Může pomoci na úzkosti

zobrazeno 208×

Vložil(a): Etsien, 27. 11. 2023 23.31

zkušenost s řešením úzkostí

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jitulenka, 16. 2. 2024, 10.21

zdravím ráda se s vámi podělím o jedem tip mně se osvědčily kapsle happyspeed..jedná se o doplněk stravy..je v tom šafran vitaminy b, kyselin listová atd, takže se nejedná o medikament na těžké úzkosti atd, ale právě jsem ráda za přírodní složení a musím říct, že jsem po tom více v pohodě a a psychické rovnováze, mám více energie a chut do různých aktivit, které jsem s lehčíma depkama dříve upozadila..tak třeba to někomu také pomůže

Fuga

Fuga, 30. 11. 2023, 11.51

mám dobré zkušenosti s lékem Lavekan, ale je to přírodní

Etsien, 27. 11. 2023, 23.32

Chtěla bych napsat svoji zkušenost ohledně užívání antidepresiv a co mi funguje jako jejich náhrada přírodní cestou. Brala jsem antidepresiva typu - ty se zpětným vychytáváním serotoninu - na úzkosti a lehčí deprese. Pátrala jsem po informacích, jak si mohu jinak zvýšit hladinu serotoninu? Našla jsem a po vysazení chemických léků začala užívat: L-tryptophan (500mg v kapsli), je to aminokyselina, ze které se v těle serotonin tvoří. K tomu byl doporučen ještě vit B6 ve formě P-5-P, pro lepší vstřebávání a vit. B3. Z bylin jsem nasadila šišák bajkalský (400mg v kapsli) - ten by měl působit antidepresivně a rozchodnici růžovou, která by také měla mít vliv na hladinu serotoninu. Užívám trochu víc, než je doporučené množství - L-tryptophanu cca 2 ráno nalačno a 2 večer před spaním. Šišák také tak. A rozchodnici 2ks ráno. U Šišáku by se měla po 3 týdnech dělat v užívání týdenní přestávka. Další věc je, že hladina serotoninu je snižována kofeinem a alkoholem. Je dobré se těmto látkám vyhnout. Pro tvorbu serotoninu je také potřebná dostatečná doba spánku. Další důležitá informace, že ani příliš vysoká hladina serotoninu není pro psychiku dobrá. K příznakům příliš vysoké hladiny serotoninu patří mimojiné například bolest hlavy. Pokud se mi to přihodí, uvařím si kafe a hladina se sníží. Píši to primárně jako zkušenost pro ty, kteří trpí úzkostmi a ještě chemické léky nezačali brát a třeba se jim do toho moc nechce - jako variantu pro vyzkoušení. Mně to pomáhá.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů