Rekvalifikace

sledováno 1× zobrazeno 2551×

Vložil(a): adunka14, 24. 2. 2017 10.51

Má tady někdo zkušenosti s rekvalifikací při rodičovské dovolené? Prý to jde nějak udělat přes ÚP i při mateřské, abych ten kurz nemusela platit. Zkušenosti?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Martin Doležel, 19. 12. 2020, 8.51

možná se budete divit, ale i ženy můžou pracovat jako strážné..docela dlouho jsem byl na úřadu práce, na což jsem nebyl z dřívější doby zvyklý..jsem už starší osoba, ale podařilo se mi nakonec sehnat práci strážného-vrátného..moc toho nepotřebujete, trochu té zodpovědnosti, komunikativnosti pozornosti a samozřejmě dnes již vyžadovaný certifikát profesní kvalifikace strážný..musím ale říct, že tento způsob rekvalifikace není náročný, a to ani časově..a pracují se mnou i ženy..více zde: http://www.profesnikvalifikacestrazny.cz/kvalifikace/strazny/

Žofinka

Žofinka, 23. 11. 2017, 2.01

vím, že to jde přes úp, ale to byste musela být nezaměstnaná, ne?

Čertice, 27. 2. 2017, 18.39

Kamarádka si přes úp udělala řidičák autobus a teď jezdí já bych ale nechtěla

Leňulka, 25. 2. 2017, 23.41

Co vím od kamarádek tak při mateřské a rodičovské lze dělat kurz ale bohužel si ho musíte zaplatit, zdarma je jen pro registrované uchazeče o zaměstnaní na ÚP ale jen pro ty co jsou v evidenci delší dobu

Fuga

Fuga, 25. 2. 2017, 19.40

zkušenost nemám, ale taťka takto byl, musel být registrován na UP a myslím si, že i nějakou dobu. Pak kurz musel opravdu navštěvovat

Cinderella

Cinderella, 25. 2. 2017, 14.57

pokud vím, musíte mít slíbené místo od nějakého zaměstnavatele, na které potom po absolvování rekvalifikačního kurzu nastoupíte, samozřejmě místo v oboru, ve kterém se rekvalifikujete...

snany, 24. 2. 2017, 16.40

Na stránkách ÚP jsem četla, že tato možnost existuje, avšak přímou zkušenost nemám. Myslím, že to nebude až tak jednoduché, zkuste se zeptat na ÚP kde místně patříte. Pokud o rekvalifikaci moc stojíte zkuste si ji sama zaplatit nebudete pak ve stresu, že musíte za každou cenu dokončit. S malým dítětem nevíte kdy třeba kvůli nemoci budete muset kurz přerušit.

patricia077

patricia077, 24. 2. 2017, 13.48

Souhlasím s ostatními

L.janicka.l

L.janicka.l, 24. 2. 2017, 13.21

Zalezi na pracaku, kazdy pracak ma v nabidce jine kurzy,musi to schvalit a musite tam byt evidovana, ale je tam podminka, ze kdyz uz to schvali musite to dodelat nebo platite ze sveho

Mygara

Mygara, 24. 2. 2017, 13.19

vím jen to, že pro mě se žádný kurz nehodil, bohužel

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů