Práce

zobrazeno 1559×

Vložil(a): Leňulka, 25. 5. 2017 10.24

Holky kolik nás tu je co jsou doma s dětmi na MD nebo RD a nechodí do práce ani na brigádu? Mám totiž potrefenou mladší ségru co mi předhazuje neustále, že nechodím do práce. A že zrovna ona má co pindat, už mě fakt točí. Máte to tak taky některá?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivana Navrátilová, 11. 9. 2020, 21.07

Já třeba na MD do práce taky nechodila. Práci jsem si znovu našla až po MD. Najít ji ale tehdy nebylo úplně jednoduché, protože nabídka pracovních míst tady u nás tehdy nebyla zrovna velká. Chtělo to tedy dost trpělivosti. Nakonec se mi ale díky https://www.hitprace.cz/ jedno místo najít podařilo. Vydržela jsem na něm dodnes.

Ivulín, 28. 9. 2022, 22.34

Tak to já měla na mateřské celkem dilema. První možnost byla vrátit se do práce, ve které jsem nebyla úplně spokojená, ale byla to jistota. A druhá možnost bylo založení s.r.o. Nakonec jsem se vydala tou druhou cestou a založila si vlastní eseróčko přes https://www.sidlofirmypraha5.cz Když se na to dívám zpětně, tak to bylo dost riskantní, ale vyšlo to.

Gabill, 7. 6. 2017, 20.49

Ja som pri prvom dietati zacala pracovat, ked malo rok a pol, najskor na polovicny uvazok a potom aj na cely. Ale postupne som zmudrela a pri tretom dietati si uzivam matersku pekne az do konca.

Pavla H., 6. 6. 2017, 21.43

Já u první chodila,i jsem sama chtěla,byl to pro mě odpočinek a taková ta chvilka pro sebe.hlídání totiž nemámetkže jen když manžel měl čas a byla to ještě taková pohodová práce. Mladší teď bylo 7 měsíců a už jsme měla zase potřebu jít mezi lidi a ty peníze navíc se taky hodí,co si budeme povídat Ikdyž já to kvůli penězům nedělám,naštěstí nemusím. Takže příští víkend mě to čeká Ale zase jen taková pohoda Ale jinak si myslím,ať si to každá dělá dle sebe a svých potřeb Ale ať pak nepindá :D

jancaan, 31. 5. 2017, 13.55

Pracovala jsem těsně do porodu a jak to šlo co nejdřív po porodu z domova. Ale měla jsem štěstí, že mám takovou práci, kterou stíhám i při výchově syna. Dítě živím od začátku sama, ex neplatí alimenty ani dřív se nezajímal co dítě potřebuje, takže ono to člověka donutí pracovat. Vše záleží na tom, zda to maminka časově dává (mimča dají zabrat), zda má chuť pracovat a taky co umí. Co si budeme podívat, té práce pro nás maminy na RD moc není..

Lenourecek, 27. 5. 2017, 14.24

Dokud kojím, tak určitě nic takového nejde a i kdyby ne, zatím si nedokážu představit, že bych to zvládla

Lenourecek, 27. 5. 2017, 5.25

Dokud kojím, tak určitě nic takového nejde a i kdyby ne, zatím si nedokážu představit, že bych to zvládla

vendy.z, 26. 5. 2017, 13.40

Ale něco jsem také dělala - pořádala Kluby maminek, akce pro komunitní centrum, spravovala webovky komunitnímu centru, do Dětského centra jsem zase chodila učit na 2 h týdně + co se dalo.

vendy.z, 26. 5. 2017, 13.39

Na RD jsem do práce nechodila....každý nemá takové možnosti, aby dal dítě hlídat - buď babičkám (které jsem neměla poblíž jako moje sestra) nebo paní na hlídání (která se buď špatně shnání, nebo je velmi drahá)...

baru86

baru86, 26. 5. 2017, 9.58

Mám trošičku práce z domova na dálku, ale to jen tak pro relax.

Fuga

Fuga, 26. 5. 2017, 9.07

nachodím, ale když jsem chodila, s 1. dítětem chvíli na max 8hodin týdně a byla to práce v oboru, tak to byl ohromný relax, já si tam vážně odpočinula, teď tuto možnost nemám a docela lituji, ale se 2 by to bylo horší zorganizovat hlídání

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů