Práce po rodičovské

zobrazeno 1244×

Vložil(a): Adrianita, 8. 1. 2021 9.56

Milé maminky, v únoru mi končí rodičák, tak se pomalu začínám porozhlížet po práci. 1 nabídku, která by ale byla časově náročná - po zkušební době lze pracovat z domu, ale je třeba dodržet vyhraněný čas. Do práce, kterou jsem dělala před RD se nechci vrátit, protože bych jezdila domů pozdě večer. Samozřejmě se poohlížím v místě bydliště, ale na malém městě moc možností není. Víte o nějaké zajímavé firmě, která nabízí práci na home office na 4-6 hodin? Prý teď práci z domu nabízí kde kdo, ale já tedy na nic takového nenarazila :-D

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

esternovakova1970, 19. 5. 2022, 23.38

Jak se tak koukám na to, co některé maminky říkají, že budou muset dělat po mateřské, tak je to pro asi houby nějaká dovolená, že? Divím se, že některé maminky nezačnou dělat kvalitní práci z domova. Třeba se učit programovat, to musí být krásná činnost. Stačí vám hlavně nějaký levný počítač, klidně i repasovaný notebook z https://www.tera.cz/repasovane-notebooky_c1357566.html

novaklen, 25. 7. 2022, 17.17

No, programování by asi nebyla úplně činnost pro mě, ale je pravda, že já už nějakou dobu podnikám a také většinu času pracuji z domu. Prakticky veškerou práci dělám online a na to člověk taky potřebuje dobrý počítač. Musím se ale přiznat, že například začátky mého podnikání nebyly úplně růžové. Hned ze začátku jsem narazila na problém, že v bytě, kde bydlím nemohu mít sídlo firmy. Nakonec jsem to tedy musela vyřešit přes https://www.sidlofirmypraha5.cz/

TomášRoman, 5. 8. 2021, 17.37

Myslím si, že home office teďka nabízí většina rozumných firem, protože to vyžaduje aktuální situace. Já to tedy naprosto nesnáším, domlouvat se se spolupracovníky přes skype, místo toho, než se jen obrátit na židli a zeptat se hned, ale musím se s tím smířit. Ještě, že jsem našel <a href="https://www.bevedo.cz/magazin/rady-a-napady/serial-1-dil-8-tipu-zvladnout-home-office-za-kazde-situace/">tento</a> článek, který mi velice pomohl to doma zvládnout.

Paja987654, 17. 4. 2021, 14.39

Ahoj jestli můžu poradit zkouším stahovat krypto měnu do telefonu nic to nestojí a ani data to nebere otázka je jestli to bude mít někdy nějakou cenu to se uvidí za rok . Kdyby vás to zajímalo tak si stáhněte na google play aplikaci PI Network pak vyplnit přezdívku a heslo . A heslo kdo vás doporučil je paja987654 jinak vás nepřihlásí je to vše anglicky

Lucinka.Dvorik, 19. 3. 2021, 13.49

Zdravím, prosím, pracujete některá na DPP nebo DPČ? Má to pro vás nějaké nevýhody? Narazila jsem na článek, kde jsem se dočetla, že vám pak zaměstnavatel nemusí dát potvrzení o zaměstnání. https://www.vimvic.cz/clanek/zapoctovy-list-pri-odchodu-z-prace-si-jej-ohlidejte Co když ho ale potřebuju pro banku nebo pro ÚP? Nevíte?

lucie25987, 28. 1. 2021, 5.25

Ahoj, já mám naštěstí home office z práce. Takže dělám každý den tak kolem 5 hodin a vyhovuje mi to. I když má práce z domu taky nevýhody, kolikrát se nemůžu k práci donutit . Vaření, úklid, atd. to mě v kanceláři nerušilo . Zajímavý článek o home office jsem si našla na https://wanted.cz/ a dost mi pomohl, abych byla doma efektivnější . Jsem ráda, že můžu dělat z domu. K malým dětem je to ideální možnost.

Minnie, 11. 1. 2021, 17.46

Je to teď na prd... Já mám rodičák na syna do září, ale tento měsíc si ho půjdu prodloužit do dubna 2022, to budou synovi 4 roky. Protože teď je doba fakt složitá. Mamka na jaře o práci přišla ve zkušební době... A práci na doma hledám už asi 9 let a bezvýsledně všechno podvody, pošlete nejdříve xx korun atd...

dasza, 11. 1. 2021, 4.33

Práce je habaděj..jen člověk nesmí být moc vybíravý...

snany, 10. 1. 2021, 13.56

Zkus se zeptat Katky

Katka

Katka, 10. 1. 2021, 19.05

;o)

V007A, 10. 1. 2021, 10.12

To nabízí kde kdo, ale vetsinou je to lákání oveček, které budou lákat další.

Adrianita, 10. 1. 2021, 13.07

Tak takových těch nabídek se super výdělky mraky je, ale popravdě to ani nečtu a ani by mě nenapadlo na takový inzerát odpovědět.

patricia077

patricia077, 9. 1. 2021, 21.34

Teď je špatná doba na hledání práce ano hodně firem i státních nabízí možnost na home Office nebo paragraf ale spíš se snižují stavy co vím i na úřadech..já jsem ráda že jsem získala práci před rokem a něco než vůbec covid začal ale jelikož to bylo na dobu určitou prošla jsem během roku třemi výběrovými řízeními a na to moje místo se hlásilo moc žen i s VŠ bohužel u nás ve městě ještě před covidem skončil například i finanční úřad a málokdo chce dojíždět takže zájem je velký a s dětmi na kratší úvazek vyjde málokdo já naštěstí ho od září co dcera šla do první třídy mám a jsem fakt ráda a držím palce at něco najdeš

Katka

Katka, 10. 1. 2021, 19.08

Tak já mám posledních 5 let samou dobrou zkušenost s prací. Já i manžel jsme si našli práci i v korona krizi ;o) Stačí si přát a mít oči otevřené ;o)

patricia077

patricia077, 10. 1. 2021, 20.48

Však netvrdím že je to všude stejné bohužel u nás v okrese ano ale házet flintu do žita to se nemusí

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů