Stres a úzkost

zobrazeno 88×

Vložil(a): Denisa75, 8. 4. 2024 21.03

Ahoj, jsem celkem vyšťavená ze všeho. Stres denně, někdy mám pocit, že už jsem na dně. Děti, práce, domov, vaření, kroužky, cvičení, manžel, rodina.. je toho dost a já už nevím co dělat proto, abych byla víc v klidu. Řeknete mi vaše pohledy, zkušenosti. Jak to všechno zvládáte..Děkuji

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lenuleprusova, 21. 4. 2024, 21.15

Znám ten pocit a doporučuju dechový cvičení, bazén, běh, strávit čas sama. Prostě si vyhranit čas pro sebe a dodržovat to. Pro rychlý zlepšení doporučuju Happy Speed kapsle, ty pomáhají rychle od stresu.

esterka228, 16. 4. 2024, 21.19

Dobrý den, úplně hápu, že se člověk občas ocitne v kolotoči a má pocit, že každý den je vlastně i stejný a pořád stejně frustrující. Hodně záleží i jaký máte vztah s manželem, na mě když dolehly podobné pocity (vztek, stres, nespavost i zároveň únava), tak jsem to manželovi řekla, že potřebuji mít pro sebe alespoň jednou za dva dny tu hodinku a vyšel mi vstříc (buď jsem si šla na procházku nebo s kamarádkou na kafíčko nebo jsem si prostě jen tak zašla do obchodu, prostě cokoli, na co jsem měla ten den náladu). Hodně to pomohlo. A pomohla i péče o sebe samu (došlo i, že to že já sama sebe budu zanedbávat a všechno obětuju pro děti ze mě nejlepší mámu neudělá). Začla jsem se víc o sebe starat, jíst zdravěji, na ten spánek a proti únavě mi dost pomohl meduňkový čaj a hořčík, a najednou jsem začla mít pocit, že opět žiju

MartaZa, 9. 4. 2024, 13.29

Ahoj Deniso, zkuste se vždy večer zastavit a na druhý den si naplánovat aspoň 15 minut jenom pro sebe. Ať je to jenom přemýšlení, sezení v zahradě, čtení knížky apod. prostě sama v klidu. Když byly děti mladší, tak si na to období taky vzpomínám, ale opravdu 15 minut denně určitě najdete. ještě mi psychicky hodně pomáhá, psát si každý večer 3 věci za které jsem za ten den vděčná.... pak člověk usíná s tím, že i ten hektický den měl krásné momenty a má být za co vděčný. Ještě mi pomáhá večer nějaký bylinkový čaj na zklidnění. Miluju meduňku, takže si dávám nejčastěji meduňkový. Držím palce ať se brzo cítíte líp, teď tomu pomůže určitě i sluníčko.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů