Tchyne

zobrazeno 3421×

Vložil(a): Nikola223, 19. 12. 2016 19.10

Ahoj holky, potrebuji poradit. Jsem uz vycerpana...S pritelem jsme uz nejakou dobu a s tchyni je to cim dal tim vice slozitejsi. Nechci si stezovat u nikoho v mem okoli, jelikoz je mi to lito a citim se trapne a tak vas zadam o radu. Tchyne snasela zle, kdyz se ji pritel odstehoval se mnou a ozyval se ji vetsinou az o vikendu, alckoliv jsem ho prosila aby se ji venoval vice on sam nechtel. Po te jsem udelala rozhodnuti, ze za ni budeme jezdit kazdy vikend. Ze zacatku to bylo skvele a obdivovala jsem jeji lasku a starost k nemu, ale potom uz toho bylo dost...kdyz jsme meli prijet brala si na sebe mini saticky a kolikrat pod tim nic nemela a ukazovala mi jeji opaleni u trisel pred pritelem...nebo triko s mega vystrihem. Nevadilo mi to az tak, porad jsem ji respektovala....Ale po chvilce zacla mluvit o jejim poprsi a popisovala jak se sotva vejde do podprdy a ze ji kazdy lezi u nohou kvuli poprsi a ukazuje na sobe rukama kam az ji koukali. Se se svym manzelem uz je nekolik let, ale pred svym synem si porad stezuje jak se mu uz nepostavi a nema sex...Je mi trapne, kdyz chodi pred nama v kalhotkach a podprde a ukazuje nam jeji opaleni a dela, chce zapinat od pritele podprdu....tohle vsechno bych jeste snad prekousla, ale to, ze zacala mluvit s pritelem o tom jaky je nas sex....to byla posledni tecka:(. Prosim, poradte, opravdu nevim co s tim. Dekuju moc.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 12. 2. 2018, 9.52

tak to bych se sní nechtěla vůbec dostat do slovního kontaktu

sestricka1989, 5. 5. 2017, 23.18

Tak to je mazec

Mygara

Mygara, 7. 4. 2017, 11.13

vaše tchyně mi přijde ujetá, stejně jako Vám, ale nezbývá nic jiného nežto ignorovat, je to exhibicionistka

katuš, 24. 2. 2017, 12.53

A nechce nahodou synacka zpet a dela to takovym naprosto fujtajb zbusobem?? Ja bych opravdu omezila kontakt.kazdej vikend?? Kdepak to se ani ja nevidim se svyma rodicema a jak se na to tvari tchan?? Tohle je vazne zajmavej dotaz.napiste jak to pokracuje

misalla, 29. 1. 2017, 15.01

Tak to je teda dost přes čáru...rozhodně mě to nepřijde vůbec normální a vůbec se nedivím, že jste z toho nešťastná. Na rovinu bych jí řekla, že to je nevhodné. A co na to říká váš přítel? Jemu to nevadí?

klarike1

klarike1, 21. 12. 2016, 12.47

Fuj, tak to mám zlatou tchyni!:)Určitě bych tam nejezdila a pokud bych já chodila s takovým člověkem a jemu to nevadilo, asi bych zvážila, zda s ním chci zůstat...

Čertice, 21. 12. 2016, 10.08

To je vážně dost divný promiň, ale já bych tam taky nejezdila

annicka

annicka, 21. 12. 2016, 0.02

Tak tohle je fakt mazec zkousi Vas. Co se schazet venku nebo s vice lidmi naraz? to by nemohla tolik se odhalovat a musela by se krotit. Pevny nervy!

Leňulka, 20. 12. 2016, 20.29

no to je síla, by se asi měla léčit jestli takové věci předvádí před synem ač je dospělí. Bych tam nejezdila ale nějakou dobu třeba jen volala, snad se srovná, to je děsný co někteří lidé dokážou

Jana82

Jana82, 20. 12. 2016, 13.47

Tak to je mazec, bych přestala k ní chodit. Nechápu co tím sleduje, že se tak předvádí, ale tohle není normální.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů