Rozdílné názory

zobrazeno 2279×

Vložil(a): darzanka, 25. 3. 2017 17.17

Ahoj maminky, četla jsem teď na fb zajímavý článek. Jsou tam v podstatě argumenty hlavně pro babičky na to, proč a jak se dnes okolo dětí dělá a co někdy tato generace bere jen jako nějaké trendy nesmysly. Tak by mě zajímalo, jak je to u vás? U nás je třeba tchýně naprosto úžasná. Zato když přijede moje máma, tak padají otázky jako: proč ještě kojíš, jak to, že nemáš na malou ohrádku, proč chudince nedopřeješ čokoládu apod. Tady je kdyžtak odkaz na článek: http://www.vanickovani.cz/mile-babicky-mile-tchyne/. Jsem zvědavá, jak to máte vy:)

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 18. 9. 2017, 13.52

každý jsme jiný a ony nám chtějí jen pomoci, dát dobrou radu, ale naštěstí pro mě se to neděje moc často .-)

veru.veru, 27. 3. 2017, 21.23

no jo, to bylo vždycky, stará a mladá generace, však nebudeme jiné

vendy.z, 27. 3. 2017, 18.54

jj, kapitola sama pro sebe U našich - první dva dny v pohodě, od třetího dne furt něco dělám špatně....

Leňulka, 27. 3. 2017, 11.29

máme rozumné babičky i prababičky, tety nikdy mi nikdo do ničeho nekecal a všichni jen říkají, že dceru vychovávám dobře a že je vidět, že se jí hodně věnuji. A co se týká věcí co za nich nebyly tak sami uznávají, že některé jsou fakt dobré, u nás kupříkladu plenkové kalhotky to se jim líbí, že to je šikovná věc při učení na wc. Naopak jsem neměla a ani mi to nechybělo (ani babičky to neměli) věci typu ohřívač, monitor dechu, chůvičky, ohrádky, nosítko nebo co apod.

Petra Schoberová, 27. 3. 2017, 9.07

Moje máma mi do ničeho nemluvila jen když jsme řešily nebo řešíme nějaký problém řekne no já bych to udělala tak a tak ale nikdy mě do ničeho "netlacila"

Čertice, 26. 3. 2017, 19.46

Já mám jen moji mamku a ta doufám respektuje to, jak děti vychovávám alespoň to tak vypadá, když tam jsem

nellys, 26. 3. 2017, 18.53

Článek jsem četla už kdysi dřív. Naštěstí máme rozumné babičky i jednu prababičku, jen s druhou prababičkou je občas "problém" typu řečí proč už jim nedáváš tohle a proč děláš tamto, to za nás nebylo. Tak nějak jsem se naučila nevyžádané rady pouštět jedním uchem tam a druhým ven, přece jen má prababi už svůj věk a netřeba se s ní zbytečně hádat

Blankasiro, 26. 3. 2017, 15.53

Jsem babička, a myslím že jsem fajn do ničeho nekecám, snažím se respektovat rohodnutí dcery i snachy a rady dávám pouze na požádání.

darzanka, 26. 3. 2017, 15.57

To je ideální, tak by to mělo být:)

Janako

Janako, 26. 3. 2017, 23.40

Tak by se mi to také líbilo.

Blankasiro, 27. 3. 2017, 9.55

Myslím, že každá matka si má vyzkoušet co uzná za vhodné na svých dětech. Babičky už by měly vnoučata pouze "hlídat" ne vychovávat

benca, 26. 3. 2017, 13.39

ano ale si myslim, ze maju dobre nazory, treba ich niekedy aj pocuvat, nechcu nam zle

Blankasiro, 26. 3. 2017, 16.48

Souhlasím, obzvlášť ty co mají více dětí

nikolava, 26. 3. 2017, 9.32

Moje máma respektuje moje pravidla a co jak dělám, nedělám. Tchýně vůbec... Ta se radši nafoukne

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů