Uspávání nadvakrát

zobrazeno 1248×

Vložil(a): HancaK, 7. 1. 2019 20.53

Maminky, prosím o radu, už si s tou naší cácorkou nevim rady. Je jí 10 měsíců a už několikátý týden ji uspávám každý večer nadvakrát. Usíná mi u prsa, někdy jen tak v náručí vždy usne řekla bych tvrdě, dám ji do postýlky a do půlhodiny je vzhůru a to každý den. Nevím čím to, nevim co s ní, ale je to už namáhavé... měl jste někdo taky tak? Máte radu?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivulín, 24. 2. 2021, 22.47

Ahoj, také znám tento problém, ale nakonec se nám to podařilo vyřešit prostě tak, že jsme jim pořídili tento - https://www.fairtradecentrum.cz/fair-trade-lapace-snu/ lapač snů, který je mimochodem fair trade(!), a bylo po problémech... Nevím, jak je to možné, ale opravdu to pomohlo.. Zvláštní, že? Mějte se hezky a hledejte, já už našla.

Fuga

Fuga, 12. 1. 2019, 17.30

já to také znám, 2 ze tří dětí mi to také dělaly, u nás zabírá jít spát zkrátka s nimi

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 1. 2019, 21.15

Jen nadvakrát je dobré v tomhle věku to u nás bylo několikrát 😣

Gabill, 9. 1. 2019, 17.05

Tiež sme mali také obdobie, našťastie netrvalo dlho.

Katka

Katka, 9. 1. 2019, 12.18

Mohou to být zuby. Dceři rostly stoličky a budila se každý den ve 3 ráno a už nemohla usnout. Přešlo to 😉Vydrž.

Žofinka

Žofinka, 9. 1. 2019, 9.18

U nás chtěla a stále chce dcerka, aby tam s ní někdo byl, jinak je to stejné, ale my jdeme stejně spát, tak to nevadí

L.janicka.l

L.janicka.l, 8. 1. 2019, 19.58

Mam to tak s synem od narozeni, neustale se budi kratce po usnuti a v noci nespi, on nespi ani pres den. Proto i spi semnou v postely at nemusim porad vstavat. Mel i sirupek na spani, jenze mel z nej zacpu a stejne byl vzhuru jeste vic. Rikam si, ze je to snad obdobi ktere jednou prejde je mu 28m kazdy rika, ze to do 3 let prejde

Lenourecek, 8. 1. 2019, 20.28

Syn má tento měsíc třetí narozeniny a několikrát za noc se pořád budí. Také doufám, že to jednou přejde... Snad do puberty, než začne chodit flámovat a já nebudu spát, protože o něj budu mít strach

L.janicka.l

L.janicka.l, 8. 1. 2019, 22.01

To je pravda, no mozna poslat nekam na intr, tam uz si ho pohlidaji

V007A, 8. 1. 2019, 19.14

To může být zoubkama nebo se jí honí hlavou,co zažila přes den.

Ketris

Ketris, 8. 1. 2019, 18.34

To jd uplne normalni i takoveho prcka

WeruskaSK

WeruskaSK, 8. 1. 2019, 16.37

ked ju das hned po uspati do postielky tak sa zobudi, treba dlhsie ponosit, lebo aj ked vyzera ze natvrdo spi tak este to neni ono, skus odpozorovat dychanie a ci ma uvolnene koncatiny, dalsia vec ked je postielka studena je to rozdiel oproti tvoju telu z ktoreho sala teplo, takze niekde radili dat termofor nech zahreje postielku predtym ako ju tam das, a nezobudi sa kvoli zmene tepla, babatka maju tiez dobry cuch, takze ked ta neciti tak sa moze zobudit - skus dat do postielky plenu s trochou mliecka tvojho. a v tomto ozaj nie si sama, syn ma 2.5 rok a uspavame na x krat, podla toho ako je unaveny

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů