Předvánoční shon či klid a pohoda? :-)

zobrazeno 1071×

Vložil(a): Jana V., 28. 11. 2015 14.10

Maminky, ač si říkám, že předvánoční čas si užiji v klidu a v pohodě s rodinou, začínám se z Vánoc již lehce stresovat. Ze všech stran na mě doléhá ten vánoční spěch, babičky se mě každý den ptají, co koupíme letos dětem k vánocům, nemám ještě vybrané to pravé cukroví (no asi se budu inspirovat novým newsletterem na tomto webu), vytvořenou výzdobu ... už teď si říkám, že to bude zase v presu. Co vy? Klid a pohoda? Nebo to máte jako já? :-)

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

naseivanka, 23. 12. 2023, 21.35

Vyprat https://www.kvalitex.cz/povleceni/ ložní prádlo a budu mít tento rok na Vánoce už konečně hotovo. Je sice sobota večer, ale ono se to prostě musí neustále dělat, jen co je pravda. Prostě na to není čas jinak, je dobré to vyprat alespoň jednou za rok, nebo jak často perete vy?

Mygara

Mygara, 18. 1. 2018, 19.16

nesmí se to tak brát, co stihnu, to stihnu

Fuga

Fuga, 29. 11. 2016, 9.04

já si vždy vše naplánuji a už dopředu vím, že plán bude porušen

nikolava, 9. 11. 2016, 13.57

Před Vánocema umyju okna a pak 23.12. se klidí normálně, povleče- abychom ráno měli čisto a voňavo

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 16.10

Já jsem toho názoru, že když se uklízí během roku, tak to není potřeba řešit

Topik2, 15. 8. 2016, 1.04

Vánoce miluju...bude to znít praštěne..ale dárek na další vánoce mám vždy koupeny již v lednu... každý mesic koupím neco postupne zabaluji...tudíž žádné přeplněné obchody a stres zda dárek přijde z netu vcas

Petra Schoberová, 30. 12. 2015, 5.54

Klid a pohoda u nás nastává 25 prosince kdy jsou vánoce a návsteva mých prrodicu za nami

Estrela113, 5. 12. 2015, 8.00

Kdyby záleželo jen na mě, tak pohoda. E-shopy jsou plné zboží, objednám, dodají a hotovo. Většinu balíčku už stejně mám. Uklízím celý rok, takže žádný mega úklid neplánuju. Okna jsem myla před měsícem, když bylo ještě krásně, cukroví pečeme postupně spolu s dětmi, zdobíme s dětmi, jediný kdo nám to "kazí" je manžel, který furt řeší to a támhleto. Doufám, že velmi brzy pochopí, že na stres o Vánocích u nás prostě není místo. Stresu máme celý rok dost a dost, já si vybírám dovolenou a s dětmi jen tak nic neděláme (kromě hvězdných válech, dobývání hradů, souboje dinosaurů, cesty na Mars a pod )

mckvak, 4. 12. 2015, 14.04

V podstate 3 tydny do vanoc a ja mam jen pernicky. Jelioz lezim zrovna sATB tak to ani neresim, cukrovi dodelam pristi tyden a pojem Vanocni uklid neznam. Uklizime prubezne porad a okna umeju az na jare, nejsem blazen abych mrzla Takze si uzivame pohodicku, chybi nam jen snih

nikolava, 1. 12. 2015, 14.12

Dárky už mám doma a dokonce i zabalený. Výzdobu si uděláme o víkendu, ale jen tak trochu, žádná divočina. Pár dní před Vánocema se pořádně uklidí, povleče vše do čistýho. Žádný velký stresy

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů