartonach a u nas zadny uspech

Meffy, 3. 3. 2019, 11.41

Musím říct, že já jsem plenkový dort dostala a problémy s rovnáním plenek jsem neměla. Naštěstí mě dárkyně kontaktovaly s druhem plenek a já si mohla vybrat.

L.janicka.l

L.janicka.l, 3. 3. 2019, 14.20

Tak to je fajn

V007A, 6. 3. 2019, 16.37

Tak to je super,když se zeptají,aspoň to pak vyhovuje.

V007A, 2. 3. 2019, 17.26

Koupila bych Pedig a obtocila plenkou.

Meffy, 2. 3. 2019, 15.48

Já právě procházela net a když už jsem něco našla, tak to byla jen fotka bez postupu, a to jsem se dívala poměrně všude - Pineterest, Youtube, různé blogy,... Přemýšlela jsem, že bych udělala podstavu z kartonu, přes něj nějaký hezký dětský alicí papír, plenky po obvodu a dovnitř na dno pro výztuhu. Přmýšlím, aby ten drát zase nebyl moc těžký. Napadla mě ještě třeba tvrdší role z balicího papíru, že bych ji smotala a plenky na to navlékla. No, uvidíme:-) Když se zadaří, dám sem fotku:-)) Děkuji všem za reakce.

Žofinka

Žofinka, 2. 3. 2019, 15.15

Já viděla jen ten dort

Monuli, 2. 3. 2019, 14.54

Já viděla jen ten dort

Zdeňka S., 2. 3. 2019, 14.27

Já bych tam dala drát obalený stužkou

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů