Ježíšek u babiček

zobrazeno 623×

Vložil(a): Katka, 18. 11. 2016 11.02

Dlouho už tu nebylo žádné vánoční téma :D Vrtá mi hlavou, jak je to v ostatních rodinách. Nakupují vaši rodiče vnoučatům dárky sami nebo vám dávají peníze, ať něco vyberete? U nás je zavedená druhá varianta, což je na jednu stranu velká výhoda pro děti, že dostanou vše co chtějí, na druhou stranu velké nevýhoda pro mě, protože to musím celé zorganizovat, ohlídat dopis Ježíškovi tak, aby se vešel do daného rozpočtu, dárky sehnat, nakoupit, rozvést. Manžel říká, ať se babičkám postavím a nepřebírám za jejich dárky zodpovědnost, ale na druhou stranu jsem ráda, že děti dostanou co chtějí a trochu mám strach z protažených obličejů pod stromečkem, když by se jim babičky netrefily do vkusu - moc času s nimi netráví, takže prý neví co koupit. Babičky máme obě a ještě jednu prababičku, takže kupuju dárky nejen domů, ale ještě do dalších tří domácností.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 16. 4. 2017, 12.24

my jezdíme pravidelně k babičce a vlčeme s sebou i všechny dárky

rennfri

rennfri, 12. 12. 2016, 20.28

my to máme napůl - máme online wishlist kde se může inspirovat akční větev a druhé půlce nakoupím aspoň třeba částečně dle svého uvážení

Lusesita25, 22. 11. 2016, 21.35

Primo rikame co by se nam hodilo aby se nekupovaly zbytecnosti.

Sooňaa, 19. 11. 2016, 21.31

Loni se to moc.neresilo..letos spis rikam,co by se.hodilo a vetsinou to koupi. Ale varianta s penizky mi nevadi,vetsinou objednavam z internetu a Vanoce se travi u nas doma,takze nemusim nic rozvazet

Zdeňka S., 19. 11. 2016, 16.49

Tak to znám, všechny babičky mi řeknou, kup něco pro mně ,já nevím co

Nikoll, 19. 11. 2016, 10.31

Moje mamka sama a babička taky sama, tchán dá peníze. A v tomto případě je to lepší, protože sám neví co malá má, chce či potřebuje

lazna, 19. 11. 2016, 10.24

Naši kupuji samy. Vždy se trefily .

benca, 18. 11. 2016, 22.06

babicka sa pyta, co mala asi chce a dohodneme sa co ja, co ona, co krsna

slunicko, 18. 11. 2016, 21.02

Babickam dam přesné instrukce. Sami potom nakoupí dle mého prani

Čertice, 18. 11. 2016, 18.31

Moje máma děti zná, tak ta ví co koupit a dospělým dětem dáváme peníze. To je vždycky největší oříšek, dát peníze tak, aby nebylo poznat, že to jsou peníze tím strávíme nejvíc času

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů