Panický strach

zobrazeno 2465×

Vložil(a): Leňulka, 21. 8. 2019 19.12

Jak pomoci manželovi od strachu a paniky ze zubaře? Dnes jsem na vlastní oči viděla co to s ní dělá jen si sednout do křesla. Zrychlený tep, dýchání, prý mžitky před očima, chvění rukou a no prostě byl řádně hotovej a srovnává se ještě teď. Bohužel ho čeká trhání všech horních zubů a dostane implantáty ale už jen to trhání nedá aby ho při tom netrefil infarkt. Co s tím? Jak mu můžu pomoct?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

andrea14, 21. 11. 2020, 20.54

Já osobně jsem na tom byla dlouhá léta podobně se zubařem i dalšími návštěvami doktorů, byla jsem z toho vždycky hrozně vystresovaná a vystrašená... Pomohlo mi, až když mi kamarád doporučil, abych si před návštěvou dala trochu CBD od https://www.cibdol.cz/cbd-olej a to mě parádně uvolnilo.

Cherrynka, 2. 9. 2019, 11.09

Já sem na tom stejně úplně se potím a je mi na blití. Prý pomáhá, když si vezmeš sluchátka a pustíš si tam pořádnej hard rock doporučuji Lordi Hard rock haleluja

Ketris

Ketris, 1. 9. 2019, 8.45

Ozrat ho 😂

Cherrynka, 2. 9. 2019, 11.09

Taky řešení

V007A, 28. 8. 2019, 7.41

Pusťte mu porod a řekněte, co vy jste musela prožít, taky se nás nikdo neptá, prostě porodit se musí. Zubař je proti tomu nic. Je to chlap.

Leňulka, 28. 8. 2019, 8.29

u porodu byl a měla jsem porod v pohodě, nic hrozného to nebylo

Minnie, 31. 8. 2019, 22.50

Dovolím si odporovat, zažila jsem 3 porody a 3x trhání moudráku. Zubař je mnohokrát horší. Já radši 10x rodit než jednou trhat...

V007A, 1. 9. 2019, 8.41

Já mám za sebou 2x porod a 4x pryč moudrák i se šitím a zubař je lepší 😁

Cherrynka, 2. 9. 2019, 11.10

To mi taky říkají všichni,a le mě to nepomáhá

Fuga

Fuga, 26. 8. 2019, 19.10

A co zkusit třeba i homeopatika chlapi na to docela vnímaví jsou

L.janicka.l

L.janicka.l, 25. 8. 2019, 7.48

Pritel se taky boji, necha si pichnout injekci i na blbe vrtani, pritom ten vpich boli nejvic a pak to brneni.. max prasky na uklidneni, rajsky plyn a pod

Leňulka, 25. 8. 2019, 8.20

jj zajde si za obvodní jestli mu napíše nějaký prášek oblbovák, jemu o bolest nejde, zuby ho bolí jakou dobu, někdy ani spát nemůže. Jemu jde spíš o to prostředí a vůbec zubař jako osoba jedno jestli chlap či ženská. Husí kůži má jen při tom slově zubař. jj kdyby mu to třeba zubařka přišla udělat domů tak by byl v klidu

L.janicka.l

L.janicka.l, 26. 8. 2019, 21.17

Kdyby to tak slo, tak je v pohode vic lidi

Cherrynka, 2. 9. 2019, 11.11

Bože, já se taky toho bojím jako čert kříže :D a to jsem zdravotní sestra

lleenka12, 22. 8. 2019, 21.57

Co nějaký "uklidňovák" před ošetřením, nějaký diazepam nebo tak něco? Když poprosí svou praktičku, tak mu to předepíše, nebo si může říct o zprávu pro praktickou od zubaře, že zubař doporučuje předepsat. Vezme si to hodinu předem a je to lepší.

Eliška Kozlova, 23. 8. 2019, 7.30

Neteř měla teď v 9 letech Diazepam před zákrokem, u zubaře a pomohlo to. Byla vysmata a spolu s vrtanim zvládla i trhání jiného zubu

Leňulka, 23. 8. 2019, 7.52

Když to by pak asi nemohl řídit, no musí se to nějak vymyslet aby to tam a zpět případně někdo dovezl

Cherrynka, 2. 9. 2019, 11.11

Spíš si zakouřit marihuanu

snany, 22. 8. 2019, 11.10

Návštěva psychologa, případně celková anestezie

Cherrynka, 2. 9. 2019, 11.12

Na anestiezii jdu já, až mi budou trhat moudráky ... já bych to jinak nedala

Janako

Janako, 22. 8. 2019, 10.47

Napadá mě třeba nějaká psychoterapie?jít do narkózy kvuli zubum mi přijde zbytečný.

Minnie, 22. 8. 2019, 10.03

No, neporadím mám to stejně. Teď mi lítá srdce jak blázen jen to píšu. Fakt, radší porod než zubaře. 3 dny před nespím, v čekárně se potím jak blazen, klepu se... Vloni mě chytil moudrák, musela jsem pak už na akutní vytržení nedalo se jinak, a to se ještě zubařka divila že jsem tak dlouho vydržela jen na Paralenu. Ale já vím co mi vadí, mě vaděj inkekce. Mám hrůzu z jehel. A z bolesti po tom. Kazy vrtám jedině bez umrtvení. Ale trhání jinak nejde... v květnu mi řekla, že na podzim by bylo nejlepší vytáhnout poslední moudrák a už teď se mi chce brečet. A je průser že začínám cítit, že ten poslední moudrák začíná délat to, co ten zub vloni, takže opravdu bude muset ven. To jsem si jako děcko říkala ze se těším až budu dospělá a nebudu se ničeho bát a nebudu vyvádět aha

Leňulka, 22. 8. 2019, 10.24

Ty jo, koukám co je lidí co se bojí zubaře. Já tohle neznám i když jsem si se zubama taky užila. Jeden moudrák mi vysekávali a další mě čekají stejným způsobem, protože blbě rostou ale už se nemůžu dočkat až budou venku, jenže zubařka mi to nechce udělat hned když nebolí apod.

Janako

Janako, 22. 8. 2019, 10.44

Mně vysekavali všechny moudraky a teď mám klid.Samotny zákrok mi nepřišel tak hrozný,spis tech par dnu po něm.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů