Jak jste poznali tehotenstvi na sobe?

zobrazeno 4571×

Vložil(a): dadinkamaminka, 3. 8. 2018 9.28

Mamci, jen ze zvedavosti, poznali jste na sobe tehotenstvi jeste predtim, nez jste si udelali test nebo sli k doktorovi? Jak se to na vas projevovalo? Ja mam takovy zvlastni pocit, ze se u me neco deje. A mam zvlastni pocit v brise, obcas me lehce boli, jako pri menstruaci, ale ne tak intenzivne. Rano jsem se vzbudila uplne vyrizena, nemohla jsem otevrit oci a ani se zvednout z postele :D Spis se jedna jen o muj pocit nez o tehu, ale i tak me zajima, jak to bylo u vas ;)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Martik123, 31. 8. 2018, 0.06

Pořád se mi chtělo na záchod plus zpoždění ms, test to pak záhy potvrdil.

Furciferka

Furciferka, 8. 8. 2018, 23.21

Pálení žáhy už pár dní po početí.

Lenča Pešková, 7. 8. 2018, 16.17

ja na to prisla uplne haluzove kdyz jsem si rekla ze jsem dlouho nepouzila vlozky😂 jinak vubec. pokud se o mimco snazize tak si muzes spoustu veci vsugerovat

Petra Schoberová, 7. 8. 2018, 5.38

Že jsem byla těhotná jsem nevěděla dlouho ale bolela mě pořád záda žaludek a strašně prsa pořád jsem jen spala, vše jsem ale přikládá práci v nepřetržitém provoze a málo spánku.. Ale pak mi to nedalo a udělala jsem si test, pozitivní dr mi sdělil že jsem ve 12tydnu

Katka

Katka, 6. 8. 2018, 21.16

Tak jak se to vyvíjí? Chystáš se na druhý test?

JanaH, 5. 8. 2018, 17.51

U prvního si to nevybavuji, asi až z těhotenského testu. U druhého nám to s manželem bylo jasné v momentě, kdy jsem se na dovolené rozbrečela u večerníčku, protože mi to přišlo ohromně dojemné (poslední díl Krakonoše)

dasza, 5. 8. 2018, 12.08

Podle koz..testy sem si delat nepotrebovala..

Mygara

Mygara, 5. 8. 2018, 7.13

já měla tušení, protože vynechala ms, ale jinak nic, potvrdil mi to až lékař

Monuli, 4. 8. 2018, 20.04

Bylo mi špatně a měla jsem zvýšenou teplotu,myslela jsem,že spíš nějaká viroza. U druhého žádné příznaky

Jarka mmm, 4. 8. 2018, 15.44

Poznala jsem to hnedje druhej den tak,že mě bolel podbrisek.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů