A zase ta tchýně

zobrazeno 1280×

Vložil(a): Zlata1, 1. 8. 2017 13.49

Tak driv uz jsem psala, že mam tchyni co presoluje jidlo, nebo vsude cpe cesnek. Jenze ted je zo jeste horsi. Byla jsem s detmi u nich na chalupe tri nedele a stacilo mi to. Nekdy jsem mela pocit, ze ji snad zastrelim. Fakt zaidim, tem co nemaji se svou tchyni problem. Porad me povazuje za to nejhorsi zlo co mohlo jejiho syna potkat. Nejen, ze ma utkvelou predstavu, ze jsem prekszila jeji plany aby se jednoho dne jeji syn ozenil se svou dlouholetou kamaradkou, ktera zije za oceanem, ma predstavu, ze se jednou vrati a vezme si jejiho syna. Neustale me ujistuje o tom, ze je hrozne velka skoda, ze se nedali dohromady a ze spolu nemaji deti. Div se u toho nerozbreci. Ted pridala dalsi svoje chovani. Kdyz jsem se ujala vareni aby si odpocinula, tak byla sice rada, ze varim, ze si na chvili odpocine, ale kdyz jidlo bylo hotove tak to nejdla a ani tchan si jidlo nevzal. Z duvodu, ze je snad chci otravit, jak mi jednou vmetla do oci. Bohuzel, ted se pridal k ni i jeste jeji druhy syn, ktery se nedavno rozesel s pritelkyni a pokazde kdyz se nekde objevi tak do me neustale reje a ma pripominky na me chovani, porad me opravuje a do vseho se mota jakoby snedl vsechnu moudrost sveta. Uz nekolikrat jsem je chtela podlat do pr...e, ale jsem asi mekota. Myslite si, ze bych ji mela poslat nekam, ze by mi dala pokoj, nebo by to bylo jeste horsi??? Vite kdyz tam jsem s detmi nejakou dobu tak se bojim toho, ze kdyz bych ji neksm poslala, ze nalada bude nesnesitelna.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

V007A, 8. 12. 2017, 10.05

To bych se asi zbláznila.

Primadona, 19. 8. 2017, 20.01

No ja by som tam ani nepáchla ked sa takto správa

Mygara

Mygara, 10. 8. 2017, 8.42

tak jí tam jednou opravdu přimíchejte projímadlo, bude sedět na záchodě a dá vám pokoj .-)

Fuga

Fuga, 7. 8. 2017, 6.44

lepší tam nejezdit, když je pošlete někam, tak vás označí ještě za hysterku

vendy.z, 4. 8. 2017, 6.31

Lepší tam nejezdit...

Gabill, 3. 8. 2017, 10.51

Pri podobnych diskusiach ma vzdy napadne, ze aka svokra asi tak budem ja.....

LucieS

LucieS, 2. 8. 2017, 15.56

A co jste jí "provedla", že Vás nemůže vystát?

Zlata1, 4. 8. 2017, 15.37

Co jsem ji provedla? Jen to ze casto nesouhlasim s jejim nazorem a hlavne, ze se nechci vdavat. Ten nejhlavnejsi duvod je, ze jsrm ji dala jako prvni vnouce kluka a ne holku. To jsem si u ni pokazila hodne. Jako bych mohla sama ovlivnit pohlavi. Ja jsem rada, ze se za danych okolnosti deti narodily zdrave, a ne abych resila pohlavi.

dadinkamaminka, 2. 8. 2017, 9.08

Já mám naštěstí tchýni v pohodě... Vám to nezávidím,ale as bych jí opravdu poslala do patřičných míst,to,co si dovoluje k vám není normální,zeptala bych se jí,jestli nemá nějaký mindrák a doporučila jí psychiatra...

Petra Schoberová, 2. 8. 2017, 6.24

Máte to těžké já bych to neunesla, s tchyni mám také problémy a vlastně když to řeknu jak to je, uz žádnou nemam, od strihla sem ji

Gabill, 1. 8. 2017, 23.28

No po troch tyzdnoch by uz aj ta moja svokra asi mala vyrazne vady.

Cinderella

Cinderella, 2. 8. 2017, 13.38

LucieS

LucieS, 2. 8. 2017, 15.57

To jste zabila

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů