Dárek pro manžela

zobrazeno 517×

Vložil(a): Lejla76, 10. 10. 2023 12.53

Ahoj, dobrý den, prosím poradíte tip na dárek pro manžela. Je skoro bez koníčku. Rád občas něco vyrobí v dílně nebo sedne s kamarády na skleničku do dílny. Degustaci whiskey a rumu jsem manželovi loni darovala jako poukaz. Stejně tak různé nářadí dostává prakticky každý rok. Nic adrenalinového prosím.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Helenka88, 9. 2. 2024, 15.06

a má rád třeba pinkantní věci? já měla u bráchy úspěch s tímhle ochutnávkovým balíčkem https://www.hot-chip.cz/ochutnavkovy-set-chilli-omacek-e1084.htm on rád griluje nebo dělá doma steaky, tak ho to potěšilo

DanuskaT, 17. 12. 2023, 11.52

Ahojky, já dávala přítelovi jeho oblíbený parfém od Hugo Boss. Už vím, který má nejraději, tak ho mám uložený a když mu dojde, tak mu ho objednám na Notinu i jen tak.

HvezdinkaMartinka, 6. 12. 2023, 21.40

Já jsem kupovala manželovi novou koženou aktovku do práce, ta stará už měla něco za sebou a on by se, podle mě, do koupi nové sám od sebe nepustil .. Takže mi tím i ulehčil práci s výběrem. Objednávala jsem ji z Nejkufry. Kvalitní, hezká a manžel je za ni rád .

Jirenka5, 29. 1. 2024, 21.14

A jak jste byla s nákupem spokojená? O tomto eshopu jsem prozatím neslyšela, ale dívala jsem se na jejich stránky a nabízí hezké věci, tak uvažuji, že bych si něco objednala.

SiškaA, 6. 12. 2023, 21.33

A co tak mu koupit sadu skleniček na whisky, abyste mohli doma degustovat společně?

Betynka3, 15. 12. 2023, 19.20

Zrovna něco takového sháním pro manžela k Vánocům, nemáte, prosím, tip, kde bych to sehnala?

KatuskaK, 16. 12. 2023, 19.51

Jitulenka, 4. 12. 2023, 11.04

U nás potěší jakýkoliv dárek v podobě toho co má člověk rád. Doma nám chutnají třeba jerky. Takže jsem vzala od jimmysfood, takové jaké jsme ještě nezkoušeli + naše oblíbené. To udělá radost jak na Vánoce tak i během roku a přidala jsem tam ještě pro manžela chilli-mangovou omáčku.

Srncovamila, 11. 12. 2023, 16.58

Ano to je pravda, u nás jídlo také vítězí. Já se tedy snažím dělat hodně domácí věci, ale je pravda že sušené masíčko máme rádi také. Mohu se zeptat na ty druhy masa? Psala jste že, tam mají nějaké co jste ještě nezkoušeli?

Jitulenka, 18. 12. 2023, 9.21

My máme nejraději hovězí, ale třeba dětem to je jedno. No ale mají tam třeba i klokaní, sobí, jelení https://www.jimmysfood.cz/susene-maso-jerky/. Tak ty jsem vzala na ochutnávku a dokonce jsem objevila i houbové, tak jsem vzala hlívu a jako dáreček jsem dostala ještě jedno balení těch houbových. Na ty jsem velmi zvědavá.

Srncovamila, 22. 12. 2023, 10.04

Ty jo, to zní skvěle! Moc děkuji. Dívala jsem se na stránky a objednala jsem na zkoušku i ty tyčinky hospodské. Vzala jsem i shiitake a hlívu, to miluje naše dcera. Zaujali mě příchutě i rozmanitost ve výběru masa.

simona.novak23, 17. 11. 2023, 12.34

Já jsem nám s partnerem tento rok koupila párová trika od Praďocha. Otravuji ho s tím už snad přes dva roky a nějak jsem se neměla k tomu je objednat, ale uviděla jsem tak dobrý, že jsem neodolala, tak jsme zvědavá co na to řekne pod stromkem.

Jaja88, 21. 11. 2023, 12.07

To bylo jednu dobu hodně populární s tím nápisem King and Queen tuším? Mě se to teda nikdy nelíbilo ani teda mému příteli. Ale pokud jste našla nějaké jiné s lepším potiskem, tak proč ne. Ty vtipná trika se mi líbí, ale spíše se bojím že se po pár vyprání odloupe nápis.

simona.novak23, 23. 11. 2023, 15.46

Vzhledem k tomu, že máme oba dva rádi párek v rohlíku a pokaždé když někam jedeme si ho dáme na benzínce, tak tohle bylo jasný https://www.pradoch.cz/tricka-pro-pary-hot-dog/. Tady tyhle trika jsou super, mají moc příjemný materiál a ten potisk je taky kvalitní, jen to musíte prát naruby, nežehlit a nedávat tam aviváž. My od nich měli na firemní akci a drží mě do dnes.

Lejla76, 24. 10. 2023, 12.12

Díky holky za všechny tipy, letos to pojmu ve velkým stylu. Spodní prádlo s mýma fotkama Rumový skleničky a ty fotky taky udělám.

PetraKolmanova, 22. 10. 2023, 19.15

Vidím že je to boj jako všude jinde Ten můj má rád dílnu a hodinky, takze vždycky vím co vzít. Letos jsem k tomu vyrobila z krabičky od sirek "fotoaparát" A dala do něj naše míní fotky z doby kdy jsme ještě neměli děti. Udělalo velkou radost.

Denisa75, 20. 10. 2023, 15.26

Zdravím, je to boj, ale jak píšete degustaci rumu, co třeba nějaký pěkný skleničky v sadě, aby měl z čeho pít. Já jsem kupovala teda tátovi loni z Bakly a udělaly mu radost. https://www.bakly.cz/lyngby-glas-sklenice-na-rum-juvel-29cl-sada-6-ks-916182?gclid=CjwKCAjws9ipBhB1EiwAccEi1DfXJCJz8I9NLSCC8grKkL2G7pLHDfxEbZ33DPwsdY8Y-wNWJ015MBoC2DMQAvD_BwE

gezarda, 18. 10. 2023, 15.11

Já jsem třeba partnerovi kupovala sadu na výrobu partnerského odlitku a to mi přijde opravdu originální a navíc si ho uděláte společně a zůstane Vám pěkná vzpomínka .

karlaaa, 25. 10. 2023, 9.47

Také ráda kupuji tyto dárky, partnerský odlitek jsem nám koupila k výročí a kamarádce jsem ho kupovala, když se jí narodilo miminko. Přidávám odkaz, kdyby jste tu některá chtěla https://www.vzpominkovyodlitek.cz/ .

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů