Práce z domu

zobrazeno 1383×

Vložil(a): Leňulka, 12. 9. 2017 18.00

Dnes jsem narazila na nabídku práce z domu, jedna se o překládání pro danou firmu. Doufám, že to vyjde, rodičák mi bude akorát končit, tak by se to šiklo. Akorát čekám na podrobnější info jak by to probíhalo všechno, tak uvidím. Máte někdo takové zkušenosti s překladatelskou činností? Případně šli by jste do toho?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

naseivanka, 28. 11. 2021, 20.59

Práci z domova miluji. Jsem neustále v pohodlí a nemusím nikam dojíždět, což beru za velkou úsporu času, kterou mohu věnovat svým dětem. A také nemusím řešit hlídání, což je další benefit. Vtipné je, že mi na rozjezd podnikání stačil pouze repasovaný notebook od https://www.tera.cz/repasovane-notebooky_c1357566.html za pár tisíc. A dnes řídím e-shop s 2000 produkty.

lucie25987, 22. 7. 2020, 13.46

Určitě do toho jdi. práce z domu je super. Samozřejmě má i své nevýhody, ale to je tak se vším. Hlavně když budou děti nemocné, tak si je budeš moct nechat v klidu doma a nebudeš muset shánět hlídání, což je velké plus, nebo alespoň pro mě jo. Já také pracuji z domu a dokud budou děti malé, tak to měnit nebudu a pak se uvidí. Mám dokonce i svoji pracovnu a tam mi nikdo nesmí . Její zařizování mě hrozně bavilo. Stůl, židli, lampičku a další drobnosti jsem si vybrala z https://www.ajprodukty.cz/kancelare-a-zasedaci-mistnosti/kancelarsky-nabytek/463706.wf , což bylo super, protože jsem nevěřila, že by se mi povedlo sehnat všechno na jednom místě. O to bylo zařízení pracovny jednodušší .

V007A, 6. 12. 2017, 9.40

Pokud bych umělá jazyk,tak bych do toho šla. Lepší jak nic.

vendy.z, 27. 9. 2017, 19.45

Zkušenosti nemám, manžel takhle překládal. Ale je to pořád koukání do monitoru

nikolava, 17. 9. 2017, 6.33

Pokud bych umela jazyk, tak bych to mozna zkudila

annahb, 14. 9. 2017, 12.01

pokud bych uměla dobře jazyk tak bych to určitě zkusila

Fuga

Fuga, 14. 9. 2017, 5.50

pokud budou slušné peníze a ne šibeniční termíny, tak bych do toho šla

Žofinka

Žofinka, 13. 9. 2017, 14.22

záleží na platu, ale jinak je to optimální, že není vázanost na určitý čas

Gabill, 13. 9. 2017, 13.52

Ja ziaden jazyk tak dobre neovladam, ze by som mohla robit prekladatelku. Ale praca by to mohla byt zaujimava a hlavne si budete vediet prisposobit pracovny cas podla seba, co je s detmi velka vyhoda.

Adrianita, 13. 9. 2017, 9.46

Záleží na konkrétních podmínkách, ale jinak proč ne.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů