Už si nevím rady

zobrazeno 1017×

Vložil(a): Zlata1, 3. 3. 2017 21.45

Tak kde začít. Kdysi jsem psala, že to s tchýni nemám jednoduché, ale porad se to stupňuje. Včera mě tchýně naštvala když mi z ničeho nic přijela oznamit, že si vlastně vezme vnuka na den, přitom jsme byly domluvené, že přijedou na oběd, s kterým jsem se připravovala. Jednou mi dokonce řekla, že houby, které jsme uvítali všichni společně radeji jíst nebude, protože je chci určitě otrávit. To když mi řekla, tak mě tím dost naštvala, ale když jsem to řekla příteli tak mě jenom utvrdil v tom, že tohle řešit nebude, že ho to nezajímá. Takže oporu taky nemam, ale dnes se meli s mým synem vrátit dopoledne na oběd, a tchýně rozhodla, že si ho tam nechají a ani se neobtěžovala mě informovat o tom, že tam zůstane, když jsem ji volala tak mi nebrala telefon. Přitom jsem čekala jak blbka doma, abychom mohli jít ven, když bylo krasne. To mě tedy vytocilo ještě víc. Nejraději bych ji poslala někam, ale asi jsem v tomhle měkká. Taky mě napadlo, že už nedovolím aby k nim syn chodil, když ho jenom popuzuji proti mě a příteli. Nakonec pro něj musel přítel jet k nim. Jak ji slušně poslat do p....e?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 19. 11. 2017, 6.17

máte opravdu "zlatou" tchyni, co k tomu říci

Kikinka30, 3. 4. 2017, 8.14

To je něco,des bes....

vendy.z, 9. 3. 2017, 7.35

To jsou fakt věci

nikolava, 6. 3. 2017, 20.47

Nám jednou hlídala kluka, když mu byl měsíc... Byla s ním 2h na procházce a nezvedala telefony. Přítel ji jel hledat a ještě jsme dostali vynadat, že jsme blbý.. Pak nám ještě tchán řekl, že jsme to my přehnali.... Od té doby ho nehlídala

vendy.z, 6. 3. 2017, 19.42

Hrozné, tohle mě jako matce někdo udělat, tak bych slušně, ale jasně a rázně řekla ne!

pouzarovaj

pouzarovaj, 5. 3. 2017, 21.04

Nevím, jestli bych se chovala slušně, oni se moc slušně nechovají....

Lenča Pešková, 5. 3. 2017, 7.54

Na tohle slusne poslani neexistuje. Je to vase dite tak za nej bojujte ! Me i kdyby chlap nevratil malou kdy by mel a ještě se neobtezoval mi brat telefon tak udelam takový čoromoro ze to jen tak nedá. A kdyz vite ze o vas hezky pred nim nemluví? No tak nazdar milá tchýně. Zacni se chovat normálně a pak ti ho možná zase "půjčim"

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 3. 2017, 9.28

Přesně a moje tchýně ví, že musí dodržovat určité věci pokud chce malého hlídat

slunicko, 4. 3. 2017, 22.29

Asi bych ji dítě už nepujcila do te doby než se srovna

Zlata1, 5. 3. 2017, 11.27

Ta se nikdy nesrovna. Víte bude to znít hodně špatně, ale já svou takřka skoro tchýni nenávidím. Bohužel já ji nic říct nemůžu protože by to pak doma bylo ještě horší protože přítel je na její straně a tak kvůli dětem nechci mit doma ještě větší peklo.

slunicko, 6. 3. 2017, 11.31

A co zkusit srovnat nejdřív manžela?

nikolava, 6. 3. 2017, 20.45

Vím co cítíte, mám to úplně stejně! Naštěstí je přítel víc na mojí straně (chápe mě), ale jí se bojí říct něco proti

Aliisha

Aliisha, 4. 3. 2017, 21.08

Jendou by porušila pravidla a už bych jí děti nedala. Předem jí na to upozornit.

Fuga

Fuga, 4. 3. 2017, 17.48

děti bych jí neupírala, to by situaci jen zhoršilo, ale pevně nastavit pravidla a při porušení pak teprve jednat silou

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů