Charita

zobrazeno 1242×

Vložil(a): dasza, 10. 8. 2016 11.43

Zajima mne.zda prispivate pravidelne-jednorazove.na charitu.dobri andele.ruzne nadace atd.. Ja neposilam nikam mesicne penize..jen kdyz jsou ruzne char.akce.tam prispejem vzdy.popr.pomaham materialne.. Kolem me mam kamaradky co posilaj na dobri andele... Co vy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 19. 11. 2017, 16.13

já nepřispívám pravidelně, jen jednorázově, ale na ověřené a spolehlivé akce

Marusk

Marusk, 17. 9. 2017, 21.39

Prispivam treba v ramci kvetinovyho dne na lecbu rakoviny. Prijde mi to jako proverena akce. Pripadne obcas DMS.

Fuga

Fuga, 18. 12. 2016, 10.07

pravidelně nepřispíváme, jen na jednorázových akcích, ale těch ověřených

pavla16527, 9. 11. 2016, 21.31

http://charita-pro-deti.webnode.cz/ tady na tuhle to charitu jsem přispěla 99 KČ

Čertice, 28. 10. 2016, 17.38

My přispíváme za každého člena rodiny 100kč na dobrého anděla. Dms posíláme, kupujeme kytičky a ještě věřím světluškám. Když sem ještě chodila do práce, tak jsem chtěla adoptovat dítě z Afriky nebo Indie. Teď na to nezbývá. Oblečení a hračky také dáváme do kontejnerů pro charitu.

Minnie, 19. 10. 2016, 11.10

Moc peněz nám navíc nezbývá, takže pravidelně nepřispíváme. Až mi skončí rodičák a půjdu do práce, tak bude víc peněz a pak chcem přispívat na Dobrého anděla. Teď občas koupím magnetky když to je na děti, každý rok kupujeme kytku co prodávají proti rakovině a taky dáme do kasičky na Světlušku. Občas před Vánocemi něco dáváme dětem do kojeňáků a dětských domovů. To na partnera vždycky hrozně působí když v televizi ukazují ty chudinky děti u stromečku někde v kojeňáku bez rodiny nejradši by jsme si je všechny vzali... U partnera v práci sbírají víčka na nemocné děti tak jsem zaúkolovala rodinu a sbíráme. Občas pošleme nárazově nějakou dms. A nepotřebné oblečení dáváme do speciálních kontejnerů na charitu.

Bellissima, 13. 9. 2016, 16.02

Na charitu finančně nepřispíváme. Těch organizací, které škemrají o peníze, je až až - bezpočet a nikde není zaručeno, že se peníze dostanou k těm potřebným, Přinejmenším si každá charitativní organizace nejdříve zaplatí svůj aparát lidí, kteří zde pracují a pak si vybaví kanceláře, koupí auta, a pak něco málo, co zbyde s velikou reklamou někomu nejpotřebnějšímu možná přidělí. Dáváme charitě obnošené nepotřebné ob lečení a to podle nás je postačující.

Bellissima, 13. 9. 2016, 15.57

Pořád jsme nemohli vystačit doma s penězi. Vždycky nám chyběly a ke konci měsíce nebylo ani na jídlo. Ale teď Vám poradíme, jak jsme na to vyzráli. Spopčítali jsme si, že nejvíce peněz vydáme za potraviny. Už nechodíme nakupovat do obchodů - uděláme soupis toho, co budeme nezbytně potřebovat, a objednáme si to v koloniálu. Teď nám to dovezou až domů, nikam nemusíme. Vždycky jsme v obchodě viděli něco, co jsme původně vůbec nechtěli koupit. A děcka při výpravě za nákupem pořád o něco škemraly, mami chceme zmrzlinu, kup nám čokoládu, tohle se nám líbí. Tak Vám jenom radím, tak to zkuste taky.

vivianr, 31. 8. 2016, 13.57

Neposílám, peníze navíc opravdu nemáme a raději udělám radost dětem. Pomáháme spíš materiálně. Oblečení, obuv, hračky, co už u nás nevyužijeme dáváme na charitu. Občas hodíme do kasičky na světlušku, dostanou od nás i Tři králové,...... pravidelné platby jsou pro nás luxus.

vendy.z, 20. 8. 2016, 18.37

Přispívám, pořádám charitativní akce apod. Přispívám jen na ověřené a které znám.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů