5. narozeniny doma a v lesním klubu

zobrazeno 990×

Vložil(a): elis510, 9. 9. 2016 12.08

zbývají 2 měsíce do narozenin a já přemýšlím, čím je ozvláštnit :), normálně byl dort dárečky, děda, babička,výzdoba,hraní, občas kamarádka se synem... ta už nyní odpadne... prosím o nápady..jak ozvláštnit odpoledne... je to listopad.. pobyt venku už tedy odpadá... takže panelákový byt... nebo nějaký výlet...a zároveň nějaký zdravý receptík na dobrotu, co donést do lesního klubu.... nic mě nenapadá, je to poprvé a ráda bych něco, kde to nebude samý bílý cukr a mouka.... pokud máte nějaké nápady, budu moc ráda... jistě nás je více, co uvažujeme nad těmito záležitostmi... 5.narozeniny jsou jen jednou :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 6. 11. 2017, 8.50

muffiny, ty jsou vděčné a dají se udělat i ve zdravější variantě

Fuga

Fuga, 5. 1. 2017, 18.16

mě napadají semifreda

Minnie, 2. 12. 2016, 10.15

Dcera slavila páté narozeniny minulý víkend. V sobotu na oběd a odpolene přijela rodina (moje mamka, babička, děda, teta s dvouletými dvojčaty), navečer sousedi s dvěma kluky, a na neděli so pozvala jednu kamarádku a jednoho kamaráda ze školky. Stýkáme se mezi sebou i normálně tak přišly i maminky s mladšími dětmi, takže nakonec si to užila i mladší dcera jeden dort se koupil, jeden jsem upekla, upekla se ještě karamelová buchta, byly chlebíčky, jednohubky, kukuřičné kuličky pro mrňata...

vendy.z, 12. 9. 2016, 9.54

Muffiny Dají se do nich zapíchat obrázky, ovoce.... nějaké hry - nafukování a tvarování balónků, bublifuk, disco, jednou jsme to měli jako maškarní nebo jako Princeznovský bál apod

Topik2, 9. 9. 2016, 22.04

Rodinu zveme dopo a oslava s kamarády je odpo...dospělí se vždy zabaví mezi sebou....dětem jsem vymyslela různé soutěže (do dvojic hra s pexesem,hazeni míčku do kelímku s postupným oddalovanim,z modeliny nejdelší žížala plus zvířátko dle libosti....) nakonec jsme děti vzali ven kde pouštěli balónky s přáním nakreslenym či s pomocí rodičů napsané......letos budeme dělat bojovku jako dobrotu bych viděla žabí tlamičky(mini hambace),nebo ovocnou kyticku

skřítek, 9. 9. 2016, 21.23

Napadla mě party v kostýmech, jestli jste ještě nedělali...A ty dobroty - tak třeba špízy z ovoce nebo nějakou domácí zmrzlinu...

elis510

elis510, 9. 9. 2016, 22.05

nojo kostýmy...to je nápad... hmm a to furt nadávám, že mimo karnevalu není kam kostým vzít.. super

elis510

elis510, 9. 9. 2016, 20.33

a jak třeba skloubíte maminky s dětmi.. své kamarádky, které se vzájemně neznají, jsou celkem dost odlišné... nemají se moc o čem bavit tím pádem... a prostředník jste vy... tedy jeden jediný člověk, který je pozve... nevím zda se rozčtvrtit.. nebo udělat třeba dvě menší "posezení" v jiné dny a rodinnou oslavu zvlášť.. nebo je seznámit a prostě a prostě.. nevím )

Adrianita, 9. 9. 2016, 20.45

Já bych udělala 1 oslavu,ale rodinnou zvlášť. Většinou prolomí ledy děti a maminky se určitě dají do řeči sami,třeba u sklenky.

skřítek, 9. 9. 2016, 21.26

Pokud jde o pozvání rodiny i kamarádek dohromady, tak bych to nedělala. Bude to křeč a nikdo se nebude cítit uvolněně. S rodinou bych udělala klasiku s dortem atd. a s kamarádkami a jejich dětmi dětský mejdan

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 9. 2016, 23.19

To bych si tedy netroufla povat takovou skupinu lidí. Nebylo by možné třeba párty rozdělit? Já to tedy tak dělám

benca, 9. 9. 2016, 19.35

mufinky zo spaldovej muky a kludne aj vonku grilovacka su aj zdravsie alternativy na grilovanie

elis510

elis510, 9. 9. 2016, 20.28

to právě není kde, bydlíme v bytě, zahradu nemáme k dispozici, ale mufinky jsem už dávno chtěla zkusit... děkuji

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 9. 2016, 19.27

Já bych udělala piškot třeba i ze špalldové mouky a tvaroh s ovocem oslazené třeba agávovým sirupem, To je moc dobrý a zravý dort pokud tedy nejste odpůrce tvarohu U nás byl hit jednohubky z datlí. Datle se vypeckovaly a místo nich se dal ananas dovnitř a napůl se to polilo hořkou čokoládou

elis510

elis510, 9. 9. 2016, 20.27

to zní velmi dobře, mňam

dasza, 9. 9. 2016, 13.11

U nas je jedno zda 5ci jine cislo.proste ma party s kamaradama..my se opijem s rodicema..do skolky nosi susenky.zdravy dort.lizatla domaci atd..a v listopadu venku se muze byt?decka se vylitaj.my slavime venku v lednu;)

elis510

elis510, 9. 9. 2016, 13.18

u nás se nepije skoro.. není s kým.. ani to moc nechci,přeci jen, jesem raději s dítětem při plném vědomí...na opití mám raději akci bez dětí. máte recept na zdravý dort nebo domácí lízátka?..jestli to teda není tejemstvím kuchaře

dasza, 9. 9. 2016, 14.36

Tak deti si hraji samye neopijem se do nemot.pri smyslech vzdy nekdo zustava;))) dort delam klas.korpus jen ze spaldovky ci celozrne.promahnu marmoskou.maacarpone a dame tam koopu ovoce-jahody.rybiz.ostruziny.listky maty a mandle;)) a domaci lizatka.ty sou nezdrave cokoladadove;) recept sem obslehla nekde na netu..sladky to ke jako cumel..ale deesne dobry

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů