Brigády

zobrazeno 563×

Vložil(a): Leňulka, 6. 5. 2021 18.58

Holky vyzná se tu někdo v dohodách a jak to je? Vím, že můžu mít více DPP najednou, každou jinde a u každé do 10tis. ale zajímá mě jestli pak musím sama dávat daňové přiznání příští rok. Růžový papír mám podepsáno u jednoho, a jsem hlášená na pojišťovně jako rodič pečující o dítě do 7 let.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

kristyrychla, 13. 12. 2022, 18.04

Holky, byly jste teď v poslední době nakupovat v běžných supermarketech? Mně přijde že ti obchodníci podvodníci už neví co by z nás za peníze chtěli vytáhnout. Jako kdo z nás si může asi tak dovolit dát 35 kč za 100 gramů sýru? To je strašná krize, ani vařit ze z toho už nedá.

naseivanka, 20. 12. 2022, 9.36

Také vůbec nevím co si počneme v tom příštím roce až opravd budou sýry běžně stát padesát korun za sto gramů. A co teprve třeba důchodchi kteří byli zvyklí na ceny za 14 korun? To budou žít strašnou krizí, je mi toho líto.

kristyrychla, 20. 12. 2022, 9.38

Nevíš prosím tě kde se v dnešní době kupuje opravdu hodně levné titanové nádobí? Chtěla bych se ještě pojistit do kvalitnějšího produktů dříve než i tento sortiment vyletí cenami do nebes. Ráda bych udělala o víkendu guláš na novém hrnci, víš?

naseivanka, 20. 12. 2022, 9.39

Jasně neboj se vůbec zeptat. Já beru věci ohledně nádobí a toho titanového zejmé na zgastro .cz. Podle mě bys tam mohla najít nějaký hrnec i po 1400 kč. Ale pravdou je že naposledy jsem nějaký rendlík kupovala v roce 2021, tak uvidíš jak se ti podaří nakoupit.

esternovakova1970, 27. 9. 2022, 10.23

Můj manžel teď řeší kde se nechat zaměstnat. Když si totiž zadal do vyhledávače https://cz.jobimi.com/prace/praha/ práce Praha tak zjistil, že by se mohl uplatnit ve více než stovce firem. A tak jsme si vzali každou firmu a popořadě se snažíme najít nějaké slepé body. Určitě třeba nechce mít kancelář na Václaváku, tak je velký ruch.

vranovahan, 22. 2. 2023, 21.44

Jo, tak v Praze nikdy nouze o práci nebyla. Na malých městech je to bohužel horší. Já teď přemýšlím nad tím, že bych si k práci vzala ještě nějakou brigádu. Dívala jsem se ale třeba na tento server https://www.hitprace.cz/brigady/ a tady u nás to s těmi brigádami moc růžové bohužel není.

Fuga

Fuga, 10. 5. 2021, 13.03

Já myslela, že pokud chci vrátit část peněz tak musím podat a když mám více dohod, tak musím podávat sama, ne přes zaměstnavatele, dobré vědět

LucieS

LucieS, 6. 5. 2021, 22.08

Daňové přiznání podávat nemusíš, mohl by to za tebe udělat zaměstnavatel. Pokud by ti nechtěl vyhovět, tak si ho podávat nemusíš, ale vzhledem k tomu, že bys nejspíše měla vratku, tak by bylo dobré ho podat.

patricia077

patricia077, 7. 5. 2021, 12.04

Souhlasím, taky myslím, že na daních pak budou něco vracet a není to nic složitého, také jsem si sama, když jsem byla na rodičovské nebo po ní a měla příjmy, podávala daňové a vždy mi něco vraceli..letos jsem to nechala v rámci zaměstnavatele a vraceli pár korun jestli vůbec něco..

LucieS

LucieS, 8. 5. 2021, 9.12

Já si dělam sama přiznání už asi deset let. Mně to vyplnění přijde jednoduché, ale chápu, že 99% lidí ne a že tomu vůbec, ale vůbec nerozumí

patricia077

patricia077, 8. 5. 2021, 18.19

Jsi šikovná holka 👍nee ono to fakt není složité jediné co mne štve že ty daně celkově furt mění před pár lety zrušili daň z prodeje nemovitosti a dali z koupi tehdy jsme během roku zaplatili třikrát daň jednou z prodeje jednou z koupi a potřetí z příjmů z jedné věci 🙉no a vloni v září to prý zas změnili🙉ale to sem nepatří ..jen že furt musíš sledovat co se děje 🤣

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů