Narozeniny

zobrazeno 1003×

Vložil(a): klarike1, 4. 7. 2016 21.33

Maminky, zajímalo by mne, jak slavíte narozeniny? Tedy myslím konkrétně Vaše narozeniny, ne manželovy, ani od dětí. Ty moje se blíží a při představě, že budu zase dva dny a dvě noci v kuchyni, abych připravila rodinnou oslavu kvůli sobě, je mi z toho zle. Pro manžela, dítě a kohokoliv jiného to ráda a bez řečí připravím, ale kvůli sobě?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Luisaa, 19. 10. 2023, 9.17

Ahoj maminky, ráda bych se podělila o hezkou zkušenost. Chtěli jsme pro malýho zajímavou netradiční oslavu k jeho desátým narozeninám a má moc ráda různý vesmírný témata, Nasa a tak, tak jsme mu uspořádali oslavu s návštěvou expozice galaxie barev a rezervovali ateliér playpaper https://galaxiebarev.cz/playpaper, kde jsme pak tvořili různými metodami kreativní obrázky. Bylo to super, malej byl nadšenej, nádherný světelný efekty, robotická show, interaktivní zábava. Pokud mají vaše děti rádi různý takový dobrodrůža, tak určitě doporučuju. Rezervovala jsem přes email.

Jaja88, 23. 10. 2023, 11.13

To je fakt hezkej nápad, popřemýšlím nad tím, malá bude mít narozeniny a furt prudí s nějakým překvapením, tak ji vezmu tam, to se jí bude líbit. Díky za tip!

Bebina, 21. 12. 2022, 21.10

Jaké objednáváte dárky pro kamarády k narozeninám?

Amuši, 22. 12. 2022, 23.51

Já nakupuji na https://www.darkoviny.cz/darkovy-balicek-pro-damy, tam mají obrovský výběr.

Bebina, 25. 12. 2022, 21.15

Darkoviny neznám, ale mají tam krásné věci, jak se teď dívám.

Amuši, 26. 12. 2022, 20.11

A je hlavně pořád co vybírat. Na Vánoce, narozeniny nebo jen tak.

Marina, 6. 1. 2023, 19.29

Asi jsem objevila nový obchod na kupování dárků, to je naprosto skvělý.

Amuši, 31. 1. 2023, 19.56

Jo mají tam naprosto skvělý sortiment, kdy vybere opravdu každý na jakoukoli příležitost.

Mygara

Mygara, 5. 12. 2017, 7.42

já je také moc nechci slavit, ale beru to jako setkání s rodinou, takže jsem také v kuchyni

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 12.33

u nás je to podobné, ale berte to tak, že jde o rodinné setkání a ne primárně o oslavu Vašich narozenin

vivianr, 3. 9. 2016, 12.21

Tohle neřešíme. Popřejeme si mezi sebou a zbytek prostě popřeje tak, jak na sebe narazíme.

Topik2, 15. 8. 2016, 1.01

Slavila jsem svoje poprvé a naposledy před čtyřmi roky....a musím říct fuska....nevadí mi přípravy pro děti nebo manzu...ale po celodenním maratonu jsem už neměla jaksi chuť slavit do rána...či se falesne usmivat

Sandra a Pepa, 21. 7. 2016, 22.59

My slavime jak partnerovy tak moje. ty me se blizi, a jelikoz jsem letni tak vzdy poradame nejakou grill party. sejde se cela parta pratel a rodiny

klarike1

klarike1, 9. 7. 2016, 8.40

Jen by mne zajímalo, jestli narozeniny našich drahých poloviček také zůstávají tak opomenuty (v případě, že je tedy neslavíte dohromady, jak tady někdo psal) U nás jsou to tedy pro manžela podobné ovace jako pro dcerku. Když jsem zakládala tuto diskuzi, měla jsem před narozeninami. Teď už je po nich. Manželovi jsem řekla, že je slavit vůbec nechci a světe div se, poprvé v životě mi připravil pěkný večer a říkal, když to tedy slavit nechci, alespoň něco nachystal na večer

KerhartovaK, 9. 7. 2016, 7.00

Abych pravdu řekla, tak ja to moc neresim. Pro dcerku to planuju 3 měsíce dopředu, ale pro sebe vlastně vůbec. Většinou to v soukromí oslavime s přítelem a pak na etapy v rodině, takže si s tím dávají práci vlastně ti, ke kterym jedeme

kajca, 7. 7. 2016, 16.51

Ja vacsinou slávim so synom narodeniny,rozdiel sú len 2 tyzdne.My dospelí neslávime vo velkom,no ked majú deti narodeniny,zíde sa celá rodina.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů