Den otců
Vložil(a): patricia077, 13. 6. 2017 10.58
Koukám, že se blíží Den otců, my to nikdy neslavili, ale když se podívám na net, tak je tam nejen spousta informací ale i pro letošní rok řada akcí, takže možná letos prvně oslavíme a co vy?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 23. 6. 2017, 8.10
patricia077, 16. 6. 2017, 11.57
teď v ne
Mygara, 15. 6. 2017, 18.16
já o něm ani neslyšela, vidíte
patricia077, 15. 6. 2017, 21.35
Ja jo ale bez kalendáře bych si to taky neuvědomila
Petra Schoberová, 15. 6. 2017, 14.39
Můj táta dostával ke dni otců co si pamatuji a letos po druhé bude mít i manžel
patricia077, 15. 6. 2017, 21.37
Teda tak to muj tata nikdy a i mamce jsme casto zapomínali něco dat proto to posl par let dohaním
Petra Schoberová, 16. 6. 2017, 7.11
Já si od mala nějak dávám na takové věci pozor občas se mi stane že na něco zapomenu a pak to obrecim,
patricia077, 16. 6. 2017, 10.24
tak to jste perfektní
patricia077, 15. 6. 2017, 9.28
tak vy to berete teda pořádně
patricia077, 15. 6. 2017, 9.29
tak tj fajn
patricia077, 15. 6. 2017, 21.37
Chápu
Žofinka, 14. 6. 2017, 18.33
je to dobrý nápad, tak to mu popřejeme
patricia077, 14. 6. 2017, 20.24