Návrh

zobrazeno 1021×

Vložil(a): Leňulka, 8. 4. 2018 7.53

Maminky, v tvořivé dílně je spousta krásných nápadů, některé věci jsou doma normálně a jiné se musí sehnat. Tak mě tak napadá, vy co jste tu dost tvořivě založené, jestli by jste ocenili ve VP odměny ve formě nějakých těch věcí na tvoření- chlupaté drátky, knoflíky, vlny no prostě všechno možné. Myslím, že by to bylo super,mě by se to třeba líbilo, s dcerou děláme pořád něco a někdy musíme improvizovat a nahradit jinými věcmi nebo čekat až pojedeme někam do města, kde to ´´možná´´ seženem, taky se nepovede vždy sehnat všechno, teď čekám až mi dojde objednávka z netu na suché zipy. Tak návrh Promaminky zda by se i toto dalo.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

nikolava, 12. 4. 2018, 15.19

Já myslím, že to není špatný nápad Já myslím, že by se ocenily i pastelky, fixky apod

Jarka mmm, 10. 4. 2018, 8.48

Já jsem si jednou objednala přes net chlupaté dratky,bambulky,oči,nalepovaci magnety a minikolicky. To nám stačí nadlouho. Když něco se souhlasem dcerky rusim,tak tyhle věci dávám bokem,pokud to jde, a používáme je znova.

Žofinka

Žofinka, 10. 4. 2018, 7.00

Já klidně ráda improvizují, ale špatné by to nebylo

Mygara

Mygara, 9. 4. 2018, 12.46

bylo by to fajn, ale asi si to vzhledem k poštovnému raději koupím jinde

Fuga

Fuga, 9. 4. 2018, 6.57

nápad je to dobrý a nebyl tady už jednou?

Lenourecek, 8. 4. 2018, 23.03

To by se mi líbilo. Určitě by se našla spousta maminek, které by to využily

snany, 8. 4. 2018, 21.49

Nápad dobrý, ale já mám doma až moc věcí ke tvoření, a stejně teď budeme více venku a tvořit s věcí které nám daruje příroda

Zdeňka S., 8. 4. 2018, 18.14

Proč ne, ale je fakt že tyhle věci seženeš v každém papírnictví a myslím že nikdo netvoří tak ve velkém, aby se toho vyplatilo objednávat třeba hodně naráz

vaniilla, 8. 4. 2018, 15.18

Když něco takového potřebuju, někde to vždycky koupím... asi bych to tady stejně nevybírala, poštovné by stálo víc než ty věci.

patricia077

patricia077, 8. 4. 2018, 15.09

To bych nevyužila

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů