Adventní výzdoba

zobrazeno 5758×

Vložil(a): Týna, 15. 11. 2014 0.09

Vždycky se mi líbilo, když měl někdo krásně vyzdobený byt na Vánoce. Ale nikdy jsem na to nejak nenašla prostor.. byla jsem ráda, že jsem upekla nějaké cukroví a stihla jakž takž uklidit. Maximálně jsem do vázy dala nějaké větvičky a na ně třeba oříšky, nebo pomerančovou kůru, ale tím to taky většinou končí. Jak jste na tom vy? Vyčleníte si jeden víkend, vypakujete děti a všechno ostatní jde stranou a zdobíte, vytváříte.. nebo to zvládáte postupně? A máte každý rok něco nového, nebo rok co rok to samé?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 27. 12. 2018, 20.15

nahodou sme zohnali adventy veniec, keby nam doslova nevbehol do cesty tak nemame, a potom sme si dali skor stromcek, aj do detskej taky malinky, a kazdy rok to iste, ved za rok za zabudne aj co bolo, maximalne mozeme variovat vianocne gule ze akykch farbach ich skombinujeme, ale stale iba z tych istych, nedokupujeme dalsie, je to zbytocne a nie je to kde skladovat

Žofinka

Žofinka, 3. 1. 2018, 18.48

tak já nestíhám, zdobila jsem před narozením malé, to jsem se doma kopala do zadku, ale teď ani náhodou .-)

editak, 23. 11. 2017, 14.34

nestíhám, mám to naprosto stejně

Mygara

Mygara, 26. 7. 2017, 11.00

já výzdobu neřeším, stačí stromek, občas adventní věnec

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 19.54

Já už mám ozdobená okna od začátku adventu a pak dávám větvičky do vázy

editak, 7. 12. 2016, 21.38

Asi taky tak... venec, svicky a nalepky na okna a zrcadla, vic nestiham, cim bude malej starsi, musim se polepsit

Fuga

Fuga, 18. 11. 2016, 11.24

Snažím se vždy něco udělat, ale moc toho není, klasicky věnec, stromek u u dětí něco do oken. A klidně i recykluji z minulého roku

nikolava, 7. 11. 2016, 14.04

My máme věnec, a nějaké postavičky keramické v pokojíčku na okně, chtěla bych i nějaké ty folie na okno pro prcka... No a venku na parapetech máme truhlíky s větvema a ozdůbkama

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 19.55

Folie můžou být super. Já mám takové ty dřevěné ozdoby přilepení to žvýkačkou a také je to pěkné

AllaŠvecová, 27. 10. 2016, 8.52

Take jsem rada ze nejak stiham,ale pokusim se kvůli male

darzanka, 21. 10. 2016, 18.47

Nikdy jsem Vánoce moc neřešila, ale teď, co je na světě dcera, se jich nemůžu dočkat:). Začínám sestavovat seznam, jako jsou pomeranče, skořice, hřebíček a badyán a taky jsem začala vyrábět zvonečky a hvězdičky, ze kterých pak asi udělám nějaký řetěz. Už aby to bylo:D

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů