Práce na doma

zobrazeno 1343×

Vložil(a): Petra Schoberová, 19. 9. 2016 14.36

Krásný den maminky tak me zajima, máte některá nějakou "osvědčenou" práci na doma? :) Třeba přes pc? :)..

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivanka386, 11. 1. 2021, 22.42

Ahojte maminky, já jsem se osobně začala docela dost vzdělávat v programování a myslím si, že se mi to i docela dost daří. Už jsem měla minulý měsíc i nějaké první zakázky, sice to nebylo nic velkého, ale bylo to moc fajn Jinak, jestli také někdo fušujete do progamátorství, určitě se mrkněte na tento programátorský blog https://wanted.cz

koliaska105, 27. 10. 2021, 22.28

Tyjo, tak to vám přeju. Já osobně bych asi programování nezvládala. Je ale pravda, že přes počítač teď také hodně pracuji. Jen bych možná být vámi dávala pozor na to, jestli u něj netrávíte moc času. Práce na počítači totiž může mít také svá zdravotní rizika. Hlavně pro oči, viz bod 11 tady: https://www.ardon.cz/clanek/124/kategorizace-praci-a-rizika-na-pracovisti

Mygara

Mygara, 5. 11. 2017, 6.43

to by se mi také někdy šikolo .-)

katuš, 28. 2. 2017, 15.18

Pokud jste nektera z ceskych budejovic tak v novohradske ulici davaji praci na doma.baleni fix,skladani krabicek atd.

Michaelka31, 12. 1. 2017, 10.11

Zdravím maminky.. Jsem doma s roční dcerou a hned po nástupu na mateřskou jsem začala hledat nějakou práci na doma. Na internetu je toho spousta, nejvíce samozřejmě katalogové prodeje atd. Říkám na rovinu, byla jsem k tomu skeptická (dělám už hafo let Oriflame, ale jen pro sebe, rodinu a kamarádky - takže žádná hitparáda), ale pak mi došlo, že když se zaregistruji BEZPLATNĚ u Dedry (odebírala jsem výrobky z Dedry od kolegyně v práci a samozřejmě za katalogové ceny), tak hned vydělám jen na tom, že to, co si běžně kupuji do domácnosti (aviváže, čističe apod.), budu mít o 23 % levnější A to mě potěšilo.. No, abych to zkrátila, nakonec jsem i já začala dělat Dedru a hle, ono to jde a ono se tím dá vydělat Chcete-li více info, napište mi

Fuga

Fuga, 7. 1. 2017, 23.54

myslím si, že většina je podvod.

Minnie, 6. 12. 2016, 10.30

Práci na doma hledám už 5 let a nic. Jsou to samé podvody kde chtějí poslat peníze. Nebo musíte hledat další a další lidi. U nás jsou tři firmy co nabízejí práci domů, psala jsem jim několikrát i jsem tam byla osobně, ale nikdy nic. Dávají to totiž přednostně svým zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům dělala jsem maily, ale vždy když jsem měla dosáhnout částku na výplatu, mě záhadně přeřadili do vyššího levelu kde je na výplatu potřebná vyšší částka. Teď dělám jen sem tam dotazníky, ale z toho mi taky zatím nic nekáplo a to to vyplňuji už přes tři roky.

Petra Schoberová, 6. 12. 2016, 14.03

tak to je škoda .. jo povětšinou co je na netu je kec

Klaram, 29. 9. 2016, 20.29

Já si nyní také scháním práci na doma a vůbec ale vůbec krom prodeje různých kosmetik, drogerie, cukrovinek jsem na nic kloudného nenarazila

Petra Schoberová, 30. 9. 2016, 6.43

to jsme na tom stejne

vendy.z, 21. 9. 2016, 18.26

Nic moc....Pár peněz jsem si přivydělala vyplňováním dotazníků + Mysteryshoppingem.

Petra Schoberová, 21. 9. 2016, 21.31

o tom jsem jeste neslyšela, co to je?

vendy.z, 22. 9. 2016, 6.10

To je jakoby "falešný nákup" či tak. Např. banka chce prověřit své zaměstnance, že nabízejí klientům to co mají a tak nechá agentruru, aby tam vyslala nějakého svého člověka, kterého zaučí. Tento "mystery shopper" pak schůzku nahrává a následně o tom podává zprávu agentřuře, která to pak zasílá zadavateli.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 22. 9. 2016, 8.41

To je ale hodně zajímavé, nikdy jsem o tom neslyšela

Petra Schoberová, 22. 9. 2016, 12.34

tak to je opravdu zajímavé, kdyby bylo na mě věděla bych které banky prověřím :D a jestli to není velke tajemství finančně se to oplatí?

L.janicka.l

L.janicka.l, 26. 11. 2016, 21.15

To zni dobre, kamaradka rikala ze jako prodavacka zazila kazdy mesic nejaky takovy nakup, musela se koukat i do krabicek od zarovek aby tam nebylo neco jineho

vendy.z, 22. 9. 2016, 11.55

jsem registrovaná zde: http://www.nms.cz/ Ale už nemysteryshpppuju, už pracuji...

vivianr, 20. 9. 2016, 20.56

Mám pocit, ženic takového už ani neexistuje. Všude se jen nahání další lidi. na prodej nemám kontakty, takže ještě sbírám body na chytré ženě a vyplňuju dotazníky na národním panelu

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 20. 9. 2016, 21.51

Také jsem nabyla podobného dojmu ..

Petra Schoberová, 21. 9. 2016, 13.57

na chytré žene jsem taky sbírala ale nějakou dobu už sem tam nebyla přijde mi že je to cím dal horší...

Topik2, 20. 9. 2016, 13.00

Sháněla jsem ale skoro vše lotrovina....jinak dělám doma účetnictví

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů