Přirozený porod po akutním císaři

zobrazeno 2392×

Vložil(a): isykorka, 2. 3. 2018 14.39

Maminky, rodila jste některá přirozeně por prvním císaři ve zlínské nemocnici? Jak to šlo? Jaký měli přístup? Podporovali přirozený porod?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Cherrynka, 6. 3. 2018, 20.49

No já bych se bála po císaři pak rodit normálně.....že mi praskne jizva

vendy.z, 3. 3. 2018, 20.34

Já měla oba porody přirozené...ale znám maminky co měli první císaře a další přirozené...

Adelinka, 3. 3. 2018, 20.27

Já jsem zatím měla pouze přirozený porod. Ale myslím si, že když je možnost přirozeného porodu po císaři, tak ji lékaři podporují, samozřejmě když tam není riziko. Je to vždy lepší i pro miminko, snáze se přizpůsobí okolnímu prostředí, není to pro něj takový šok, jako když se vytáhne z břicha, projde porodními cestami, kde se seznámí s prvními bakteriemi atd.

Žofinka

Žofinka, 3. 3. 2018, 2.22

Nevím, jak po akutním, ale jde to

V007A, 2. 3. 2018, 20.45

Obdivuji maminky,co zvládnou císaře,já bych to asi nezvládla psychicky raději normálně

Jarka mmm, 3. 3. 2018, 9.57

Tak kdyby ti nic jiného nezbývalo...

Cherrynka, 6. 3. 2018, 20.51

Já byla dobrovolně na císaři, já bych zase nikdy nešla normálně

vaniilla, 3. 3. 2018, 11.01

No, ono někdy není na výběr... já musela na akutního císaře hned na začátku porodu, protože slábly odezvy. Malá si udělala suk na pupečníku.

nellys, 3. 3. 2018, 13.15

Musela bys,nic jiného by ti totiž nezbylo...

Zlata1, 6. 3. 2018, 11.59

No ja musela oba porody akutne podstoupit cisare, neb obe deti pred terminem prestaly reagovat, takze to muselo byt rychle. I kdyz jsem u prvniho byla dost ve tresu, protoze jsem nevedela co se deje a co me ceka, ale kdyz jsem uslysela, ze zarval, tak se mi ulevilo, druhe dite taky muselo rychle ven, coz zase udajne zpusobila pupecni snura kolem krku. Takze oba cisari. Holt kdyz neni jina moznost. Takze ja prirozeny porod neznam.

Cherrynka, 6. 3. 2018, 20.50

Já si císaře vydupala, normálně bych se bála a to jsem se ještě nechala celá uspat. Normálně bych nešla nikdy rodit

Lenča Pešková, 2. 3. 2018, 20.35

to se spis zkuste optat ve skupince na FB ktere jsou k tomu urceny. ale myslim ze nejlepsi je si domluvit osobní schuzku a tam vse zjistit a domluvit

Lenička, 2. 3. 2018, 19.15

Vím že známá měla první porod císařem druhý normálně a třetí císařem. Jak je to ve Zlíně nevím. 😊

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 3. 2018, 18.33

Ja tedy rodila normalne, ale myslim ze u tohodle se hlavne doktori rozhoduji podle velikosti ditete a jak je natocene, jestli nejsou nejake komplikace atd, je to individualni

Mygara

Mygara, 2. 3. 2018, 17.41

pokud není problém s jizvou apod, tak záleží na tobě, co zvolíš

NiFee

NiFee, 2. 3. 2018, 15.52

Kamoške vraveli, že po cisaraku môže byt prirodzený ale ak sa to nehýbe same tak vyvolavačku nemožu dať a od TP musí ležať v nemocnici a tak čakat či sa to rozhýbe alebo cisarak. Vybrala si cisarak kedže ma doma ešte jedno dieťa a zaštuplovana na xx zamkov stále.

isykorka, 2. 3. 2018, 16.07

Právě...u prvního mě nenechali pořádně hýbat, pořád měřili a měřili a nic z toho...kdybych se hýbala, třeba bych se i otvírala..uvidíme podruhé...

nellys, 2. 3. 2018, 18.40

Tady v čr je bohužel vyvolávání po císaři celkem běžná praxe, i když je to kontraindikováno já sama jsem toho příkladem. Ale teda přenášet mě nechali týden a v nemocnici jsem přitom neležela, nastupovala jsem až na to vyvolání. Bohužel to skončilo zase akutním císařem, nejspíš i kvůli té vyvolávačce

NiFee

NiFee, 3. 3. 2018, 8.07

No ono je vyvolavačka nebezpečná po cisaraku. To sa čudujem , že ta tak nechali

nellys, 3. 3. 2018, 13.18

Pro jakékoliv vyvolávání je předchozí císař kontraindikace, což jsem teda tehdy bohužel ještě nevěděla. Bylo to před 6 lety. Ale bohužel ještě i dnes je ve spoustě,možná by se dalo říct i většině českých porodnic vyvolávání po císaři úplně běžná věc

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů