Nabídka

zobrazeno 1371×

Vložil(a): Leňulka, 29. 8. 2017 7.51

Taťka mi nabídl bezva práci, kdyby to šlo hned bych to vzala jenže to má pár háčků. Je to práce pro jeho zaměstnavatele přes net ale v určitou dobu a když dcera nespí tak jsem bez šance na netu vůbec něco udělat. Tak mám smůlu. Teda obdivuji matky co jim dítka dovolí pracovat na počítači na netu. Jsem vůbec ráda, že občas něco napíšu, jinak jen když spí chvíli po obědě. Jak to máte vy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivanka386, 12. 12. 2020, 11.28

No nevím tedy. Možná by pomohlo si pořídit nějaký rychlejěí interenet nebo ne? My to tak doma měli také, ale nakonec se nám ten problém podařilo docela dobře eliminovat tím, že jsme si prostě zrychlili internet. Dceři jsme pořídili nějaký levnější tablet a bylo po problému Nyní pracuji z domu a jsem spokojená. Dokonce jsem si už i nedávno kupovala nějaké kancelářské doplňky ze stránek https://www.ajprodukty.cz/kancelare-a-zasedaci-mistnosti/kancelarske-doplnky/7917541.wf

Leňulka, 13. 12. 2020, 8.27

tak pokud nacpete 1,5 letému dítěti tablet tak proč ne.

vendy.z, 6. 9. 2017, 20.41

To období brzy přejde a půjde to

Petra Önder (petrao)

petrao, 3. 9. 2017, 9.46

Taky to mam podobně, čas jen večer když spí nebo přes poledne. Ja třeba doucuji angličtinu a malou mam u sebe takže někdy se to zvrtne a musíme to předčasně ukončit nebo mam v záloze verzi výuky s dítětem v náručí a za pochodu

Janna, 31. 8. 2017, 9.36

Mně malý ještě pořád spinká, takže čas mám a doma vše v pohodě stíhám. Ale počítám tak ještě pár týdnů a už taky nestihnu nic

jasuska, 31. 8. 2017, 7.22

Já jsem šla do práce ve 2 letech dítěte. Okolí se mně ptalo, proč jsem nechtěla částečně homeoffice. Moje odpověď byla, že bych doma skutečně nic neudělala a byla bych akorát ve stresu, jak se mně práce kupí. Pokud bych tedy měla pracovat z domu, zvládla bych tak max. 2 hod. denně.

Mygara

Mygara, 31. 8. 2017, 6.40

přesně tak, já byla ráda, že jsem uvařila, doma to trochu pofackovala, pak jít ven..... a když spaly, tak jsem taky měla pořád co dělat, ale jinak jsem byla bez šance

vaniilla, 30. 8. 2017, 20.39

Naše malá (8 měsíců) spí jenom chviličku a jen 2x za den, takže jsem v podstatě bez šance něco dělat

Žofinka

Žofinka, 30. 8. 2017, 2.35

někdy mě nechá někdy ne, ale stejně nemůžu dělat vyloženě práci, na kterou se musím soustředit, je hloupý ten určitý čas

Gabill, 29. 8. 2017, 21.24

Uzivajte si chvile s malou. Este si prace uzijete dost.

Kamila Pecharová, 29. 8. 2017, 20.56

V mém okolí je teď spousta maminek, které nechávají hlídat děti ve dvou letech hlídací paní, nebo babičkou a jdou do práce.. Peníze by se mi teda taky extrémně hodily, ale nedovedu si představit, dát dítě cizímu člověku a říkám si, že pokud mu za to zaplatím, už se mi skoro nevyplatí něco dělat..

Leňulka, 29. 8. 2017, 22.53

tak jsem to nemyslela jít vyloženě do práce, měla jsem na mysli práci z domu na netu nechat malou někomu a jít do práce to ne, nikdy nebyla u nikoho na hlídání ani hodinu ani u babiček u nikoho, max manžel, že jí vzal ven a já doma něco udělala v klidu, ale jinak nebyla sama u nikoho ještě a to je jí 1,5roku

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů