Porodnice Motol

zobrazeno 5872×

Vložil(a): Zlata1, 31. 12. 2016 16.38

Jaké máte zkušenosti s Motorem??? Já osobně mám skvělý protože mi zachránili obě děti. Měla jsem obě rizikové těhotenství a nebýt včasného rozhodnutí doktorů tak tu dnes ani jedno nemám. Starali se o mě a o děti pěkne

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 22. 12. 2017, 6.15

je to tam dobré, akorát se tam člověk potká i s maminkami, které nemají takové štěstí a na mě to působilo docela depresivně

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 19.29

kolegyně na ně pěje chválu

Lusesita25, 2. 1. 2017, 18.19

Taky jsem rodila v Motole v cervenci a za me spokojenost. Sice musel jit maly tabletkou kvuli srdicku, ale ja byla spokojena.

Lipi4, 2. 1. 2017, 16.12

Bohužel mám jenom špatné zkušenosti ..... pokud je porod i těhotenství fyziologické, tak bych tam dobrovolně nešla. Ve všem hledali patologii a prvni dva dny krom kojeni mi nechtěli maleho dát... .. přitom jsme oba byli naprosto v pořádku ... všem raději doporučuji rodit mimo Prahu nebo Podolí, pokud je vše v pořádku... Původně jsem měla rodit ve Slaném, ale syn se na svět hnal moc rychle až se málem narodil v Blance (jeli jsme z Bohnic do Slaného s tím, že po cestě uděláme zastávku u mých rodičů v Nebušicích, kde necháme na hlídání prvorozeného). Než jsme vjeli do Blanky, tak muž pro jistotu zavolal rychlou, která na nás čekala na Hradčanské, tam byl velmi rychlý přesun z vozu do vozu a šup do Motola, který měl stopstav. Ve výtahu Motola mě záchranář prosí, ať zkusím dát zpátečku (bylo vidět temeno) než mě předá.

Zlata1, 2. 1. 2017, 16.34

Tak to je nemilé. Já si myslím, že je to prostě o lidech, já jsem v sedmem měsící těhotenství s druhým dítětem dostala zápal plic a tak jsem s horečkama a s vyčerpáním od kašle skončila ve Vinohradské na sestinedělí. Tam mi nejdřív vynadali, že mám být jinde, když rodím v Motole a i když mám podle občanky nejblíže Vinohrady tak, mě tam v jednu ráno chtěli poslat, s tím,že nemají volné místo. Pořád mě kontrolovali, ale nic mi neřekli jenom se dohadovali, jestli mě pošlou pryč nebo ne.. Snad dvě hodiny mě nechali někde na chodbě, já přitom byla strašně unavená a chtělo se mi spát. V tu chvíli jsem měla pocit, že mě tam snad nechají umřít......

Lipi4, 2. 1. 2017, 17.16

Tak Vinohrady jsou nejhorší co jsem tak slyšela... Prý je to tam samy císař a oxytocin.... V Motole jsem byla loni v lednu... Po porodu me nechali 6 hodin na hekarne a nesměla jsem se z toho pokoje hnout a ani za synem me nepustili ( byl jen na druhy straně chodby) . Když jsem se konečně dostala na pokoj šestinedelí, tak mi dali hromadu tak mi řekli, ať si přečtu řásd oddělení, brožurky o kojení a brožurky o poporodnim cvičeni - vše viselo na zdi. Malého mi neochotně poprvé dali okolo 16 (narodil se před 7. ), když jsem našla sesternu. .... Na jídlo se chodilo do jídelny, což nebylo tak hrozny, ale nutili k tomu i maminky, co byly po se sotva hybali (na pokojích nesmí byt žádné jídlo).. ... Na oddělení nesmí děti mladší 10 let , což jsme zjistili az odpoledne, když muž přijel se synem (3roky v te době) na návštěvu podívat se na miminko a ani já jsem nesměla za ním - Podoli může na návštěvu kdokoliv, kdo je zdraví ..... Maminky (prvotřídní kdy po císaři), co byly se mnou na pokoji vůbec nevěděli, jak mají kojit. Když jim přinesli jejich miminka poprvé, tak jim je sestry jen dali do ruky a řekli, ať se je pokusí na kojit a šli zase o pokoj dál. Takže jsme si pomáhali na vzájemně. Po nějaké době zase sestry přišli pro děti a maminky se snažili se sestrami o nějakou komuňikaci, aby jim pomohli s kojení a sestry je dokázali na brožurky...Po danou dnech se mi konečně podařilo dostat na rooming (byla jsem na něm 14 hodin).

Katka

Katka, 2. 1. 2017, 17.45

To snad není pravda. Mně se první den tak motala hlava, že jsem si nemohla ani sednou, to nevím, jak bych šla někam do jídelny. Dcera měla při porodu bratra 3,5 roku a nedovedu si představit, že by tam se zbytkem rodiny nesměla příjít

Zlata1, 2. 1. 2017, 18.09

já obě děti rodila právě v Motole, ale ani jednou jsem nezažila, že by se mě nějak nevšímaly. Naopak se o moje ještě v tu dobu nenarozené děti starali a kontrolovali jestli je vše v pořádku, jenže tak u prvního 5 dní před termínem mi řekli, že musí v poledne ven, protože se jim nelíbí monitoring, najednou přestal reagovat a nedýchal. Během pul hodiny ani ne, jsem ležela na sále a za deset minut byl syn venku a v pořádku... U druhého dítěte taky se staraly doktorky a sestry a pak mi taky oznámily, že druhé dítě musí ven rychle, takže jsem v noci během dvaceti minut se vším měla dceru, zachránily ji včas, měla dvakrát omotanou šnuru kolem krku..... takže asi je to o tom na koho v tu dobu narazíte. Jak doktorka i sestry byly ochotné a když jsem se ptala tak mi pomáhaly. s

Lipi4, 2. 1. 2017, 17.27

Lékaře jsem viděla za celou dobu jen 2x pri porodu a propuštěni (ať uz se jednalo o gyndaře nebo dětské) ..... Celkove přístup personálu byl šílený, cokoliv jsem chtěla vědět, tak me odkazovali, kde si to mam přečíst nebo mam počkat na lékaře, který se nikdy neobjevil...

Lipi4, 2. 1. 2017, 21.05

Koukám, co my tam tablet opravil ... Místo prvorodičky tam napsal prvotřídní kdy ... Nemám rada ty automatické opravy....

Katka

Katka, 2. 1. 2017, 17.46

To byl fakt naivní pan záchranář

Lipi4, 2. 1. 2017, 17.54

Snažil se o trošku srandy

Katka

Katka, 2. 1. 2017, 18.28

Já myslela, že to řekl vážně

gosa22, 1. 1. 2017, 14.15

Mam obe deti motolske:-) poprve fajn,ale urcite veci se mi nelibily,podruhe jsme tam skoncili neplanovane,kdyz me dve porodnice odmitly..a nakonec jsem byla rada,mela jsem porodni plan a nenechala si libit nic,co jsem si neprala..a spokojenost..vzdy je to o lidech,taky vybaveni a to ma Motol super.

Čertice, 1. 1. 2017, 10.46

Já nemám dobrou zkušenost ale je to zase jen o lidech čekala jsem dvojčata a při genetickém vyšetření doktorka na utz ve 13týdnu řekla:nulová srdeční akce, je to mrtvé. Já se ptala,co to druhé? A ona žádné druhé tam není. Zařiďte si vyčištění. Já ubrečena šla k doktorce a ta mi podává zkumavku a povídá:to mě mrzí, mohla by jste mi přinést vzorek tkáně plodu? Na druhou stranu Primář byl úžasný, dal si práci, našel druhé mimi, bylo bohužel také mrtvé, ale choval se lidsky.

Zlata1, 1. 1. 2017, 11.55

Je to asi opravdu o lidech a jaký mají postoj k práci. Pořád si říkám, že když někoho nebaví jeho práce tak ji nemá dělat hlavně v lékařství.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 1. 2017, 12.52

To je pravda v lékařství, ale třeba také v sociálních službách nebo ve školství. Také to pak odnáší ti co za to nemohou

Zlata1, 2. 1. 2017, 13.00

Jo jo tam taky, pravda sociální služby a školství to taky mluví samo o sobě, člověk aby se bál dávat děti do školek a škol.

Zlata1, 1. 1. 2017, 11.56

Ale mrzí mě co se Vám stalo......

Katka

Katka, 1. 1. 2017, 18.21

To je tedy otřesná zkušenost a skoro nelidské jednání Já když jsem začala krvácet a šla na gyne a doktorka mi oznamovala, že jsem právě potratila, tak byla účastná a rovnou mi řekla, že je jí to líto a probrala se mnou další postup. Myslím, že se mi snad omlouvala ještě jednou po kontrole, jako by to snad byla její vina (nebyla), ale prostě měla potřebu mi to říct.

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 1. 2017, 21.57

Na me byli taky mili, a jeste rikali, ze priroda to tak chce a takovy kecy okolo, ale s tou zkumavkou je hnus, na tohle povolani by meli chodit jenom empaticky lide

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 1. 2017, 12.51

Já mám tedy také milého gynekologa. Vše v klidu vysvětluje a snaží se pomoci

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 1. 2017, 12.50

Tak to je mi líto- To je hrozná zkušenost

slunicko, 1. 1. 2017, 9.34

Já snem byla v Podolí a byla jsem taky spokojená

annicka

annicka, 1. 1. 2017, 1.50

nekde jsem cetla, ze holky psaly, ze naopak nedoporucujou, ale je to jako vsude, jak na koho narazite asi

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 1. 2017, 21.52

To spis zalezi taky na smene a kolik tam maji zrovna lidi

Lenča Pešková, 31. 12. 2016, 22.48

Zrovna jsem zakládala diskuzi na téma překlepy 😁a jeden tady mamr a taky docela povedený 😀

Zlata1, 31. 12. 2016, 22.54

Jo jo povedl se mi, ale koukám, že vy taky jeden máte.....:-):-) Takže v tom litate společně.......

Petra Önder (petrao)

petrao, 31. 12. 2016, 22.20

Kamarádka tam rodila a taky byla moc spokojená

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů