Trapné situace doma

zobrazeno 12188×

Vložil(a): pavlinaaa19, 26. 2. 2020 19.15

Ahoj, potřebovala bych poradit s trošku intimní věcí. Nedávno se mi stala ne úplně příjemná věc, náhodou jsem si zapomněla vzít do sprchy ručník a musela jsem projít nahá přes byt a jako na potvoru jsem potkala syna (16) "do protivky". Jsem holka krev a mlíko a když mi při chůzi poskakovaly moje pětky prsa ze strany na stranu před synem, tak to bylo docela nepříjemné. A synovo zavtipkování: „páni mami, pěkné prsa“ to ještě zhoršilo. Příště snad radši počkám v koupelně, než dojde manžel z práce domů a podá mi ručník, protože tohle byl pro mě docela trapas... Má s tím někdo zkušenosti, že ho starší dítě vidělo v ne úplně ideální situaci? Trošku mě trápí, jestli jsem teď neklesla jako máma.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

jancanoval, 16. 6. 2020, 13.07

ja myslim, ze ne, nahota je prirozena. muzete se nekde i poradit o takove veci. mam dobrou zkusenost s www.hanapucherova.cz, maji i poradnu online nebo email na dotaz, pokud nejste z Praha. Jana

Fuga

Fuga, 5. 3. 2020, 20.50

Tak to je možná lepší než když by zčervenal a něco blekotal

dadinkamaminka, 4. 3. 2020, 21.46

Tohle my doma neřešíme. Chodím před 7 letym synem doma občas nahá. Kolikrát mi spadne ručník třeba nebo se chci prevleknout 😀 Jsem jeho máma přece...

Nikoll, 1. 3. 2020, 12.37

Tak to bych jako trapnou situaci asi nebrala. Nahých ženských ještě uvidí podpora zdravé sexuality, samozřejmě asi nebudeme doma chodit všichni nahatý ale tak stalo se, zasmála bych se a poděkovala za pochvalu

jancaan, 29. 2. 2020, 6.38

To byla spíš od syna pochvala. Lepší než kdyby řekl "mami, ty nemáš žádný prsa"

Káťaa

Káťaa, 29. 2. 2020, 19.38

Tak samozrejme, ze syn ma tu mamu asi dost rad. Kluk potka mamu nahou, ta je v rozpacich, on vidi, ze mama je bez kalhotek a nahore bez, petky ji litaji na vsechny strany, tak ji chtel nejspis trosku potesit a slozil ji kompliment. Taky mohl rict, neco ve stylu "jzs mami, ty mas ty dudy nejak velky" nebo "peknej bobr"... Ale nevidela bych tu situaci tak ruzove, jako ostatni. Urcite v ten moment mel ten syn nad tou mamou trochu "navrch", trosku prevahu. On byl obleceny, ona naha, mohl si bez problemu prohlednout jeji telo. Asi by mi trochu vadilo, ze syn uz vi, jak teda vypadaji ty maminy prsa nebo jestli se dole holi a jak vlastne vypada ta jeji vagina. Nevim, ale kdyby to bylo opacne, tak ktery chlap by se pak zasmal, ze jeho matka videla jeho vybavu, myslim, ze by to nenesl moc dobre...

Janako

Janako, 28. 2. 2020, 16.17

Trapnou situaci si představuji jinak😀, tohle mi spíš přijde pro zasmání pro obě strany 😊

L.janicka.l

L.janicka.l, 28. 2. 2020, 7.59

No tak se podival, porad lepsi nez kdyby vas nachytal pri sexu. Ja se minule v noci sprchovala a zdalo se mi, ze se zaviraji dvere. Kdyz jsem prisla do loznice, lezel tam syn a povida. Mamo ty ses mila, ja na tebe koukal. Je malej, kdyz se budu schovavat. Pujde po me jeste vic, protoze je zvedavej

sabca1

sabca1, 28. 2. 2020, 20.04

Taky si myslím, že o nic nejde, je zbytečné takové věci hrotit. U nás je nahota přirozená věc, děti už mám sice v pubertě, ale u nás to nikdo neřeší, jsme přece jedna rodina. Mě už se i stalo, že jsem se ráno sprchovala a syn vlezl do sprchového koutu ke mě, protože zaspal a hrozilo, že by mu ujel autobus do školy. V 17 už to není žádné dítě, ale určitě jsem se z toho nesypala. To je ale ta výhoda, pokud je to v rodině norámálně nastavené a lidi jsou na sebe zvyklý celý život, že pak nikdo už žadnou nahotu neřeší, natož pak, že by se cítil nějak poníženě nebo trapně.

L.janicka.l

L.janicka.l, 28. 2. 2020, 21.34

V 17 bych cekala, ze se bude stydet, ale porad lepsi nez ze nahodou uvidi a pak bude vyjevenej, jak vubec zena vypada.

sabca1

sabca1, 27. 2. 2020, 13.19

Pavlo, je to jen ve vaší hlavě. Jako máma jste určitě neklesla, naopak, tipla bych si, že u synátora převládlo ujištění, že i vy jste dobrá samice a nikoli jen bezpohlavní "to". Upřímně, dovedu si představit mnohem horší situace, ve kterých bych pochopila, že je lidská důstojnost a intimita otřesena, ale nahota to není.

V007A, 27. 2. 2020, 18.08

Ano, přesně tak 😀

pavlinaaa19

pavlinaaa19, 27. 2. 2020, 13.14

Když jsem šla do sprchy, tak jsem byla ještě doma sama, proto jsem to neřešila a pak přeběhla jen tak. Já jsem nevěděla, že syn skončil ve škole dřív a mezitím už přišel domů. No já si myslím, že by nahota neměla bý tabu, právě proto, když už se stalo, tak jsem nechtěla dělat žádné scény typu, že bych utekla s křikem pryč, ale normálně jsem prošla kolem něho. Teď si ale říkám, že syn by zrovna nemusel vidět, jak mámě skáčou prsa na všechny strany nebo její odhalený klín. Jak jsem psala, malinko si připadám, jako bych klesla jako máma, když to řeknu blbě, jako bych už neměla nějaké to tajemství.

V007A, 27. 2. 2020, 18.09

Aspoň ví, jak vypadá poradna ženská a ne ty holky z časopisu 😁

sabca1

sabca1, 27. 2. 2020, 20.11

Pavlo, myslím že to vidíte zbytečně pesimisticky. Já mám doma 3 kluky (jeden chodí do devítky, dva na střední), už to nejsou žádné malé děti, ale takové věci/situace moc neřeším. Neříkám, že pobíhám doma nahá jen tak pro zábavu, to určitě ne. Ale třeba teď v létě, když jsme byly na dovolené, tak jsme měli s manželem a dětmi společný pokoj, na kterém nebyla koupelna. A když jsem se potřebovala převlíknout a některý syn byl zrovna v pokoji, tak jsem to vůbec neřešila. I když jsem si sundávala podprsenku a kalhotky, tak jsem je neposílala nikam pryč, ani jsem jim nic neříkala. Myslím, že o nic nejde, nahota by měla být přirozená. Navíc souhlasím s tím, co píše V007A. Vašemu synovi to spíš jen prospělo, aspoň viděl, jak vypadá normální žena, namísto retušovaných modelek. A nevidím důvod, proč by si Vás měl přestat vážit jen proto, že viděl Váš odhalený klín, jak píšete. Mě už viděly synové taky bez kalhotek a nevšimla jsem si, že by se kvůli tomu něco změnilo, že by ke mě ztratily nějakou tu úctu nebo respekt, to určitě ne.

V007A, 27. 2. 2020, 12.36

Tak pokud se doma bojíte nahoty, tak příště na syna zavolejte, ať vám donese ručník.

dasza, 27. 2. 2020, 20.15

Tak jestli na kluka vybafl hustej bobr..tak se leknout mohl😂😂😂😂😂

Teryk92, 28. 2. 2020, 21.10

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů