Práce na doma

zobrazeno 1264×

Vložil(a): Michaelka31, 12. 1. 2017 10.16

Zdravím maminky.. Jsem doma s roční dcerou a hned po nástupu na mateřskou jsem začala hledat nějakou práci na doma. Na internetu je toho spousta, nejvíce samozřejmě katalogové prodeje atd. :) Říkám na rovinu, byla jsem k tomu skeptická (dělám už hafo let Oriflame, ale jen pro sebe, rodinu a kamarádky - takže žádná hitparáda), ale pak mi došlo, že když se zaregistruji BEZPLATNĚ u Dedry (odebírala jsem výrobky z Dedry od kolegyně v práci a samozřejmě za katalogové ceny), tak hned vydělám jen na tom, že to, co si běžně kupuji do domácnosti (aviváže, čističe apod.), budu mít o 23 % levnější :) A to mě potěšilo.. No, abych to zkrátila, nakonec jsem i já začala dělat Dedru a hle, ono to jde a ono se tím dá vydělat :) Chcete-li více info, napište mi :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 6. 12. 2017, 14.03

já bych si takto nevydělala ani na slanou vodu .-))

Mygara

Mygara, 4. 4. 2017, 21.11

brala bych práci na doma, ale ne prodej

Lusesita25, 14. 1. 2017, 11.45

Nejak me celá Dedra nezaujala

Leňulka, 13. 1. 2017, 12.34

taky dělám dedru a žádná hitparáda mají teda super ty aviváže a všechno a sleva je taky fajn a jinde to koupím levněji. Na rodičáku počítám každou korunu, takže aviváž za nějakých 76,- když je v akci nepotřebuju když můžu koupit tady za 40,-. Ale jasné za kvalitu se platí no. Objednávám jednou za čas pro sebe nebo někdo z rodiny a jen to co jinde neseženu vůbec a nebo dráž. A Oriflame jsem dělala před lety kdy to ještě vcelku šlo a to jsem byla na dobré pozici, že jsem byla s nimi v Irsku v továrně kde to vyrábí

Aliisha

Aliisha, 12. 1. 2017, 20.48

Já jsem si Dedru objednávala jen pro sebe, ale po čase jsem přestala. Ceny nebyly o tolik lepší. Vyhovovala mi pouze aviváž, která dlouhu a hezky voněla.

Adrianita, 12. 1. 2017, 19.40

Jednu dobu jsem objednávala přes sestru, sestra se taky zaregistrovala jen pro vlastní potřebu. Něco je třeba kvalitní, ale mají toho tam i dost nic moc. Pořídila jsem si louskáček na ořechy a vůbec nelouská. Kámoška zas lis na česnek a taky jí to s ním nejde.

vendy.z, 12. 1. 2017, 18.43

Já se zaregistovala na Dedře, první objednávku jsem si udělalal, ale s výrobky jsem nebyla spokojená a tak jsem toho nechala.

snany, 12. 1. 2017, 18.41

Reklama a sbírání nových členů aby paní měla více peněz, děkuji nechci.

slunicko, 12. 1. 2017, 15.48

Já dělám rekrutace a super

Leňulka, 13. 1. 2017, 12.35

coto?

slunicko, 13. 1. 2017, 14.34

Na ochutnavky apod

L.janicka.l

L.janicka.l, 12. 1. 2017, 13.28

O tomhle jsem uz jednou uvazovala, ale ono objednavat jen pro sebe nema cenu, chce to vice objednavek nebo nekoho pod sebe

Michaelka31, 12. 1. 2017, 14.04

Když jste zaregistrovaná, tak pro sebe objednáváte za lepší ceny - první výhoda a ušetření. Protože takové věci jako jar, mýdlo, aviváž, různé čističe atd. stejně běžně kupujete. A u Dedry toto vše pořídíte, jsou to kvalitní a odzkoušené přípravky, které udělají to, co mají na 200 % A druhá výhoda přijde sama, pokud se o Dedře a jejích přípravcích zmíníte, o tom, jak jste s nimi spokojená, lidi vám budou věřit a vyzkouší také. Vím, o čem mluvím - mám vyzkoušeno

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 1. 2017, 14.07

Zas tak výhodné to tam není. Já jednu dobu objednávala a pak jsem zjistila že to stojí v konečné fázi víc než jinde a kvalita není vyšší.

Michaelka31, 12. 1. 2017, 14.13

Ok Máte nějakou zkušenost, neberu Vám ji Nicméně já jsem spokojená se vším, co jsem dosud vyzkoušela.. Např. nedám dopustit na čistič indukční/sklokeramické desky - miluju ho A třeba aviváže, to je kapitola sama o sobě. Vyndat ze skříně prádlo vyprané před měsícem a pořád cítit vůni aviváže i po celém dnu - prostě paráda

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 1. 2017, 14.28

Aviváž nepoužívám zbytečně zamořuje přírodu a prado voní stejně

L.janicka.l

L.janicka.l, 12. 1. 2017, 14.45

presne , a cistice si muzu vyrobit doma ucinejsi ,

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 1. 2017, 14.53

Přesně můj nejoblíbenější čistič je jedlá soda, ocet atd a neotřebuji plati přehnané peníze za dedru

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů