Nedostatek spánku

zobrazeno 1539×

Vložil(a): Teryk92, 12. 6. 2019 10.50

Prosím o radu. Mám doma půlroční miminko, které špatně spí. V noci se budí po hodině nebo po dvou na krmení. Trvá to už asi tři měsíce. To bych ještě nějak zkousla ale od minulého týdne mám skoro každý den migrénu (nikdy jsem na ni netrpěla). Zkoušela jsem malému dávat nemléčnou kaši (aby déle spal). Párkrát jí vypil ale teď už jí nechce. Koupila jsem jinou kašičku ale tu také nechce. Už vážně přemýšlím, že přestanu kojit a dám mu Sunar nebo něco takového. Co byste udělali vy? Už ani nevím kdy naposledy jsem spala alespoň tři hodiny v kuse. Na migrénu samozřejmě kvůli kojení nic brát nemůžu.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Olla, 29. 6. 2022, 15.43

Nemáte prosím vás někdo zkušenost s účinky cbd? Zaujalo mě, že by to mělo mít vliv na spánek, ale nemám moc odvahu do toho jít...

Verullis, 4. 7. 2022, 5.39

CBD má obrovský vliv na spánek. Stačí si přečíst jak nějaký článek, tak i samotné hodnocení uživatelů. Třeba cbd-nano.com má velmi kvalitní cbd produkty

novaklen, 3. 6. 2022, 3.22

Tak to náš prcek naštěstí problémy se spánkem nemá. To u mě je to úplně jiný příběh. Zhruba poslední 3 měsíce mám problém usnout. Přemýšlela jsem čím to může být a nejspíš za to může stará matrace. Už ji mám několik let, tak by to asi dávalo smysl. Přemýšlím tedy, že hned po výplatě z https://www.matracky.cz/ objednám novou.

darzanka, 29. 6. 2019, 9.29

Nedostatek spánku se musí vydržet. Dcera mi nespala v podstatě do dvou let. Byla to hrůza. A právě i po prvním porodu mi začaly i migrény, s aurou. Přestávám u nich na hodinu vidět. Po tisíci vyšetřeních a doktorech jsem se dostala k paní, co dělá dornovu metodu, řekla mi, že to mám od kostrče po porodu, napravil mi to a od té doby mám migrénu výjimečně.

Teryk92, 30. 6. 2019, 16.16

Teda, to je dobré vědět. Se zády mám od porodu problém pořád.

Ketris

Ketris, 26. 6. 2019, 14.38

Bohuzel si musis jedine zvyknout

Fuga

Fuga, 25. 6. 2019, 8.28

Bohužel, děti to dělají, ale já se starším synem chodila spát i odpoledne, jinak bych byla vyštavená a odstavila jsem ho před druhým rokem, kdy mě opravdu používal už jen jak dudlík

louskacek2, 20. 6. 2019, 21.54

Magnesium denne. A bolesti prejdou. Hodit se do klidu je zaklad....pamatuji jak jsem kojila syna spiciho vedle me (cca uz starsiho pres pulroku....kojime kojime...a probudime se ranno:-)) Bo ja u toho teda usla a on u me taky. Obcas to je obdobi 14 dni krize a pak se to srovna. Kojila jsem do roku a pul. Krize cca 5 krat. Kojeni je lehke a zaroven veda. Hlavni je klid matky i ditete. Pokud to nedas tak s klidnym svedomim toho ze jsi sve dite kojila pulroku prejdi na umelou,pokud to pomuze tobe i diteti ve vzajemnem klidu neni co resit.

Lenourecek, 18. 6. 2019, 20.54

Starší syn začal spát, až když mu bylo 3 a půl roku. Za noc se budil několikrát, většinou jsem nespala ani dvě hodiny v kuse a to už dávno nebyl kojen... Často jsem měla pocit, že už nemůžu, byla jsem zoufalá a měla jsem pocit, že jsem zkusila snad všechno. Některým dětem to prostě trvá, než se u nich spánek srovná... Přeji hodně sil a snad se to brzo zlepší

Cherrynka, 18. 6. 2019, 16.25

Já to měla stejně, kolikrát jsem usnula v sedě a ani jsem o tom nevěděla. Můj syn nespal asi do půl roku a byla jsem totálně polomrtvá. Zkoušela jsme čaje i kapky na uklidněění,a le nepomohlo nic. Bohužel... rostě když dítě nechce, tak nespí

snany, 15. 6. 2019, 12.41

Já, bych zapojila chlapa, babičku, dědečka, tetičku..., prostě někoho kdo to s miminkem zvládne, uvaří, uklidí a spala přes den. Pokud nikoho takového nemáte, tak zbývá jen vydržet pár let.

Adrianita, 14. 6. 2019, 11.00

Nevím, jestli tě uklidním, ale mám doma 18 měsíčního chlapečka a taky se tak budí. Kojená dcerka se tak taky budila. Vím, že v různých diskusních fórech se doporučují kaše na noc, ale ty můžou způsobit spíš bolení bříška a když ho dítě snese v pohodě, tak to není záruka, že bude spát celou noc. Miminka se totiž nebudí jen hladem, i dospělý člověk nebo starší děti se v noci několikrát vzbudí, ale jednoduše to zaspí. Malé miminko má zase vás. Taky se může bát, potřebuje uklidnit, můžou mu růst zoubky, teď v horku může mít žízeň. Takže to buzení je normální. Je to náročný, ale dá se na to zvyknout a odpočinout si přes den. Spí přes den doma? Pokud jo, tak toho využij a zdřímni si s mimčem. S migrénou se zkus obrátit na homeopata, taky v tom má "prsty" psychika a strava.. Na Sunar se vykašli, v noci se pravděpodobně bude budit stejně, akorát budeš muset vstát z postele, převařit vodu a připravit mléko...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů