Vánoce online - Neurazím rodinu?

zobrazeno 1196×

Vložil(a): Lucinda66, 1. 11. 2017 17.31

Uvažuji o vytvoření online seznamu přání našich dětí, který rozešlu rodině k rezervaci.

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

yvonne, 28. 11. 2017, 20.06

Tak díky tomu, že mám dvě dítka 3 a 5 let, tak ještě píšeme dopis Ježíškovi. A s manželem si většinou řekneme, co chceme navzájem, takže tam by to asi taky nevyšlo. Dětem jsem teď třeba koupila lego a manželovi 3D pero z nc.cz, protože dělá v ateliéru, tak mu to podle mě dost pomůže. A doufám, že to využiju trochu i já, protože podle videa to vypadalo fakt hodně pěkně např. na tvoření místo tavné pistole

baru86

baru86, 4. 11. 2017, 22.43

Zní to dobře, pravda, někoho citlivého to urazit může, ale tak asi bych to nenutila, spíš nabídla a stejně podala ústně

nocken, 4. 11. 2017, 8.23

Já si myslím, že je to i přehledné, co ještě zbývá, nekupují se blbosti. Také už jsem to zažila na svatbě. U nás by to úplně nefungovalo, protože vymýšlím, kdo čím podaruje holky, v závislosti na prostředí, finančních možnostech apod.

Lucinda66, 4. 11. 2017, 0.18

No aby to nevypadalo že nemám ráda osobní jednání Osobně je to super, ale takhle tam můžu dát víc tipů na dárky a nepřijdeme o překvapení, protože nevím co si kdo zarezervuje Taky nehrozí 2 stejné dárky. Manželovi se to líbí.

vendy.z, 3. 11. 2017, 13.28

To je právě bezva - měli jsme na svatebních darech.

editak, 3. 11. 2017, 11.05

to není špatný nápad, pokud všichni mají přístup k internetu. a na jaké stránce se to dá vytvořit?

Gabill, 3. 11. 2017, 8.58

Ja obvykle tiez robim zoznam napadov. Je to urcite lepsie. Deti dostanu, to co sa im hodi a pribuzni nemusia vymyslat, ze co by sa zislo, pripadne nedostaneme niektore veci dvojmo az trojmo.

Janna, 3. 11. 2017, 8.44

Jo, dobrý nápad. Já to všechno napsala na papír i s detailem, protože půl rodiny nepracuje s internetem. A když k nám teď někdo přijede, tak si vždycky tu věc, kterou chtějí koupit vyškrtnou. Zbytek dám manželovi

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 11. 2017, 12.44

u nas by to tedy neslo, protoze vetsina rodiny je v letech a s internetem vubec neumi, a potom prijde mi to divny diktovat ty das to a ty to. tak snad to dite rodina zna a tusi co by mu udelalo radost

Žofinka

Žofinka, 2. 11. 2017, 12.37

já bych to naopak brala jako dobrý nápad, také nevím, co kupovat třeba pro starší děti

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů