Poukázky pro partnera

zobrazeno 5361×

Vložil(a): Minnie, 3. 11. 2016 13.11

Partner bude mít brzo narozeniny. Napadlo mě že mu vyrobím poukázky, na které mu napíšu různé věci co má rád. Pro příklad mám tam výlet do Mekáče, společné posezení v kavárně bez dětí, nedělní oběd na přání, možnost hrát celé odpoledne xbox aniž bych měla řeči :-D spánek do oběda, snídaně do postele, výlet dle jeho výběru, donášku piva atd, mám tam samozřejmě i něco imntimního ;-) chci jich mít přesně tolik kolik mu bude let a už mě fakt nic nenapadá... Chybí mi už jen 4. Uvítám nápady :-)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 26. 4. 2017, 11.25

to je dobrý nápad, já se od Vás inspiruji

Fuga

Fuga, 23. 1. 2017, 15.51

mě napadlo návštěva u tchyně bez vašeho remcání (ale nevím jaké máte s tchyní vztahy a třeba to není potřeba)

Minnie, 28. 4. 2017, 9.24

Tchyně je super, jsem u ní víc než on

Sooňaa, 3. 11. 2016, 22.40

To je super napad,zkusim dat tipy,masaz,kino dle vyberu,romanticka prochazka s prekvapenim,zdrava svacinka na specialnim taliri-napadla me kulicka vina v pupiku ,domaci manikura pedikura..

benca, 3. 11. 2016, 18.26

to by sa aj mne pacilo, skuste tam dat pocitacovy casopis, cd nejakeho spevaka co ma rad

veru.veru, 3. 11. 2016, 18.00

To je hezký

nikolava, 3. 11. 2016, 17.43

Masaz, spolecna koupel, vecere pri svickach, spolecne koukani na fotbal, hospoda - bez kecu, vylet bez deti, noc bez deti... Je to tezky

Jarka mmm, 3. 11. 2016, 16.53

Tolik bych toho nemyslela . Zatím si nic nezakazujeme a snažíme si vyhovět i třeba s tou masážní nebo drbani zad .

Minnie, 3. 11. 2016, 18.12

My taky děláme většinu věcí i normálně, jen mi přišlo vtipný mu to dát do poukázek vlastně když na to teď koukám tak tam není nic co by jsme nedělali

vendy.z, 3. 11. 2016, 15.41

Manžel mi takhle vyrobil jednou "Masáž" (jakože od něho) a pak "Celodenní hlídání dětí"

Jarka mmm, 3. 11. 2016, 16.50

Joo tak to by se mi taky líbilo .

vendy.z, 3. 11. 2016, 17.13

No bylo to jen jednou

Minnie, 3. 11. 2016, 18.11

Tak to je hezké

vendy.z, 4. 11. 2016, 8.10

Vyhrál si i s grafikou...

Sooňaa, 3. 11. 2016, 22.41

To bych take brala

vendy.z, 4. 11. 2016, 8.10

Já také, klidně i vícekrát než jen jednou

rodinka

rodinka, 3. 11. 2016, 15.20

Manzel ma rad kdyz si necha umyt a vysat auto

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 3. 11. 2016, 15.08

Možnost být v hospodě až do rána Nevím, já bych toho tolik nevymyslela

Minnie, 3. 11. 2016, 18.16

To bývá i bez toho ne, tohle jsem myslela jako že poukázky o nás dvou kde naopak budeme trávit čas spolu

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 3. 11. 2016, 18.17

Tak spolu v hospodě až do rána Akorát sehnat hlídání

Minnie, 3. 11. 2016, 18.36

Noo, to ještě pár let nebude ale mám tam kavárnu na odpoledne, to by dopadnout mohlo

Sooňaa, 3. 11. 2016, 22.41

Take bych tolik nevymyslela,smekam

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů