Hledání práce po ukončení RD

zobrazeno 1236×

Vložil(a): Sabina30, 28. 9. 2018 9.43

Zdravím maminky, pomalu se mi krátí rodičovská dovolená a tak koukám po pracovních inzerátech. Jen nevím, co mám vlastně do životopisu psát, když jsem teď 6 let byla s dětmi doma. Na https://www.1job.cz/prispevek/jak-napsat-zivotopis-po-materske jsem si četla článek co napsat do životopisu po ukončení mateřský a tam zmiňují, že není mou povinností to do životopisu uvádět, že mohu rodičák klidně zamlčet. Jen nevím, zda by to něčemu pomohlo, stejně se zaměstnavatel dozví, že mám děti. Taky tam píšou, že můžu rodičák vyzdvihnout na pracovní zkušenost, ale to mi přijde divné. Jak to řešíte vy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Martin Doležel, 24. 1. 2021, 9.44

I ženy můžou pracovat na pozici strážný vrátný. Práce je sice vhodná především pro důchodkyně, ale již jsem se setkal i se ženami, které jsou po mateřské a tuto práci bez potíží zvládají..nejedná se samozřejmě o ochranku, ale spíše hlídání objektů a ovládání kamerových systémů..kde získat certifikát pracovníka dohledového centra? http://www.profesnikvalifikacestrazny.cz/kvalifikace/pracovnik-dohledoveho-centra/

ivanka386, 23. 3. 2020, 5.23

Uvádět to tam samozřejmě nemusíš, ale myslím si, že pokud to tam napíšeš, tak ničemu neuškodíš. Jen tak mimochodem, kdybys náhodou nevěděla, kde se po nové práci dívat, tak doporučuji mrknout na tenhle pracovní portál: https://www.hitprace.cz/ Právě přes ten se po mateřské povedlo najít práci mně.

Fuga

Fuga, 3. 10. 2018, 14.52

Já plánuji že to tam napíšu ale hlavně doufám že se vrátím do práce tam kde jsem pracovala a tam to o mě moc dobře ví že jsem byla na mateřské a rodicaku

KackaPJ, 2. 10. 2018, 20.13

Práce je tolik... Já se tedy rozhodně nevrátím... I proto, že platy tehdy a teď jsou jinde...

vendy.z, 2. 10. 2018, 8.15

Já psala do CV i to co jsem dělala na RD a ne mateřskou

Furciferka

Furciferka, 30. 9. 2018, 20.14

Ja se priznam, jsem az zaskocena tim, kolik z vas pise, ze to budete jednou resit. Copak jste zadna nemela normalni smlouvu na dobu neurcitou a nebudete se vracet do sveho puvodniho zamestnani, kde vam musi ze zakona drzet misto?

Adrianita, 29. 9. 2018, 20.09

Asi si to tam napíšu, až to budu řešit, proč bych neměla.

Minnie, 29. 9. 2018, 14.37

Naštěstí to řešit nemusím mám přislíbenou práci na zkrácenej úvazek u partnera v práci. Ale jinak bych rodičák do životopisu napsala, určitě lepší než aby tam nebylo po dobu několika let napsáno nic.

Žofinka

Žofinka, 29. 9. 2018, 14.37

Já to tam napíšu proč bych se za to styděla

Zlata1, 29. 9. 2018, 12.58

Ja jsem jiz po rodicaku a shanim jiz od kvetna praci, neb v te moji nemeli misto. V zivotopise mam uvedeno jen od - do kdy jsem pracovala v poslednim zamestnani, pokud se me zeptaji reknu, ze jsem po rodicaku, ale bylo mi receno, ze se to uvadet name, neb to noveho zamestnavatele nemusi zajimat. Je, ale pravda, ze kdyz se me zeptaji proc jsem odesla z posledniho zamestnani tak stejne neco musim uvest a pak mam stejne smulu, jakmile nekdo zjisti, ze mam dve deti a jsem po rodicaku, tak mam smulu. Ale tak nevim co je vlastne lepsi, uvadet nebo ne...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů