Problémy ohledně dětí

zobrazeno 1830×

Vložil(a): Kama, 20. 11. 2016 11.00

Maminky,máte zkušenosti se svrabem?Dcera ho někde chytla,přijde k nám hygiena,víte jak to probíhá? Další věc je,že kvůli tomu mi manžel s tchyní nadávají do špíny, protože se prý v čistotě svrab neudrží, vyhrozuji mi,že přijdu o děti, aby nežily ve špíně,a to jen proto,že jsem odbývala v poslední době úklid pod postelí, za sedačkou,atd.,protože jsem na tom psychicky byla špatně.Jinak mám čisto.Myslíte, že můžou soud vyhrát? Prý je vše nahlášené na socialce,doložené fotky,které tchyně nafotila,atd.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 16. 4. 2017, 7.49

svrab se dá chytit kdekoliv, takže klid, pokud je vše jinak OK (prach za postelí má každý)

Kikinka30, 8. 4. 2017, 8.22

Drzim palce,fakt je ten,ze to muzete chytit kdykoliv a kdekoliv

Lusesita25, 22. 11. 2016, 21.05

Svrab nema s vasi hygienou nebo uklidem nic spolecneho. Muzete ho klidne chytit v autobuse nebo i ve skole ci skolce. Mi jsme meli naklizeno a stejne sme dva mesice bojovaly se stenicema

Kama, 24. 11. 2016, 8.16

Naštěstí to chápe i soc.pracovnice.Uvidíme, až se přijde podívat. Ale naházeli na me špínu všude možně. Bude těžké si děti vybojovat.

slunicko, 24. 11. 2016, 10.20

Spinu múzou na vas házet kde chtějí. Důležitá je jaká je skutečnost

Čertice, 20. 11. 2016, 20.31

Ani nevím, jestli to mám psát, když to píšou všichni určitě Vám nemůžou vzít děti kvůli svrabu to by pak mohli i kvůli rýmě držte se ať je to brzy za vámi

Kama, 24. 11. 2016, 8.14

Oni na me právě hází špínu, kde můžou, mají u sebe syna,muzu ho jen vídat,policie s tím nic nedělá, protože to ještě není soudne.

Katka

Katka, 20. 11. 2016, 18.42

Myslela jsem, že svrab už existuje jen v dekách na zanedbaných ubytovnách, ale na netu jsem se dočetla, že: Jde o běžné onemocnění, které obvykle nemá souvislost s úrovní hygieny ve Vaší domácnosti. Svrab je onemocnění jako každé jiné, nikdo se Vám kvůli němu nebude posmívat, nemáte se za co stydět. Onemocnění obvykle dobře reaguje na léčbu, musí se ovšem zničit i paraziti v textiliích a lůžkovinách. Manžela, který by mi jednou řekl špíno, bych hnala sviňským krokem. Proč se stěhujete vy a né on? Přeju ať je dcera brzy zdravá a situace se rychle uklidní.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 21. 11. 2016, 22.51

J8 přijímala v domově pro seniory paní se svrabem a dlouho to trvalo než se toho zbavila a to se tam hodně uklízelo

Kama, 24. 11. 2016, 8.11

Stehujeme se oba.On proto,že je byt psaný na me,já zas do rodného města, kde mám rodinu,kamarádky.

Jarka mmm, 20. 11. 2016, 18.03

Teda vy máte tchýni . Určitě to dobře dopadne,tohle se dá chytnout i ve vlaku..

Kama, 24. 11. 2016, 8.09

Ano,já vím, děkuji.

Petra Önder (petrao)

petrao, 20. 11. 2016, 14.23

Nebojte jenom vás děsí, je smutné když se k vam takhle chovají. Buďte silná!!

Kama, 24. 11. 2016, 8.08

Děkuji.

snany, 20. 11. 2016, 13.40

Jak píše většina svrab můžete chytnout kdekoli ( i v nemocnici, ve školce, v domově důchodců)) drží se v semišových sedačkách ( ve veřejné dopravě), v prádle apod. Svrab podléhá hlášení, takže Vás dr.musela nahlásit na KHS. Pokud dg. není jista, tak Vás nehlásila a tudiž k Vám nikdo nepříjde.Nemusíte se bát návštěvy Hygieny, nebude Vám kontrolovat čistotu bytu většinou stojí jen ve dveřích a bude se Vás ptát na pár otázek- kde dítě bylo, s kým bylo v kontaktu apod ( alespoň já jsem to tak viděla na praxi) Svrab rozhodně nemá vliv na svěření dítěte do péče. Hygiena nemá se sociálkou nic společného

Kama, 24. 11. 2016, 8.08

Jj,už mám hygienu vyřešenou, a vyřídílo se to po telefonu

Lenča Pešková, 20. 11. 2016, 13.28

Taky si nemyslím že by vám děti vzali kvůli svrabu. Víte kolik dětí žije v opravdu hrozných podmínkách a děti mají? Svrab může chytit kdykoliv, stačí když někomu třeba podají ruku, kontakt musí být delší, nebo z oblečení. S oblečením doporučuji vyprat na vysoký stupeň, ideální řešení je sušička, nebo strcit na tři dny do pytle a nechat to tam a pak vyprat. Bez kontaktu s kůží svrab umírá. Jinak držím pěsti a tchýni bych poslala do .... (ano tam) a chlapa si srovnala do latě.

Kama, 24. 11. 2016, 8.06

Oni to vše vědí, ale jen me deptají a straší. S chlapem se budeme rozvadet.

Fuga

Fuga, 20. 11. 2016, 12.52

držte se, kvůli prachu za sedačkou Vám děti určitě nevezmou. A mů děda chytl svrab v tramvaji. a pěkně dlouho trvalo než nějaký kožař přišel na to, co to vlastně je. Nakonec si určil diagnózu sám. A babičku čekalo nekonečné praní a žehlení, akorát nevím, jak dloho to dělala.

Kama, 24. 11. 2016, 8.04

Děkuji, uvidíme, co na to řekne socialka,až přijde, kterou na me zavolali.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů