Volání sanitky na převoz k porodu

zobrazeno 4287×

Vložil(a): Jana N., 29. 11. 2014 22.03

Čeká mě v nejbližších dnech/týdnech porod. Ráda bych se zeptala, zda máte někdo zkušenosti s voláním si sanitky na převoz do porodnice. Přemýšlím i o této možnosti, když nebude manžel doma. Když to bude ve špičce, přijde mi to rychlejší řešení, než uhánět sousedy. Opravdu stále platí, že sanitka veze do nejbližší porodnice? Bydlím mimo Prahu a nejbližší porodnici máme Bulovku, ale registrovaná jsem (a chtěla bych tam rodit) u Apolináře.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 5. 1. 2018, 5.53

vozí prý stále do nejbližší porodnice, ale v Praze myslím dají přednost registrace, je to o komunikaci

Mygara

Mygara, 26. 7. 2017, 13.51

vozí stále do nejbližší volné porodnice

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 12. 2016, 22.30

U nás se vozí do té nejbližší porodnice

Fuga

Fuga, 19. 11. 2016, 10.35

já se na to ptala sestřičky. Sanita tě zaveze do nejbližší, kde mají volno, a je jim jedno, kde jsi zaregistrovaná apod.

Lusesita25, 11. 10. 2016, 6.45

Myslim ze je to stale, ze rodicku odvezou tam kde je zrovna volno.

Minnie, 24. 3. 2016, 8.56

Poprvé jsem jela v noci sanitkou, auto jsme zrovna neměli doma a podruhé už si mě přítel jako správný tatínek odvezl sám

Kristy Sim

Kristy Sim, 17. 11. 2015, 18.41

No, já si tak říkám, že když bude manžel v práci, asi si budu muset kolem termínu porodu pořídit bodyguarda. První porod byl hodně rychlý a jelikož doma budu mít prvorozenou dcerku, tak bych asi nezvládla někam dojet a ještě upíchnout k babi dcerku. No to budem ještě muset vykoumat. Já ležela ale v porodnici s paní, která si taky volala sanitku a ti se jí neptali, kam chce, prostě ji odvezli do nejbližší porodnice, což mi přijde logické...

Jana N., 18. 11. 2015, 13.02

No...nakonec jsem si sanitku volat nemusela, protože byl manžel doma. Ale když se to loni blížilo, tak jsem si volala přímo na hlavní dispečink a tam mi paní říkala, že záleží podle průběhu porodu, když by byl ještě čas, tak by měl dovezli do porodnice, v které jsem byla zaregistrovaná (Praha). Nevím, jak pro Vás, ale pro mě to bylo docela důležité. První porod jsem měla komplikovanější a druhý jsem jen tak v nějaké porodnici rodit nechtěla, kdyby byly opět problémy... Ale měla jsem pro všechny případy zamluvený odvoz i od souseda, který pracuje z domova. Také jsem měla doma starší dítě a kdyby zrovna nebylo ve školce, tak jsem přemýšlela, co s ním....

Katka

Katka, 30. 11. 2014, 14.32

né v JMK, před 7 lety ;o)

Katka

Katka, 29. 11. 2014, 22.05

sanitku jsem si volala a řekla jsem si, kam chci odvézt a nebyl problém

Jana N., 29. 11. 2014, 22.25

V Praze? A kdy to bylo?

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů