Den otců

sledováno 1× zobrazeno 1262×

Vložil(a): patricia077, 13. 6. 2017 10.58

Koukám, že se blíží Den otců, my to nikdy neslavili, ale když se podívám na net, tak je tam nejen spousta informací ale i pro letošní rok řada akcí, takže možná letos prvně oslavíme a co vy?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

kamika, 4. 8. 2021, 19.13

Florea se mě hodně líbí, doručuje kytky po celé ČR sedm dnů v týdnu. Určitě jejich služeb využiju.

kamika, 2. 8. 2021, 21.39

Od koho jste růže nechal doručit prosím?

Zdendaaa, 31. 7. 2021, 17.44

Dnes je hodně trendy posílat kytky kurýrem. Takto jsem nedávno překvapil přítelkyni nádhernými růžemi.

vendy.z, 23. 6. 2017, 7.10

Je to pěkný svátek a proč ho neslavit

patricia077

patricia077, 23. 6. 2017, 8.10

nikolava, 16. 6. 2017, 11.49

A kdy to je?

patricia077

patricia077, 16. 6. 2017, 11.57

teď v ne

Mygara

Mygara, 15. 6. 2017, 18.16

já o něm ani neslyšela, vidíte

patricia077

patricia077, 15. 6. 2017, 21.35

Ja jo ale bez kalendáře bych si to taky neuvědomila

Petra Schoberová, 15. 6. 2017, 14.39

Můj táta dostával ke dni otců co si pamatuji a letos po druhé bude mít i manžel

patricia077

patricia077, 15. 6. 2017, 21.37

Teda tak to muj tata nikdy a i mamce jsme casto zapomínali něco dat proto to posl par let dohaním

Petra Schoberová, 16. 6. 2017, 7.11

Já si od mala nějak dávám na takové věci pozor občas se mi stane že na něco zapomenu a pak to obrecim,

patricia077

patricia077, 16. 6. 2017, 10.24

tak to jste perfektní

porsche, 15. 6. 2017, 4.58

Darek dostalaval muj otec uz par let zpatky a co je manzel uz i otec a ted uz dvojnasobny tak uvarim svatecni obed,upeceme dort a uzivame si volno s detmi;)Kdyz mame My maminky svatek proc neoslavit i tatinky

patricia077

patricia077, 15. 6. 2017, 9.28

tak vy to berete teda pořádně

snany, 14. 6. 2017, 21.53

U nás ve školce v rámci Dne otců pořádáme akci, kdy si mohou tatínkové vyčistit hlavu a posílit svaly- stěhujeme školku před rekonstrukcí Zájem je velký, u nás máme perfektní rodiče.

patricia077

patricia077, 15. 6. 2017, 9.29

tak tj fajn

snany, 15. 6. 2017, 17.38

Jen škoda, že odcházím

patricia077

patricia077, 15. 6. 2017, 21.37

Chápu

Žofinka

Žofinka, 14. 6. 2017, 18.33

je to dobrý nápad, tak to mu popřejeme

patricia077

patricia077, 14. 6. 2017, 20.24

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů