Hádka s manželem

zobrazeno 1817×

Vložil(a): Terezz, 28. 6. 2020 20.33

Ahoj, mám takový dotaz. Jsem dnes nějaká zničená, protože jsem se pohádala s manželem a zajímal by mě na to názor, protože už moc nechápu, o co mu vlastně jde. Včera za mnou přišel syn a byl nějaký špatný... Po chvilce přemlouvání co se děje, mi vyklopil, že si našel klíště na blbém místě (na levé straně penisu), ale nemůže ho vytáhnout. Syn končí prvák na střední, takže chápu, že to pro něho bylo asi dost nepříjemné a styděl se s tím vůbec za někým přijít. Ano, je to blbá situace, ale nemyslím si, že to je konec světa. Tak jem ho zavolala do koupelny, po dlouhém přemlouvání, že se nebudu dívat jinde než na klíště, si teda sundal kalhoty a klíštáka jsem vytáhla, problém vyřešen. Když jsem to ale pak říkala manželovi, tak málem proskočil oknem a začal na mě hulákat, že nejsem normální a jak si vůbec můžu dovolit vzít do ruky penis vlastního syna, že nejsem zdravá. Okamžitě jsem s ním měla prý zajet někde k doktorovi nebo do nemocnice. Tak já už nevím, jsem úplně mimo já, že jsem s ním měla fakt někde zajet, což si nedokážu představit, jak bych syna k tomu donutila, když už tohle byl problém a nebo to manžel trošku přehání?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

magdah, 29. 4. 2022, 12.07

My se v poslední době s manželem hádáme hlavně kvůli společnému projektu. Založili jsme si ve dvou eshop u firmy prestashop https://www.1presta.cz/ . Připadalo nám to jako skvělý nápad, že to bude něco co budeme dělat spolu. Uběhl rok a půl a my se ustavičně hádáme. Manžel je byznysmen, chtěl by expandovat. Mně se naopak líbí, když je to takový malý rodinný obchůdek. A to je jedna kapka z toho deště rozepří co vedeme.

Nikoll, 16. 7. 2020, 16.02

Tak asi syn věděl proč jít s timhle za mámou, a očividně ví, že na mámu je spolehnutí za jakékoliv situace a věří jí. Možná to manžela popudilo, že chlap nešel za chlapem?? Určitě je důležité klíště vyndat co nejrychleji, a ne čekat na nemocnici, a mimo to, přece jste ho přebalovala ne

Pavla T., 3. 7. 2020, 7.18

To spíš manžel není normální ne? Asi je nějaký důvod proč šel syn za vámi a ne za otcem jako chlapem.... Netrapte se tím, je to naprosto v pořádku, je to přece vaše dítě.

zuzkagodarova, 2. 7. 2020, 12.56

reagovala si uplne normalne ako kazda matka, urcite to bola pre oboch situacia v ktorej sa necitili dobre, stale je to tvoje dieta a mohol mu pomoct aj otec ked je mudry

jancaan, 2. 7. 2020, 12.33

Proč nepomohl otec vyndat synovi klíště jako chlap chlapovi.. Důležité je, že je klíště pryč, než se o tom dohadovat.

Lenourecek, 30. 6. 2020, 21.20

Čím dřív se klíště odstraní, tím lépe a syn je skvělý, že s tím za vámi přišel a překonal stud

Janna, 30. 6. 2020, 20.56

Prehani. Tu situaci jsi vyresila nejlepe, jak to slo.

snany, 30. 6. 2020, 19.30

Myslím, že tento příběh se nezakládá na skutečnosti

Lenička, 29. 6. 2020, 16.00

Určitě je to přehnané lepší ho vyndat než čekat na doktora.

Ketris

Ketris, 29. 6. 2020, 14.57

Prehnane. A vytahnout si ho mohl aj sam

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů